HYDE PARK
Like

Zabić Putina!

18/03/2014
1555 Wyświetlenia
117 Komentarze
6 minut czytania
Zabić Putina!

Niestety sytuacji na Krymie sama Europa i Ameryka sobie winne, gdy ktoś próbuje traktować bandytę jak przyjaciela, zaprasza go do domu, a na dodatek sam przejmuje zwyczaje bandyty nie mając jego determinacji, możliwości ani charakteru to daje mu oręż do ręki. Często lubimy wspominać wspaniałe zachowanie Lecha Kaczyńskiego w Tibilisi, który ściągając tam Prezydentów z wielu krajów Europy i angażując (wkręcając ambicjonalnie) kraje zachodnie uratował istnienie Gruzji i zmusił Putina do odwrotu. A jednak ten sam Prezydent Lech Kaczyński niespełna 6 miesięcy wcześniej, bo w lutym 2008 jako jeden z pierwszych podpisał akt uznania niepodległego Kosowa. Matecznika Serbów (coś takiego jak dla nas Gniezno), wyrwanego ich ojczyźnie w bandycki sposób przez USA oraz Zachód i przekazanego pod władzę albańskiej mafii narkotykowej pod pretekstem “prawa narodów do samostanowienia”. Pisałem wtedy, że jest to dramatyczny błąd, który może się kiedyś odbić czkawką w rodzaju utraty Śląska, albo wojenną ekspansją Rosji. Oczywiście nie przewidywałem, że pójdzie o Krym. I co teraz mamy? Putin powołuje się na ten sam kosowski kazus i trudno zachodowi z twarzą się temu przeciwstawić. Ale z drugiej strony, jeśli już raz straciliśmy cnotę i potrafimy się zachować jak bandyci, by uniknąć wojny światowej powinniśmy przestać zachowywać się jak praworządne dziewica i zacząć robić to co bandyta nie przewiduje, stosując bandyckie metody. Teraz cel uświęca środki – albo Zachód to zrozumie teraz, albo dopiero podczas daniny krwi.

0


Putin_man1x1.fi_

 

Jak sądzę nikt nie ma wątpliwości, że gdyby nawet w 1938 czy 1939 r. udało się zabić Hitlera, to do wojny by nie doszło. Bowiem inkorporacja Austrii, inkorporacja Zasudecia a potem Czech i wreszcie agresja na Poskę były jego autorskim projektem, wynikiem jego determinacji, bandyckiego charakteru i podatności na manipulację ze strony Stalina. Pomimo państwa policyjnego jakim była III Rzesza zachód miał możliwości fizycznej likwidacji Hitlera, tyle że nikomu to wtedy nie przyszło do głowy. Dziś w buty Fuhrera III Rzeszy wchodzi Putin, jawnie demonstrując swoje imperialistyczne ambicje, pogardę dla słabości świata zachodniego, lekceważenie dla zawartych kontraktów międzynarodowych, bezczelną twarz cwaniaka ubierającego swoją agresję w demokratyczne slogany, potrafiącego wykorzystać wcześniejsze “wpadki” USA, Francji, Anglii czy Polski (Kosowo) oraz epatując świat arogancką propagandą (zachodnia Ukraina to sami faszyści) oraz niespotykanym łgarstwem (siły samoobrony w mundurach prosto ze sklepu).

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że w takiej sytuacji nie może chodzić o sam Krym. Krym to tylko środek jego dalekosiężnych celów, bardzo niebezpiecznych dla Polski, Europy i Świata.

 

Bądźmy przy tym pewni, że Putin tak jak Hiitler wcześniej (a także Stalin) wszystko sobie przekalkulował, przewidując wszelkie zachowania Zachodu odpowiadające standardom, które stosowano od lat. Z pewnością więc nie przelęknie się żadnych sankcji, gdyż wie że w globalnej wiosce, w której trzyma ważną końcówkę gazowej i roponośnej rury nie mogą być one zbyt dotkliwe. Tak jak Francuzi nie chcieli umierać za Gdańsk, tak Niemcy nie zrezygnują z zarobków za Krym. Prędzej wytłumaczą sobie postępowanie Putina i przyjmą go do wiadomości, niż zacisną pasa. Mamy przykład bieżący, w czasie gdy trwa formalna wojna Rosyjsko-Ukraińska (co potwierdziły obydwa państwa ogłaszając tygodniowy rozejm) z agresji Rosji na Krym Niemcy sprzedają Rosjanom działające w Polsce RWE z polskimi koncesjami wydobywczymi.

