Globalnie i Lokalnie
Like

ZASTRZELIĆ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO DOMAGA SIĘ OPOZYCJA – KOMITET OBRONY DEMOKRACJI

10/12/2015
365 Wyświetlenia
4 Komentarze
1 minut czytania
ZASTRZELIĆ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO DOMAGA SIĘ OPOZYCJA – KOMITET OBRONY DEMOKRACJI

Pan Mateusz Kijowski, jeden z inicjatorów powstania Komitetu Obrony Demokracji wzywa do zastrzelenia Jarosława Kaczyńskiego. Wpis wprawdzie usunięto, ale 13 osób w ciągu 9 minut zdążyło go polubić… Składam zawiadomienie do Prokuratury – informuje poseł Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz.

0


 

NIE ZAWAHAMY SIĘ PRZED ZASTRZELENIEM JAROSLAWA KACZYŃSKIEGO

KOMITET OBRONY DEMOKRACJI MATEUSZ KIJOWSKI

RYSZARD PETRU W JEDNYM SZEREGU Z MATEUSZEM KIJOWSKIM

 

 

10 grudnia 2015 9:43

“Lider KOD: Nie zawahamy się przed zastrzeleniem Jarosława Kaczyńskiego”. Będzie zawiadomienie do prokuratury

KOD, Komitet Obrony Demokracji, Mateusz Kijowski

            FACEBOOK/ KOMITET OBRONY DEMOKRACJI

 

Pan Mateusz Kijowski, jeden z inicjatorów powstania Komitetu Obrony Demokracji wzywa do zastrzelenia Jarosława Kaczyńskiego. Wpis wprawdzie usunięto, ale 13 osób w ciągu 9 minut zdążyło go polubić… Składam zawiadomienie do Prokuratury – informuje poseł Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz.

 

Pawłowicz przywołuje wpis, jaki niedawno miał pojawić się na jednym z portali społecznościowych. Po wpisie nie ma już śladu, więc trudno ze stuprocentową pewnością przesądzić o jego prawdziwości, jednak w sieci wciąż funkcjonuje zrzut z ekranu.

 

Oto link wpisu https://www.facebook.com/kijowski.mateusz

 

Źródła:

 

http://telewizjarepublika.pl/quotlider-kod-nie-zawahamy-sie-przed-zastrzeleniem-jaroslawa-kaczynskiegoquot-bedzie-zawiadomienie-do-prokuratury,27147.html

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Aleszuma http://aleksanderszumanski.pl

Po prostu zwykly czlowiek

1119 publikacje
7 komentarze
 

4 komentarz

 1. Avatar Piotr

  I wez tu czlowieku szary nie podejrzewaj zamachu na Prezydenta Lecha Kaczynskiego… Najohydniejsza jest ludzka Nienawisc..

  0
 2. Avatar Marek

  w dzisiejszym rozwoju internetu przypięcie komuś takiej łatki jest dość proste i poszkodowany może o tym nawet nie widzieć. Gdy wiadome służby przejęte w nocy przez jedyna słuszną partię zobaczyły, że 40 tys. osób popiera KOD, wnet zaczęły się ataki hakerskie na ich stronę, wymówiono lokal… Cóż walka polityczna wre. Ale że pani Pawłowicz przestała konsumować by donieść… no no
  KOD to kolejna inicjatywa kręgu osób związanych z Nowoczesną; popiera inicjatywę Frasyniuk, z którym Petru kiedyś współpracował. Ludzie nie wiedząc o co naprawdę chodzi z Trybunałem Konstytucyjnym poszli za inicjatywą, która już jest blokowana przez specsłużby – sprawdziłem na sobie. Czego boją się wygrani? Prawdy? I tak ludzie wiedzą, ale nie wszyscy. Ciemny lud kupi, gdyż Jacek Kurski zapowiedział że zrobi porządek. Żeby tylko nie jechał za szybko

  0
  • Avatar Piotr

   Chcialbym zapytac tylko grzecznie – co Pan nazywa demokracja? Bezkarnosc i prawa dla bogatych, a upokorzenia dla biednych? Faworyzowanie oszustow i zlodziei (p. Amber Gold)? Zawlaszczanie Polski przez meneli o lepkich raczkach? Oklamywanie wlasnych obywateli co do sytuacji ekonomicznej Polski – przyklady: niemal kazdy nigdy niepracyjacy Rom otrzymuje z budzetu okolo 1300 zlotych miesiecznie dozywotnio, biedny Polak nie dostaje NIC, bo “jest kryzys”. Dla polskich rodzin brak lokali komunalnych od lat, dla przybledow z pn. Afryki znajduja sie one (i zasilki) niemal od reki. Kontynuowac?..

   0
  • Avatar Piotr

   Chcialbym zapytac tylko grzecznie – co Pan nazywa demokracja? Bezkarnosc i prawa dla bogatych, a upokorzenia dla biednych? Faworyzowanie oszustow i zlodziei (p. Amber Gold)? Zawlaszczanie Polski przez meneli o lepkich raczkach? Oklamywanie wlasnych obywateli co do sytuacji ekonomicznej Polski – przyklady: niemal kazdy nigdy niepracyjacy Rom otrzymuje z budzetu okolo 1300 zlotych miesiecznie dozywotnio, biedny Polak nie dostaje NIC, bo “jest kryzys”. Dla polskich rodzin brak lokali komunalnych od lat, dla przybledow z pn. Afryki znajduja sie one (i zasilki) niemal od reki. Kontynuowac?

   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816