HYDE PARK
Like

Zdarto majtki z Magdalenki

12/06/2014
519 Wyświetlenia
14 Komentarze
4 minut czytania
Zdarto majtki z Magdalenki

Ostentacyjnie zdarto “bieliznę” z postarzalej Magdalenki i społeczeństwu pokazano widok jaki zakrywała. Immunitetu nie uchylono. Teraz każda z pseudopartyjek usiłuje ugrać swoje. Kolejna faza POPiSów dopiero się zaczyna….

0


 

Jest dobrze! Prezes PiS Jarosław Kaczyński po głosowaniu nie krył zadowolenia. Jest dobrze, idzie na lepsze. Jest dobrze już od 25 lat. PiS chce teraz komisji śledczej ws. działań organów państwa przy badaniu legalności majątku rodziny Kwaśniewskich. Kolejna kpina z rozsądku Polaków.

W głosowaniu wzięło udział 184 posłów PO. Przeciw uchyleniu immunitetu zagłosowało 7 posłów Platformy: Antoni Mężydło, Cezary Kucharski, Jerzy Kozdroń, Andrzej Kania, Arkadiusz Litwiński, Grzegorz Raniewicz i Andrzej Smirnow. Od głosu wstrzymało się 16 posłów PO, m.in. Tadeusz Aziewicz, Andrzej Gut-Mostowy, Roman Kosecki i Katarzyna Matusik-Lipiec. Nie głosował m.in. premier Donald Tusk oraz rzeczniczka rządu Małgorzata Kidawa-Błońska. Przypadek?

Dobrze, że cała tą komedię utajniono bo wstyd i smród rozszedł się okrutny.

Po cóż było utajniać informacje które od lat lat zna cała Polska. To i tak w tej sprawie wiecej mówił Oleksy niż Kamiński. Odegrano szopkę w środku roku.

Głos miał wyłącznie Mariusz Kamiński, a posłowie nie mogli się zapoznać z oskarżeniem, które prokuratura przedstawiała, a robiła to wyłącznie na posiedzeniu komisji regulaminowej, więc to też jest pewnie problem nierównowagi argumentacji -” mówi błazen PO które potrafiło już nie jednej sztuczki dokonać ale tym razem nie potrafiło nic za wyjatkiem utajnienia przed wyborcami tego co mieli usłyszeć ich (przecież) wyslannicy do Parlamentu. Teraz poseł Głupiński bredzi coś o tym że będą wyciagane konsekwencje polityczne. Za co ?

Mówi jeden z “obwinionych” : “Przyszedłem na posiedzenie nie obwarowany żadnymi instrukcjami i przekonaniami, wysłuchałem i zagłosowałem zgodnie z tym, jak powinienem zagłosować.” Kłamstwo wtedy uchodzi za prawde gdy zostanie w nią owinięte. Tu poseł powiedział całą prawdę stwierdzając: “zagłosowałem zgodnie z tym, jak powinienem zagłosować.

Józef Oleksy (fot. Wprost)

Ten facet w tej sprawie raczej wie co mówi, bo od niego się zaczęło.
Józef Oleksy: Co to znaczy, żeby utajnić sprawę, którą poznaje prawie 500 osób? To jest zabawne. Farsa polega na tym, że w zasadzie Kamiński miał trybunę i mówił, co chciał. Nie było możliwości zadawania pytań i nikt inny nie mógł się wypowiedzieć, poseł sprawozdawca nie  przedstawił dostatecznie argumentów prokuratury – to jest rzecz niepojęta. Widać, że Platforma kombinowała, wyraźnie pomogła uratować Kamińskiego i samą sprawę godzącą w całe pisowskie rządy.

Świadomie?

Tak uważam, że to było świadome.

Jaki interes miałaby Platforma..

No jak to jaki.

No jaki?

Dzięki temu udało się zamieść pod dywan afery Platformy, które zeszły zupełnie z pola widzenia. Choćby infoafera – jest bardziej wymowna niż niejedna inna sprawa, ale cichutko jest, prawda?

Więc co ?  Znowu się dogadali ?

PS. Julia Pitera, posłanka Platformy Obywatelskiej w programie „Fakty po Faktach”  przyznała, że Mariusz Kamiński, były szef CBA obecnie poseł PiS, podczas przemówienia w Sejmie przed głosowaniem w sprawie odebrania mu immunitetu powiedział „coś, co spowodowało, że  szereg osób (…) zagłosowało przeciwko uchyleniu immunitetu”. Podobno mówił coś o dorszach…

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

935 publikacje
192 komentarze
 

 1. Avatar nikt

  Mówiłem tyle razy, pisałem tyle razy, że to jedna banda, z jednego worka, z jednego kotła. Kiedy wreszcie zrozumiecie, że tam w cyrku na wiejskiej nie ma różnic. Nie ważne, czy głosujecie na pis, czy na p.o., czy na s.l.d. , czy na psl. To wszystko jeden chuj. Cyrk dla głupich mas. Kiedy wreszcie przyjdziecie po rozum i pójdziecie WSZYSCY na wybory głosując na narodową prawicę, ludzi młodych, inteligentnych, którzy chcą zawalczyć o Polskę i jeszcze nie wyjechali. Ale bez Was wyborcy, nic nie zrobią. Tylko Wy jednym krzyżykiem możecie ich wszystkich wypierdolić z posad na zasiłek.