Putin to widzi i wie, że niczego się nie musi obawać. Ba, jeśliby nawet pojawiły się dotkliwe sankcje, co pewnie też rozważa, na pewno ma plan ucieczki do przodu poprzez nową ekspansję np. na kopalnie Donbasu lub złoża arktyczne. Słowem, każda przewidywalna reakcja zachodu, dyplomatyczna czy gospodarcza, chociażby najostrzejsza, czym bardziej będzie wyrzucać Rosję na margines tym szybciej wywoła kolejną agresję i eskalację imperialistycznych zachowań. Putin chce być carem, odtwórcą Wielkiej Rosji, nowym Piotrem I albo nowym Stalinem.

 

Co prędzej czy później doprowadzi do wojny światowej, nie mówiąc już o tym, że pobłażliwe traktowanie bandyty, albo nieskuteczne jest niebezpiecznie demoralizujące dla innych bandytów znajdujących się w innych częściach świata a dysponujących także technologią jądrową, zapleczem energetycznym, bronią masowego rażenia (np. biologiczna, chemiczna) czy nieznośną biedą.

 

Moim zdaniem w tej sytuacji, aby ustrzec się globalnego lub europejskiego krwawego konfliktu, Zachód powinien zastosować wyjątkowe i nieprzewidziane przez Putina środki. Po prostu powinien go zabić. Zwyczajnie na świecie odstrzelić, otruć plutonem, udać terrorystę czeczeńskiego i przywalić mu z ręcznej rakiety, czy sięgnąć po jakiś inny, niekoniecznie znany powszechnie sposób. Tylko takie działanie zatrzyma Rosję w pół drogi. Zabicie Putina to demonstracja siły i mozliwości, to zabicie jastrzębia wśród jastrzębi, likwidacja guru a jednocześnie upokorzenie Rosji, ukazanie słabości Putina i całego jego aparatu, uwikłanie Rosję w wewnętrzną walkę o władzę pomiędzy następcami Władymira Władymirowicza, kara, a także pogrożenie pięścią wszystkim aspirującym innym dyktatorom: “Uważaj, możesz być następny”. Jeśli USA w zemście potrafiło oficjalnie i bez sądu zabić Bin Ladena, to czy ktoś będzie miał pretensję za uratowanie świata i wielu istnień zabijając jakiegoś pułkownika KGB, który na zbyt wiele sobie zaczął pozwalać?

 

Nie. Natomiast pretensje będziemy mieli, jeśli dożyjemy, gdy NATO, UE i inne mocarstwa pobłażając Putinowi doprowadzą niebawem do krwawej jatki. Jeśli jesteśmy już sprzedajną dziwką polityczną bez cnoty na miarę real politic to nauczmy się skutecznie i bez skrupułów mordować zbrodniarzy.

 

Tomasz Parol

 

Ps. Może też tak być, ze dzieje się jak dzieje bo Putin jest wygodny lub działa w porozumieniu. Np. z Merkel.

Inne zapisy autora:

0

Tomasz Parol
Tomasz Parol

Tomasz Parol - Redaktor Naczelny Trzeciego Obiegu, bloger Łażący Łazarz, prawnik antykorporacyjny, zawodowy negocjator, miłośnik piwa z przyjaciółmi, członek MENSA od 1992 r. Jeśli mój tekst Ci się podoba, lub jakiś inny z tego portalu to go WYKOP albo polub na facebooku. Jeśli chcesz zostać dziennikarzem obywatelskim z legitymacją prasową napisz do nas: redakcja@3obieg.pl

502 publikacje
2249 komentarze
 

 1. Mir Mir

  Panie Tomaszu.
  Tylko mała uwaga. Do II WW i tak by doszło chociaż być może inaczej by wygladały by jej szczegóły. Konkretne procesy do niej doprowadziły oraz gry interesów wielkich koncernów a to, że dzisiaj kojarzy nam się to z osoba Hitlera? Jakaś gęba zawsze jest wystawiona na widok publiczny.
  Sam byłem zdziwiony faktem, że wprowadzenie numeracji więźniów obozów było wynikiem wprowadzenie maszyn IBM. Tatuowano wieźniów bo tak było najprościej zastosować atrybut niezaprzeczalności informacji nadanej w systemie zliczania. Więźniowie mogli się wymienić ubraniem, tabliczkami, dokumentami ale nie tatuażem.
  Jestem przekonany, że w końcu ktoś wpadnie na pomysł wprowadzenia QRkodu w służbach na poziomie powszechnym, chociaż mało kto wie że tatuaże identyfikacyjne sa już stosowane w niektórych, wysoce specjalizowanych grupach służb na całym świecie. Z tego samego powodu jak zrobili to Niemcy używajac system IBMa. Bo nie da się takiego indentyfikatora łatwo podrobić a stosowanie innych mechanizmów biometrycznych nadal jest zbyt powolne jak na potrzeby współczesnego pola walki.

