SPORT
Like

Zalety jazdy na rowerze

15/06/2015
809 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Zalety jazdy na rowerze W ostatnich latach obserwujemy coraz większe zagęszczenie rowerzystów, czy to tylko moda, czy coś więcej? Wsiadając na rower będziesz zdrowy, zadowolony, ekologiczny i na topie! Rower to relaks Wracasz z pracy, jesteś zmęczony psychicznie i fizycznie, zjadasz obiad, ogarniasz obowiązki domowe i w ramach relaksu zamiast przed telewizorem siadasz na rower. Wystarczy godzinka pedałowania, aby uwolnić głowę od natłoku myśli, dotlenić organizm, co w efekcie powoduje uwolnienie się endorfin, przyjemne samopoczucie na resztę dnia i zdrowszy sen. Rower to zdrowie Każda forma ruchu to zdrowie, dlatego odpowiedzialny człowiek dbający o siebie zawsze znajdzie czas na odrobinę aktywności fizycznej. Przesiądźmy się zatem z samochodów na rowery jadąc do pracy, czy na zakupy. W większych miastach omijając korki […]

0


Zalety jazdy na rowerze

W ostatnich latach obserwujemy coraz większe zagęszczenie rowerzystów, czy to tylko moda, czy coś więcej? Wsiadając na rower będziesz zdrowy, zadowolony, ekologiczny i na topie!

Rower to relaks

Wracasz z pracy, jesteś zmęczony psychicznie i fizycznie, zjadasz obiad, ogarniasz obowiązki domowe i w ramach relaksu zamiast przed telewizorem siadasz na rower. Wystarczy godzinka pedałowania, aby uwolnić głowę od natłoku myśli, dotlenić organizm, co w efekcie powoduje uwolnienie się endorfin, przyjemne samopoczucie na resztę dnia i zdrowszy sen.

Rower to zdrowie

Każda forma ruchu to zdrowie, dlatego odpowiedzialny człowiek dbający o siebie zawsze znajdzie czas na odrobinę aktywności fizycznej. Przesiądźmy się zatem z samochodów na rowery jadąc do pracy, czy na zakupy. W większych miastach omijając korki szybciej i przyjemniej dotrzemy do celu. Dodatkowo nie wyprodukujemy spalin, co również wyjdzie wszystkim na zdrowie. Czyli zrobimy coś pożytecznego dla siebie i dla środowiska.

Rower to przygoda

Nic tak nie zbliża ludzi jak trudy wspólnej podróży. Zaplanujmy trasę na miarę naszej kondycji fizycznej, nie porywajmy się z motyką na słońce, aby nikogo nie zrazić do rowerowych wycieczek. Wystarczy odpowiedni ekwipunek, czyli obowiązkowo picie, jedzenie, podstawowy zestaw narzędzi rowerowych, zapasowe dętki, apteczka, pozytywne nastawienie i ruszamy. Kto był na takiej eskapadzie z pewnością złapie bakcyla i z przyjemnością będzie planował kolejne wycieczki.

Aby w pełni cieszyć się jazdą pamiętajmy o tym, aby dbać o stan techniczny naszych rowerów, o czym można przeczytać tutaj.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
rommaniuk

10 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758