Bez kategorii
Like

Zamach w smoleńsku, katastrofa w Smoleńsku-wyznania wiary

14/04/2011
232 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Zamach w smoleńsku, katastrofa w Smoleńsku, to tylko kwestia wiary.

0


Dziwią mnie rzekome dowody przedstawiane przez komisje, prokuratorów, polityków, publicystów i blogerów, wiedzących przecież, że czarne skrzynki, wrak samolotu i zwłoki, przyczyny zgonu nie są im dostępne.

 

Każdy wierzy w to co chce, bo gdyby nie wierzył, to by nie publikował swojego wyznania wiary, nie wypowiadał się w sprawie. Dlatego warto przeczytać kilka stron książki Leszka Szymowskiego. Niektórym wystarczy lektura do strony dziewiątej, inni przeczytają więcej. Czyta się lekko, dlatego jest godna polecenia. Szczególnie tym, którzy wierzą w zwykłą katastrofę lotniczą spowodowaną  przez mgłę, błędy niedoświadczonych pilotów. Bo cóż nam pozostaje oprócz głębokiej wiary?

 

PS.

Jan Pospieszalski, Radio Wnet:

Mam informacje z pierwszej ręki z Krakowa, z laboratorium, które analizowało tzw. kopie zapisów z czarnych  skrzynek, że te taśmy są bezczelnie montowane i wycinane są całe fragmenty, tam są braki, ubytki, montaże i manipulacje. To potwierdzili ludzie, którzy analizowali kopie zapisów.

 

Komu więc wierzyć i dlaczego?

Inne zapisy autora:

0

Miroslaw Kraszewski
Miroslaw Kraszewski

Przenikliwy.Pisze o malo znanej patologii. Od stanu wojennego jestem glownie w Niemczech gdzie reaktywuje sie od roku 2000 politycznie sterowana kulture i Eksport NEOkultury - Wiodacej Kultury Niemiec - DEUTSCHE LEITKULTUR, zakazy jezyka polskiego

94 publikacje
70 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816