  0
 2. Podziwiając Pana walkę o prawo w zakresie nadużywania fotoradarów, aż się wieżyc nie chce, że przenosząc się na wyższy poziom, zmienia Pan zdanie.
  Nazywanie przywódcy innego państwa “bandytą” w zasadzie czyni bezsensowna polemikę z dalszymi wypowiedziami.
  Z ludźmi, którzy uważają, że wszystko co złe to Rosja a dobre to USA, nie sposób racjonalnie dyskutować.
  Może ten obrazek pana przekona Pana i wielu podobnych rusofobów.

  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48d4380794290cfe.html

  (przepraszam, ale nie wiem jak dodać zdjęcie)

  0
  • Szanowny Panie, dla mnie Putin to bandyta, zarówno ze względu na to co obecnie robi, zarówno ze względu na Smoleńsk jak także dlatego, że jest pułkownikiem KGB. Hitler też był przywódcą innego państwa – nie był bandytą?
   Nie przypominam sobie bym zmieniał zdanie w tej sprawie. Wcale nie oczekuję, że każdy się będzie ze mną zgadzał, ba nawet zależy mi na polemice z osobami mającymi inne zdanie. Jest wtedy ciekawiej

   0
   • O ile wiadomo, Hitler nikogo osobiście nie zabił, pomijając oczywiście jego udział w I WŚ.
    Prezydent Putin jest nadzwyczaj inteligentnym człowiekiem, który realizuje marzenia milionów swoich rodaków – silną Rosję. Zasługuje tym na szacunek. Może nam się to nie podobać, ale tak jest. Co w tym złego? To, że my wybieramy miernoty na prezydentów, to nasza wina. Rosjanie wybrali lepiej. Mamy ich za to nienawidzić?
    Prezydent Putin niczym nie zasłużył sobie na miano którym go Pan określił. Do tego tytuł wpisu, to wszak jawne nawoływanie do zbrodni. Tak nie postępuje prawy człowiek.
    Jeśli był Pan uprzejmy zerknąć na załączona fotografię, to widzi Pan, że to my, jako Polacy jesteśmy rusofobami. Europa myśli zupełnie inaczej. Czy nie czas, skoro rościmy sobie pretensje do miana europejczyków, zacząć myśleć samodzielnie a nie pod dyktando ogłupiającej TV?
    Krym – przekazany przez Chruszczowa Ukrainie w 1954 roku – był i pozostaje istotnym elementem bezpieczeństwa narodowego i obrony Rosji, w tym Morza Czarnego i jej floty od wieków. Zatem taki mądry i przewidujący człowiek jak prezydent Putin musi zapobiec jego utracie. Przecież jak utraci Krym, to utraci Syberię!
    Pisze Pan, że KGB. A CIA to święci? Od 45 roku Rosja zaangażowała się w jedną wojnę a USA we wszystkie, ale to KGB Pan odsadza od czci i wiary. To uczciwe?
    Majdan, czyli kilka lub kilkanaście tysięcy ludzi, obalił legalnie wybranego prezydenta 50 milionowego państwa przy pełnej akceptacji zachodu. Wg każdego prawa to zwyczajny przewrót. Pozbawienie władzy Janukowycza odbyło się z naruszeniem konstytucji i regulaminu parlamentu Ukrainy, a mimo to Pan Putina odsadza od czci i wiary. To nie Putin za tym stał.
    Można by dalej przekonywać, ale właściwie po co.
    Dzięki zdecydowaniu prezydenta Putina uniknęliśmy groźnej sytuacji a być może nawet wojny.
    Szkoda, że nasi prezydenci do pięt mu nie dorastają.
    .
    p.s.
    Pasus o zmianie zdania dotyczy odejścia od legalizmu.

    0
    • Mir Mir

     Zgadzam się co do braku legalizmu obalenia Janukowycza. Natomiast zastanawia mnie, że obecni zarządcy Polski jakoś nie biorą pod uwagę podobnego scenariusza. Dlaczego?

