Bez kategorii
Like

„Zaginięte autostrady”

06/06/2012
386 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Ukraina i Litwa nie są już w Europie, a Moskwa nie jest już stolicą ?

0


 

 

Dziś premier oznajmił, iż dzięki heroizmowi (należy przypuszczać, że przede wszystkim rządu, z panem trans-ministrem  na czele), autostrada A2 będzie przejezdna. Dzięki temu autostrady na Euro 2012 będą gotowe (w 70%) ?

A  "… to oznacza, że Warszawa, prawdopodobnie od jutra, będzie połączona autostradami ze wszystkimi stolicami europejskimi ..."

 

 

To bardzo interesujące !

Może więc pan premier wskazałby np. autostradowe połączenie Warszawy choćby z:

1/ Wilnem,

2/ Rygą,

3/ Tallinnem,

4/ Mińskiem,

5/ Kijowem,

6/ Kiszyniowem,

7/ Moskwą (chyba, że ukończono już autostradę do Helsinek; to wtedy ze stolicy Finlandii już tylko prosta droga na koło podbiegunowe, następnie krótka wycieczka krajoznawcza wzdłuż całej Szwecji, mostem i tunelem przez Sund, Danię, Niemcy i już jesteśmy w domu).

Czyżby nasi wschodni sąsiedzi, tj. Ukraina, Litwa, Białoruś, Rosja oraz Estonia, Łotwa czy Mołdawia nie byli już w Europie ? A może kraje te zmieniły siedziby swoich stolic ?

Prawdopodobnie nic z tych rzeczy, a tylko my przeoczyliśmy wybudowanie, przy okazji Euro 2012, jeszcze tych paru tysięcy kilometrów autostrad. 

Kolejny cud ! A prasa i inne media milczą i nie pozwalają nam zobaczyć choćby skrawka tych zaginiętych autostrad /"zaginięte parówki"/.

 

 

 

0

astygmatyk

66 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758