PRAWO
Like

Zbrodniarze w Sejmie zatwierdzają kolejną ludobójczą ustawę. GMO to śmierć.

11/11/2012
565 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Nasze dzieci nie są królikami doświadczalnymi nazistów. Precz z sejmowymi zbrodniarzami. Ludobójstwo idzie pełną parą

0


 Dokąd naród polski i wszystkie narody świata mają znosić lobby złodziei, morderców i psychopatów. Co się dzieje z ludźmi będącymi u steru władzy? Kim są te parszywe pomioty? Musimy zdecydowanie stawić czoła tej ludobójczej klice oszołomów, tych duchowych trupów, tych półmózgów. Tylko mamona i mamona. Przyjdzie na Was kres, żebyście potem nie płakali i nie prosili Pana Boga o przystanek, bo przystanku dla Was nie będzie. Naród Was rozliczy.

Jeżeli ktokolwiek ma pełną listę nazwisk posłów-osłów głosujących za wprowadzeniem nasion modyfikowanych genetycznie, niech poda ją na Nowym Ekranie do publicznej wiadomości. Zaczniemy ich indywidualnie prześwietlać. Apeluję do rodzin tych psychopatów, aby na nich wpłynęły, a jeżeli to nie poskutkuje, całkowicie odsunęły się od tych morderców w białych rękawiczkach,.

GMO to śmierć milionów niewinnych istot. Kim to trzeba być, jaką wredną kanalią i pustakiem, aby dla mamony stać się wielokrotnym mordercą z zimną krwią. Ludzie kim Wy jesteście? Czy jestescie ludźmi, czy już tylko pomyłką Pana Boga i brakującym ogniwem w teorii Darwina?

Zapłacicie za to kanalie.

 

Inne zapisy autora:

0

katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

107 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758