     0
     • Avatar Krzywousty

      Wywód WW kupy się nie trzyma. Jeśli Putin jest tak inteligentny, a pewnie jest, i przewiduje sześć ruchów do przodu, to najprawdopodonie to właśnie on pociągał za sznurki prowadzące do obalenia Janukowycza w ten własnie sposób. Coż za wspaniały pretekst do “ochrony” swoich na Krymie.
      Krym jest teraz rosyjski i to jest fakt. Ja w przypadki nie wierzę a lepszej sytuacji do jego przejęcia nie mogę sobie wyobrazić.
      Wszystko mi tu śmierdzi tylko jednym…

      0
    • Avatar Krzywousty

     Połowę co piszesz ma sens, a druga połowa to zwykłe oszołomstwo graniczące z prorosyjską propagandą.
     Z tego co widzę to nikt nie przeczy że przyznanie niepodległości Kosova nie było równie bandyckim zagraniem.
     .
     Putin może być i pewnie jest bardzo inteligentym przywódcą i graczem, ale to nie zmienia faktu że jest tym bardrdziej niebezpieczny dla polskiej racji stanu. Kiedy masz dwu bandziorów przy sobie, to z którym będziesz trzymał? Z tym co ci już nakopał i z chęcią znów nakopie, czy z tym który może cię i okradł ale kości ci nie połamał a może połamać temu pierwszemu? Rosja sama zasłużyła sobie na ten wybór.
     .
     Ale najważniejsze – jak możesz pisać takie oszołomstwa jak to że bez Krymu Rosja straci Syberię? Czy naprawdę myślisz że czytają cię idioci podatni na propagandę? Popatrz najpierw na mapę Rosji, tej sprzed tygodnia i przestań powtarzać za radiem Moskwa.
     Rosja miała szeroki dpostęp do Morza Czarnego. Jeśli mogła wpompować 50 miliardów w olimpiadę w Soczi, to mogła równie dobrze wpompować 50 miliardów w dudowę bazy morskie w Soczi. Albo w Rostowie nad Donem, albo w Novorosyjsku, Yeysku, albo w każdym z tych miast z osobna. Wszystkie nad Morzem Czarnym i wszystkie w granicach Rosji sprzed tygodnia.
     .
     Dwa: teraz Rosja odcięła od Morza Czarnego Morze Azowskie. Wszystkie ukraińskie miejscowości leżące nad tym morzem są w dup..e. Zupełnie jak nasze miejscowości nad Zatoką Wiślaną. Niech zgadnę… z przyczyn technicznych przesmyk Kercz zostanie zamknięty na… 150 lat?
     .
     A swoją drogą to nie mogę zrozumieć dlaczego nie kopiemy ile sił kanału przez Mierzeję Wiślaną tylko na okragło słuchamy ruskiego pierdzielenia o tym że przesmyk będzie niedługo udostępniony stronie polskiej. Otwarty… zamknięty… otwarty… zamknięty… ooops.. snova zakrytoj dlja Poljakov. Sorry Elbląg, job tvoju mać.
     Krym a Syberia. Słoń a sprawa polska? Ale jaja…!

     0
     • “Putin może być i pewnie jest bardzo inteligentym przywódcą i graczem, ale to nie zmienia faktu że jest tym bardrdziej niebezpieczny dla polskiej racji stanu.”
      .
      Tu tkwi sedno Twojej pomyłki.
      Bo zdanie naszych obecnych “polityków” nie jest tożsame z Polską racją stanu. Ich wysiłki idą na podlizywanie się wielkim tego świata w nadziei na synekury.
      Polska racja stanu to dobrobyt i bezpieczeństwo. Żadnego z tych celów nie osiągnie się ciągle i bezpodstawnie atakując potężnego sąsiada.
      Zechciej zauważyć, że wszyscy inni sąsiedzi nie plują bez przerwy na Rosję.
      Dlaczego my to zatem robimy?
      Może zapytaj tych protestujących rolników – wiesz o ich protestach?

      0
     • Avatar Nielot

      Co do mierzei wiślanej – nie prościej i taniej “zorganizować” samoobronę na rosyjskiej części Mierzei Wiślanej. W 3 dni przeprowadzić referendum i włączyć te tereny do Polski?

      Ciekawe jaką bajkę propagandową wtedy by Moskwa zaczęła sprzedawać,

      A swoją drogą – Żylinowski już namawia do rozbioru Ukrainy, no bo przecież część obecnego terytorium kiedyś było Polskie i Węgierskie

      Ciekawe, czy Rosjanie Polaków z Kremla to przepędzili zgodnie z prawem? Bo, może da się powołać,na to co teraz Putin głosi o bezprawnym przejęciu władzy na Ukrainie przez Majdan i podnieść nasze pretensje do tronu na Kremlu 😉

      0
    • Avatar putyna

     jak bedzie wojna i przeniesie sie do polski to putin i jego żołnierze tak cie wyrżną i twoją rodzine ze sam bedziesz wołał o pomoc.prawda jest taka że głupie ruskie spiją się wódy i im się w głowach pierdo….ps albo wezmą cie do łagrów i do końca życie bedziesz latał z łopatą.