  0
  • Avatar Megon

   Wyszedł wreszcie na wierch cyrk pod nazwą POPIS. Nawet Dorn nie widzi problemu już aby startować z list Platformy. Wszyscy oni to dziwki polityczne na zlecenie wodzów partyjnych.

   0
 2. Zgodzę się z przedmówca, że wszystkie partie w sejmie to jeden ch**. Wszystkie mają, bardziej lub mniej, socjal-demokratyczny charakter sprowadzający się do etatyzmu i rozdawnictwa, które przybrało wręcz obrzydliwa postać.
  Zgodzę się również, że czas z tym skończyć … ale to rola wyborców.

  Co do artykułu, to nie dziwi mnie, że nie uchylono immunitetu Kamińskiemu, ponieważ ewentualne uchylenie skutkowało by procesem, podczas którego wypłynęłoby takie szambo jakiego dawno nie widzieliśmy. I nie chodzi tu tylko o Kwaśniewskich.
  Kamiński zostaje z immunitetem, to i szambo zostaje na swoim miejscu i wszyscy są zadowoleni, że smród się nie unosi.

  0
 3. Ps. Odpowiedź: z tego co rabował ich tate zbrodniarz i bandyta ze Smierszy, NKWD, UB pułkownik Izaak Stolzman także jako “korsarz” na Bałtyku, gwałcił, rabował i mordował także swych pobratymców, co było zdeponowane w banku w Szwajcarii a czego pilnowała /pilnuje Kwacha siostra, no i z łapówek płaconych mu przez “swoich” oraz ukraińskich, rosyjskich oligarchów/czytaj złodziei, a także z pospolitego złodziejstwa na narodzie polskim. Wszytko w tym temacie można znaleźć w internecie.

  0
  • Ps. II Stary Stolzman osobiście torturował polskich patriotów i nie tylko Polaków(Niemców, Szwedów, żydów i żydówki, które po zgwałceniu osobiście mordował w okrutny sposób, jak i tych obrabowanych.) Osobiście torturował naszą Bohaterkę narodową “Inkę” 17 letnią sanitariuską z oddziału Łupaszki Zygmunta Szendzielarza Siedzikównę, to tak gwoli przypomnienia. Do dziś mieszkańcy Pomorza i Bornego Sulinowa (okoliczne lasy kryją jego “wyczyny”) boją się mówić otwarcie o jego “wyczynach”.

   0
   • Absolutna racja. Jego okrucieństwo jest (było) nie do opisania. Nawet niektórzy funkcjonariusze MBP przyzwyczajeni do takich widoków, mieli odruchy wymiotne.
    A zamieszkiwał ten zbrodniarz taka małą miejscowość o nazwie Białogard w byłym woj. koszalińskim. Obecnie Zach – Pom. 30km od Koszalina. Są tam jeszcze tacy co go pamiętają !!!!
    Później, po staliniźmie – “Nawróconego” felczera z przychodni PKP.

    0
 4. A może Sejm podjąłby uchwałę, żeby w ogóle utajnić wszystkie posiedzenia Sejmu i spokój – i po kłopocie!
  żurek Janusz

  0
 5. generalnie facet z imunitetetem z zalozenia jest niewinny i warto odspiewac mu jeszcze polska..Jak juz niesie sie ten bog honor ojczyzna obsrane to co znaczy jeszcze jedno gówno wiecej.A tak na marginesie gowna i honoru…Owsiak zaliczył nasza matenke kurkową i chiba matence trzeba pomoc…matołki.Cós cisza jakaś….

  0
 6. Napisałem taką stonowaną opinie na ten temat na “niezależnej” z linkiem do tego artykułu.
  Jak myślicie “strażnik forum” przepuści? 😉
  Przecież to “Niezależna.pl”. 🙂

  0
 7. Cholercia, jednak nie dodali mojego komentarza. A był naprawdę stonowany i łagodny.
  Czyżby “cenzurowali komentarze”, kto by pomyślał, na nie,nie,nie….niezależnej.pl. 😉
  Może weszli w spółkę z Agorą.
  No to wywalam z paska zakładek głównych i przenoszę do specjalnego folderu “Zakładki wku………jące”. Mam taki utworzony. 🙂
  Za to “the blue x-rayman” może sobie spokojnie dodać “niezależną” do zakładek ulubionych, obok onetu ,czy wp. 😉
  Oczywiście jak jest na to wystarczająco bystry. 🙂

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
319217