HYDE PARK
Like

Zaczyna się 3 Wojna Światowa? Putin wzywa Rosjan do powrotu z zagranicy!

13/10/2016
1323 Wyświetlenia
0 Komentarze
9 minut czytania
Zaczyna się 3 Wojna Światowa? Putin wzywa Rosjan do powrotu z zagranicy!

Kto ma oczy otwarte, ten widzi. Kto ma uszy otwarte, ten słyszy. Zbliża się walka Goga i Magoga. Pamiętamy niedawną wymianę gróźb i ostrzeżeń miedzy USA i Rosją w związku z wojna w Syrii. Pamiętamy ostatnie  oskarżenia Francji i Wielkiej Brytanii skierowane przeciwko Rosji.

0


 

nintchdbpict000239389184.jpg?w=960

Oto nagle Putin ogłasza ćwiczenia militarne obejmujące 40 milinów Rosjan w ramach przygotowań do wojny atomowej i odwołuje swoją wizytę we Francji.

fig-tree.jpg

„A od drzewa figowego nauczcie się tego podobieństwa:
Gdy się już gałąź jego odmładza i liście wypuszcza, poznajecie,
iż blisko jest lato. Także i wy, gdy ujrzycie to wszystko,
poznawajcie, iż blisko jest, a we drzwiach”
(Mat 24:32,33).

RUSSIA is ordering all of its officials to fly home any relatives living  abroad amid
rising tensions over the prospect of a new world war, it’s been claimed.  

Move comes after Moscow held defence drills for 40m citizens in apparent preparation for an all-out nuclear war

Jak donosi brytyjski dziennik Daily Star, Rosjanie zostali poinstruowani, żeby wracać pilnie do kraju. Dotyczy to też młodzieży, którą uczęszcza do zagranicznych szkół. Nakazano, aby rodzice polecili im przerwanie edukacji i pilny powrót do Rosji.

Polecenie odnosi do wyższych pracowników administracji, zarządców regionalnych, prawodawców wszystkich szczebli i pracowników przedsiębiorstw państwowych.

Ci, którzy nie będą posłuszni edyktowi mają w perspektywie utratę zatrudnienia.

Jeśli te listki drzewa figowego nie świadczą wyraźnie spójrzmy na jeszcze jeden.

Błazenada jaka trwa w czasie kampanii w USA może świadczyć o tym że główni aktorzy mają świadomość że może nie dojść do wyborów gdyż nie zmienia się Prezydenta w czasie wojny.

Franklin Delano Roosevelt 32. prezydent Stanów Zjednoczonych z ramienia Partii Demokratycznej, był wybierany na ten urząd w latach 1933–1945 czterokrotnie. Jedyny w historii prezydent USA pełniący urząd dłużej niż dwie kadencje, co doprowadziło do wejścia w życie w 1951 XXII Poprawki do Konstytucji, ograniczającej liczbę kadencji do dwóch.

Było to możliwe gdyż trwała II Wojna Światowa. Z tego precedensu może skorzystać Obama.

Wojna Goga i Magoga już trwa.

lead.69a12a6b919630016ee8515c10953ad0.jp

Rozwiązanie kryzysu syryjskiego nie rozwiązuje głównego problemu, dlatego nie słyszymy nawet słowa o konieczności zaprowadzenia pokoju w Syrii i powstrzymania fali „uchodźców”.

Od czasu gdy USA opuściły Irak – Rosja stara się wypełnić próżnię i zająć pozycję głównej siły regionu

Dlatego Syria  choć kraj niewielki jest  elementem niezbędnym dla koalicji:  Arabia Saudyjska , USA. Turcja członek NATO nagle stała się sojusznikiem Rosji. Z kolei udział Syrii w tej koalicji jest zagrożeniem bezpieczeństwa dla Izraela.

Co jest punktem zapalnym w tej układance? Rosja.

Rosja która jak do tej pory jest gwarantem dla Syrii przed inwazją NATO, ale nie jest w stanie uchronić jej przed „rebelią” (nowa sprawdzoną wersją inwazji) więc los Syrii jest już raczej przesądzony. Pozostaje jeszcze Iran. W obu przypadkach to tylko kwestia czasu. Dlatego dla zyskania na czasie doszło do kompromitującego porozumienia Iran – USA.

Rosja trzymając Iran w niedźwiedzim uścisku zapewniła go i dała do zrozumienie światu, że atak na Iran będzie atakiem na Moskwę.

Znawcy Pisma zastanawiają się czy w proroctwie Ezechiela opisane są współczesne czasy.