     0
    • Avatar jur

     Drogi Panie W.W ,,W walce z potworami należy się strzec, by nie stać się jednym z nich, bo kto zbyt długo patrzy w otchłań,otchłań zaczyna patrzeć w Ciebie”..Nie widzę sensu by,zmieniać pański punkt widzenia,w otchłani jest tylko spadanie,A Pan już tam znikł….Powodzenia…

     0
    • Avatar jur

     Pan jest zdrajca,mózgu,pan nie myśli…..tzn…myśli,ale to jest inna galaktyka,proszę pana,Ja wiem że zabierze się pan za Alaskę,chyba za mało poszła,za cara…..MyŚlałem ,że ludzie jakoś coś dostrzegają,zło..osłupienia panu życzę.

     0
    • Avatar marencjusz09

     to nie Europa myśli inaczej – to świat- w większości świat arabski i latynoski, więc nie jest to miarodajne.

     0
   • Avatar zawód

    Cholernie się zawiodłam na Panu. Wycofuję swoje poparcie z facebooka. Taka opinia o człowieku, który broni swojego kraju jest nie do przyjęcie! Nie jest pan dla mnie już miarodajnym dziennikarzem i człowiekiem o szerokich horyzontach. I nie ma pan pojęcia o polityce globalistów. Bardzo prowokacyjny tytuł i te wypociny. Więcej tu nie zajrzę. żegnam.

    0
   • Putin bandytą? A na czym polegają jego zbrodnie? (Proszę oszczędzić polskiej propagandy która ostatnio uznała, ze faszyzm jest ok)
    Chciałbym, żeby Polska doczekała się prezydenta na miarę Putina, a nie samych pajaców.

    0
   • Avatar wqrwiony

    a dla mnie ktoś kto ma tak stereotypowe myślenie -dla zasady bo propaganda tak nakazuje jest idiotą.Nie warto wypocin czytać.Pierwszy raz tu wszedłem i ostatni.Szkoda czasu na ten bełkot.

    0
    • Avatar jur

     Bełkot jest wtedy gdy głowę chowasz w dupie,masz prawo być ślepcem,lecz nim nie jesteś,propagandą i tak jesteś,ważne jest to kim jesteś w sercu(Reklamą)

     0
 3. excellent issues altogether, you simply gained a logo new reader.
  What may you suggest in regards to your post that you made some days ago?
  Any certain?

  0
 4. Avatar klinton

  Idąc tokiem pańskiego rozumowania to obaj buszowie i barak to żywe okazy gołąbków pokoju, ile ludzi poniosło śmierć gdy ussrael wprowadzał “demokrację” i lichwę na świecie po 2000 roku ?

  0
 5. Avatar klinton

  I jeszcze jedna teoria sPISkowa, a może gasputin walczy z syjonizmem / oczywiście pan wie kto finansował majdan / i lichwą, jak pan to widzi ?

  0
  • Niezależnie od roli Banderowców i Izraela (nawet przed wojną Syjoniści z Izraela popierali bardzo długo Hitlera) grozi nam wojna, jeśli da się Putinowi szaleć. Można zareagować skutecznie, ja piszę jak.

   0
 6. Nie tak dawno, już w trakcie trwania akcji na Majdanie i po ucieczce Janukowycza, Putin, o ile dobrze pamiętam, sam powiedział, że w celu uniemożliwienia działania prezydentowi, demokratycznie wybranemu przez naród, jest tylko jeden sposób – zabić. Komentowano to gdzieś w sieci, jako odniesienie do… Smoleńska, choć sądzę, że było to usprawiedliwienie dla “udzielenia azylu” Janikowyczowi przez Rosję… W każdym razie, słowa Putina były znamienne. Czy…pouczające?

  0
  • Najwyższy czas by ktoś mu wymierzył sprawiedliwość na jaką zasłużył.

   0
   • To jest samosąd i nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością.
    Ile liczy Ukraina – ok 45 000 000 ludzi.
    Ilu było na majdanie 10 000 – 20 000 ludzi.
    Ci ludzie obalili siła legalna władzę, nie dotrzymali przez siebie zawartego porozumienia, złamali nadal obowiązująca konstytucje a nawet regulamin parlamentu. Premierem został były szef spraw wewnętrznych za czasów p. Tymoszenko, który zasłynął zniknięciem wielu niewygodnych dla niej dokumentów.
    .
    Tak wygląda Pana sprawiedliwość?

