Bez kategorii
Like

Zaczynają się przewidywane zamachy terrorystyczne w Izraelu.

21/11/2012
215 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Jak donosi w najnowszych informacjach BBC News w dniu dzisiejszym (21.11.2012r) doszło do zamachu terrorystycznego na autobus w stolicy Izraela Tel Awiwie. Służby sanitarne zgłosiły co najmniej 10 osób poszkodowanych skierowanych do szpitali.

0


Po wczorajszym ataku "terrorystycznym" dokonanym przez 41-letniego Palestyńczyka uzbrojonego w nóż i siekierę na ambasadę USA w Tel Awiwie, dzisiejszy zamach jest drugim kolejnym zamachem dokonanym w tym mieście.

Tak więc sprawdza się moje przewidywanie przedstawione w poprzednim tekście na temat prawdziwych przyczyn rozpoczęcia kolejnego konfliktu w Strefie Gazy:

adnovum.nowyekran.pl/post/79947,planowa-eskalacja-konfliktu-na-bliskim-wschodzie,

że Izraelska agresja na palestyńską ludność cywilną i dowództwo Hamasu w Strefie Gazy doprowadzi do wzrostu napięcia w tym regionie.

Następnym krokiem będzie lądowy atak sił zbrojnych Izraela na Strefę Gazy i tym sposobem sprowokowanie jeszcze większego napięcia na Bliskim Wschodzie wśród ludności palestyńskiej i innych państw arabskich, szczególnie graniczących z Izraelem.

Taktyka ta poprzez ciągłą eskalację napięcia ma w ostatecznym celu uzasadnić atak sił Izrael/USA na Iran i Syrię.

Pozdrawiam.

Na załączonym zdjęciu autobus, na który w dniu dzisiejszym został dokonany wg. izraelskich sił policyjnych terrorystyczny atak.

 PS.

Dziś od godziny 21:00 czasu lokalnego wchodzi wynegocjowane przez Egipt zawieszenie broni między władzami Strefy Gazy i Izraela. Jednocześnie poza ministrem spraw zagranicznych Egiptu i Hillary Clinton żaden z przedstawicieli Strefy Gazy oficjalnie nie potwierdził tego faktu.

www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-20436699

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
AdNovum

Jesli chcesz zbudowac dom, który bedzie sluzyl pokoleniom, zadbaj o jego mocny fundament.

126 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816