38:  Pan skierował do mnie te słowa: 2 „Synu człowieczy, zwróć się ku Gogowi, ku krajowi Magog, wielkiemu księciu kraju Meszek i Tubal, i prorokuj przeciwko niemu, 3 i mów: Tak mówi Pan Bóg: Oto jestem przeciw tobie, Gogu, wielki książę kraju Meszek i Tubal. 4 Zawrócę cię i włożę kółka w twoje szczęki, i wyprowadzę ciebie i całe twoje wojsko, rumaki i jeźdźców, wszystkich w pełnym uzbrojeniu, wielki zastęp z długimi i krótkimi tarczami, wszystkich uzbrojonych w miecze. 5 Są przy nich Persowie, Kuszyci, Libijczycy, wszyscy zbrojni w tarczę i hełm. 6 Gomer i całe jego wojsko, mieszkańcy Togarmy na najdalszej północy i całe jego wojsko, rozliczne ludy są z tobą. 7 Zbrój się i bądź w pogotowiu, ty i wszystkie twe zastępy, które wokół ciebie się zebrały, będziecie na moje usługi. 8 Po wielu dniach otrzymasz rozkaz, przy końcu lat przybędziesz do kraju, który ocalał od miecza. Jego lud zebrany jest spośród wielu narodów na góry Izraela, długo leżące odłogiem. Sprowadzony on jest z powrotem spośród wielu narodów i mieszkają oni wszyscy bezpiecznie. 9 Ty jednak zbliżysz się jak burza i przyjdziesz jak chmura po to, by nakryć kraj: będziesz tam ty i całe twoje wojsko, i rozliczne narody z tobą  „

4245bee17e93b8131ff39dd30c3acd86.jpg 421f2_images

Rosyjski ambasador przy NATO  Rogozin oświadczył reporterom w Brukseli : „Iran is our neighbor,”  “And if Iran is involved in any military action, it’s a direct threat to our security”

Rosja, Iran i Syria zawiązały pakt obronny który gdyby się utrzymał zmieniałby układ sił w Środkowym Wschodzie. Rola Rosji  w tym układzie trzymana była przez długi czas w sekrecie, ale fakty mówią same za siebie. Rosja wspiera nuklearny program Irański i wspomaga militarnie rząd Syrii.

Wsparcie dla Irańskiego projektu nuklearnego to nie tylko naukowcy nuklearni i wojskowi specjaliści rakietowi których „oddelegowano” już w 1991r. Rosja wspiera Iran od początku zamierzenia i naukowcy rosyjscy, wraz z ich rodzinami mieszkają i pracują w około dwudziestu siedmiu ośrodkach związanych z programem nuklearnym     w Iranie. Żołnierze rosyjskiego Spetznaz  uczestniczą w zabezpieczaniu wszystkich głównych ośrodków.

Iran otrzymuje też wsparcie Korei Północnej ale irański program był wspierany jeszcze przez CCCP a teraz Rosja kontynuuje. Rosja wspierała w podobny sposób Chiny i Koreę Północną , lecz tam decydowały względy ideologiczne. Wsparcie dla Iranu ma podłoże strategiczne. W planach strategicznych Rosji oś: Rosja-Iran-Syria jest niezmiernie ważnym elementem.

Niemiernie ważnym ( w tym planie strategicznym) jest umożliwienie Iranowi produkcji i przenoszenia głowic nuklearnych. Drugim elementem była umowa obronna Iran-Syria zawarta między tymi krajami 15.VI. 2006r.

51cf0f93b9045dcad4b201dee1442c52,0,0.png

Wojna między Gogiem i Magogiem już trwa choć jeszcze jej gołym okiem nie widać. Jeszcze nie wiemy dokładnie kto w niej jest kim.

PS. Armia USA dokonała próbnego zrzutu „fałszywej” bomby atomowej

The US Air Force Just Dropped Two Fake Nukes

defense-large.jpg

The tests in the Nevada desert come as tensions rise with Russia and the Pentagon seeks to replace its aging nuclear arsenal.

A pair of U.S. Air Force B-2 bombers dropped two 700-pound faux nuclear bombs in the middle of the Nevada desert within the past few days.

Przeprowadzony „wcześniej w tym miesiącu,”  test (prawdopodobnie 6 października) obejmował dwa  warianty B61, bomby jądrowej , które jest w arsenale Stanów Zjednoczonych od 1960 roku. Jeden ładunek to ” Penetrator Ziemi ” niszczący cele podziemne , drugi to taktyczna wersja B61. Żaden ładunek nie zawierał prawdziwej głowicy.(http://www.defenseone.com/business/2016/10/us-air-force-just-dropped-two-fake-nukes/132180/)

c8e4f_75c0c2409a2d5c175effd31bd4f66934%2

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758