    0
    • Avatar jur

     Jakoś nie wierzę,że pan istnieje,że takim głupcem można być…ale przecież pan piszesz..że pierdoły..wolna wola…..Pan wie że w Rosji tak to nie działa….tam by mnie skazali za słowa ,za bycie sobą,Pan KURWA polak czy bardzo zły człowiek.alhage

     0
 7. Avatar Robert

  Mysle, ze skonczy sie na Krymie i dziala z Merkel albo wykorzystuje sytuacje sprowokowana przez Unie.

  0
 8. Avatar policjant łapówkarz

  Jestem antysyjonistą od urodzenia. To tak jak byc pedałem od urodzenia. I co mi zrobisz seremt?
  Nawet naskoczyc mi nie możesz. Poza tym antysyjonizm nie jest przestępstwem. To propolska postawa patriotyczna. A nawet jakby był, to kara za nie, nie spełni oczekiwań resocjalizacyjnych podczas pobytu w Z.K. Bo antysyjonizm ma się w sercu i w umyśle “panie” seremet. Kiedy wyjdę nadal będę antysyjonistą. I co zamkniesz mnie “nazad” do pudła. No to musisz się postarac o dożywocie, bo ja do śmierci pozostanę antysyjonistą. To jest idea, światopogląd, a nie czyn podlegający osądowi. Poza tym daruj sobie ekwilibrystykę pseudoprawną. Pisanie PRAWDY o judejczykach nie jest mową nienawiści. Od kiedyż to PRAWDA jest mową nienawiści.? Nie wiesz? To ci powiem. Odkąd Chrystus stanął przed sanehdrynem, a później przed piłatem. Tylko , że piłat miał na tyle resztki honoru, że “umył ręce” od tego bezprawia. A ty seremet nawet nie masz zamiaru ich umyć. Taki jest mój ŚWIATOPOGLĄD. Jeśli chcesz mnie za niego skazać to proszę bardzo. Nie wypre się go.

  0
  • Avatar jur

   Jesteś chory,Ja Chrystus Ci to Mówię,Przyniosłem ci dobrą medytację,a Ty ją wykorzystałeś przeciwko sobie,nie mogę Tobie pomóc….uciekaj stąd,to nie jest miejsce dla Ciebie..

   0
 9. Avatar policjant łapówkarz

  To jest odp. dla “clinton”

  0
 10. Avatar policjant łapówkarz

  A tak na marginesie……Trzymaj sie Putin. Jesteś bandytą, ale nie tak wielkim, jak obama i obaj buszowie. W razie jakby ci zależało na Polsce to kieruj rakiety w sejm, senat i belweder. Tam jest cała zgnilizna i zaraza. Jak będzie mądra w ładza to się z pewnością dogadacie bez wojny z Polską.

  0
  • Avatar policjant łapówkarz

   i w kancelarię premiera oczywiście. O tym szwabskim kvtasie zapomniałem.

   0
  • Avatar policjant łapówkarz

   Bo za tą jebaną władzę nikt normalny w Polsce nie pójdzie walczyć.

   0
   • Avatar jur

    Ja pójdę…A ty….gdy Ci kolbami,chcieli by załomocić w drzwi?Coś Ci napiszę,ważna jest tożsamość.(z tego co piszesz,typem agresywnym jesteś,i się nie dziwię)Jasne że wladza zaprowadza porządek(pseudo) w chaosie,wolał bym jednak byś władzy nie dostał w łapy(bo co byś z nią zrobił?),dał każdemu w mordę?Widzisz…bycie CZŁOWIEKIEM,to więcej niż POLSKA…..

    0
 11. Ponton Ponton

  Najlepszy biznes to szoł biznes, my jesteśmy publicznością za szklanym ekranem i nie mamy nic do powiedzenia ( jak by coś to klaka, czy buczenie jest na wyrażny sygnał ). Mamy na scenie pogwarki, między rodzinkami aszkenazyjskimi a sefardyjskimi, choć momentami przedstawienie nabiera dramatyzmu,to wszystko idzie według wcześniej ustalonego scenariusza!!! Ot, co!!!

  0
  • A jednak niekoniecznie, byłem świadkiem kilka razy gdy politycy na wpis internetowy reagowali bardzo nerwowo. Nigdy nie wiesz kto czyta i kto komentuj, jakie myśli i działania uruchomisz

