POLSKA
Like

Zawieszam…

01/05/2013
689 Wyświetlenia
4 Komentarze
55 seconde czytania
no-cover

Nie służy ten galimatias nikomu, dlatego zawieszam swój blog tutaj i likwiduję wpisy. To co dzieje się w tym zakątku blogosfery wygląda jak sitkom. Wciąż te same osoby i te same pretensje. Negatywne komentarze powinny Was skłonić do refleksji. Być może nic nie straci 3obieg.pl jeśli nie będzie tutaj moich wpisów, ale zapewne będę wyrazicielem tych wszystkich którzy mogliby uszlachetnić obecnością swoich wpisów ten portal. Drodzy Państwo ustalcie co chcecie robić, jaki ma być zakres odpowiedzialności, kto ma dowodzić, kto finansować i przede wszystkim kto kogo ma słuchać i w jakim zakresie. Inne zapisy autora:

0


Nie służy ten galimatias nikomu, dlatego zawieszam swój blog tutaj i likwiduję wpisy.

To co dzieje się w tym zakątku blogosfery wygląda jak sitkom. Wciąż te same osoby i te same pretensje.

Negatywne komentarze powinny Was skłonić do refleksji.

Być może nic nie straci 3obieg.pl jeśli nie będzie tutaj moich wpisów, ale zapewne będę wyrazicielem tych wszystkich którzy mogliby uszlachetnić obecnością swoich wpisów ten portal.

Drodzy Państwo ustalcie co chcecie robić, jaki ma być zakres odpowiedzialności, kto ma dowodzić, kto finansować i przede wszystkim kto kogo ma słuchać i w jakim zakresie.

Inne zapisy autora:

  0

  Boleslaw Witczak
  Boleslaw Witczak

  Polityka - to codziennosc takze zwyklych ludzi. Zajmujacy sie nia zawodowo zapominaja po wyborach, jaki wplyw maja ich decyzje na tych, którzy im powierzyli swój los - polityczny i gospodarczy.

  1 publikacje
  1 komentarze
   

  4 komentarz

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

   
  Authorization
  *
  *
  Registration
  *
  *
  *
  Password generation
  334816