   0
   • Ponton Ponton

    Dokładnie o tym napisałem.Tych polityków jest wraz z zausznikami, może 1 % całej populacji, nie mniej jednak każdy ma jakieś zadanie do spełnienia. W zasadzie każdy ruch jest konsultowany ze zwierzchnikami, jak kiedyś pięknie powiedział niejaki Józef Oleksy ” każda sprawa ma swoja dynamikę. Mordy, w tak zwanych władzach przez ostatnie lata się nie zmieniły, więc jak mniemam, są to funkcyjni struktury władzuchny. Tak się składa, że tak zwanym społeczeństwem, da się pięknie manipulować( z całą pewnością zdecydowaną większością tego społeczeństwa, moim zdaniem grupa około 10 % obywateli potrafi ocenić co się dzieje) przy pomocy usłużnych mediów, autorytetów, artystów, celebrytów( bez względu na to co miało by to oznaczać), księży czy w końcu polityków np PDT! Niestety z roku na rok jest gorzej, a do tego wielka emigracja, w ramach której uciekają ci najbardziej rozgarnięci( bo rachunki trzeba płacić)! Władzuchnie, łatwo jest u nas nadepnąć na odcisk!

    0
  • Avatar jur

   nie patrz więc,

   0
 12. Avatar policjant łapówkarz

  Ma Pan rację Panie prokuratorze.

  0
 13. Avatar im

  A kto tak na prawdę wie jakie albo czyje plany realizuje Putin i inni? My zawsze widzimy tylko fragment całości, jak przez dziurkę od klucza. Może lepiej powinniśmy się wreszcie zająć porządkowaniem własnego podwórka. Wszyscy tylko piszą i jak do tej pory nic z tego nie wynika.

  0
 14. Avatar Krzywousty

  Gdyby alianci chieli zabić Hitlera, zrobili by to skutecznie i na pewno (mówię o samej wojnie, bo przed wojną rzeczywiście spali).
  Dlaczego go więc nie zabili? Bo w ich interesie było zniszczyć Niemcy, a nie samego Hitlera, przy okazji przemeblowując Europę. Konkretnie mam na myśli USA i Rosję. Każdy z nich załatwił swój interes.
  Podobnie było z lądowaniem na Bałkanach które zakończyło by wojnę dużo wcześniej, ale Europa wschodnia znalazła by się pod wpływami USA. Rosja na to zgody nie dała choć kosztowało ją to kilka milionów ofiar więcej. Również imperium brytyjskie zostało dzieki temu zniszczone, o co grały USA.
  Czemu o tym piszę? Bo być może USA rozpatrują lepszą dla siebie wersję niż wysłanie Putina do piekła.
  Zabijesz teraz Putina, przyjdzie inny, nie wiesz czy lepszy czy gorszy i nie wiesz jaki będzie ciąg dalszy.
  W tej chwili zachód, a zwłaszcza USA ma wspaniały pretekst by ekonomicznie wykończyć Rosję sankcjami i embargami różnej maści. Rosja własnie się odradza – czy jest to potrzebne USA? Nie wiem, ale chyba nie. Czy mogli by mieć lepszy pretekst i zrobić to co już raz zrobił Regan?
  Od ubogiej Rosji odeszła by Białoruś, Kazachstan z kilkoma innymi, o Ukrainie nie wspominając.
  Na dodatek Rosjanie sami zrobią wtedy przewrót i własnymi rękami powieszą Putina.
  Coś jak obecnie na Ukrainie. A że ludziom się w tym pomoże… no cóż… taka jest polityka.
  .
  Lepszego pretekstu dawno nie było. Jeśli tej okazji nie wykorzystają, to znaczy że potrzebują silnej Rosji i Putin o tym doskonale wie (trzymać Chiny w szachu od północy?) .
  Pożywiom uwidim.

  0
 15. A bandytów z USA i Izraela mamy po rękach całować.?…..czy ten gość ocipiał czy brak mu kilku klepek? Przecież ten zamęt na Ukrainie jest sterowany z USA, EU i Izraela i wszyscy to wiedzą (oprócz tego idioty co ten artykuł napisał), JEWSA twierdzi ze głosowanie na KRYMIE to pogwałcenie praw narodowych, ale glosowanie w Puerto Rico, aby je do JewSA przyłączyć, to prawo narodu do samostanowienia. Jak zwykle czysta hipokryzja żydo – amerykańska. Tyle że żydowskie media nawet o Puerto Rico nie wspominają, a Rosja wcale się w tę sprawę nie miesza, a mogłaby. Wybić to trzeba, ale bandytów z białego domu i z telavivu, którzy bezkarnie zabijają miliony ludzi od wojny koreańskiej aż po rozróbę w Syrii.

  0
  • Putin nie zamierza atakować Europy Zachodniej która jest dla niego złotą kurą bez większych walorów obronnych, tylko ją zwasalizować. Sytuacja idealna – europejczycy ciągną rurę Putinowi płacą mu kupę kasę i modernizują kraj, trzeba to powiedzieć, że wojsko rosyjskie dokonujące inwazji na Ukrainę jest w tym najśmieszniejsze opłacane rurą przez Europę, więc jak to z tymi pseudo sankcjami? On śmieje się z nich w kułak.!.

   0
  • Putin, Oba ma i Merkel już dawno dogadali się ponad głowami reszty Europy. Obydwoje traktują Tuska instrumentalnie. Krótko mówiąc, Tusk jest dymany bez mydła, na sucho z każdej strony. To jest “słup” pełniący obowiązki premiera. Więc pozostaje mu jedynie atakować wszystkich dookoła. Unia chce Tusk też chce, Unia nie chce Tusk też nie. Czy tak się zachowuje premier niepodległego państwa? Nie, tak zachowuje się chorągiewka na wietrze a nie poważny polityk. Tak myśli człowiek, któremu polskość przeszkadza bo tak naprawdę on ma dupie Polaków i Polskę.

   0
 16. I absolutely love your blog.. Excellent colors & theme.
  Did you create this amazing site yourself? Please reply back as I’m attempting to create
  my own blog and would love to learn where you got this from or just
  what the theme is named. Appreciate it!

  0
 17. posted by MatkaKurka on wt., 18.03.2014 – 18:01

  A to WY Panowie Demokraci liczyliście że..Dziś był szczególny dzień, który pozbawił złudzeń największych optymistów zachowujących racjonalne myślenie. Putin poustawiał naprzeciw siebie dwie kategorie „Polaczków”, po jednej stronie siedzą odwieczne sprzedawczyki gotowe służyć Rosji i to bez względu na czas i miejsce. Służyli carowi, służyli sekretarzowi, będą służyć komukolwiek reprezentującemu Wielką Rosję. Tę kategorię znamy doskonale, obecną reprezentację stanowi całe lepsze towarzycho od biłgorajskiego pajaca, po Tuska z Komorowskim. Płatni agenci WSI albo przerażeni politykierzy, którzy poza stołek i biurko ze strachu wzrokiem nie sięgają. Niestety po drugiej stronie Putin wyselekcjonował idiotów wpływu i prawdę powiedziawszy sam nie wiem, która kategoria jest bardziej niebezpieczna. Po wystąpieniu Władimira Władimirowicza Putina przejrzałem opinie prześcigające się w deklaracjach patriotycznych, część „narodowa” wyraża podziw dla wielkiego władcy radzieckiego i słuszną linię, cześć antyradziecka ogłosiła cara głupkiem. Przygnębiająca lektura, z której się wyłania coraz większa pustka i absolutny brak zrozumienia dla tego, co się na naszych oczach dzieje. Jeden wpływowy idiota chwali bandytę z KGB pod niebiosa, drugi wpływowy dodaje sobie popularności rzucając w Putina groźnym wyzwiskiem i pokazując go w głupich pozach. Byłoby zabawnie, ale Putin nie jest tak śmieszny, jak jego recenzenci i taki dobry jak go widzą „narodowcy”. Mamy do czynienia z mieszanką inteligencji i bezwzględności, Putin to jeden z ostatnich polityków na świecie, w dodatku polityk wybitny. Dramat sytuacji polega na tym, że przeciwnikiem wybitnego polityka Putina jest zgraja gówniarzy, z których już nie tylko Władimir Władymirowicz, ale cały świat się śmieje. Marionetki wybrane na najwyższe urzędy USA i Europy nie mają żadnej zdolności do podjęcia realnej walki z pułkownikiem KGB i to na jakimkolwiek poziomie, o militarnym nie ma co nawet wspominać.

  Kto realnie przeciwstawił się poukładanej do bólu, brutalnej, polityce Putina? Obama odmawiając wizy 11 ruskim łapownikom? Komsomołka Merkel, która udaje obrażoną i nie pojedzie w ramach sankcji na G8? Bruksela z tą groteskową panią minister Ashton i jeszcze bardziej żałosnym von Rompuy? Nikt tu nad Wisłę czołgiem nie przyjedzie, bo nie ma kto przyjechać. Skończyły się USA i gruz pokrył starą Europę, zostały kadłubki, teatrzyk marionetek, w którym sznureczki są pociągane oficjalnie. Gogol widząc wpływowych prześmiewców powtórzyłby, że z siebie się śmiejecie, nie z Putina, z siebie robicie idiotów, strasząc NATO, grożąc Obamą, wzmocnieniem sojuszy i pokazywaniem niedorozwiniętego wodza z KGB. Putin doskonale wie, że dopóki dziesięciu żydowskich bankierów z Nowego Yorku nie wymyśli wojny, to żaden Obama, czy inna Catrine się z miejsca nie ruszy, a jeśli się ruszy to po to, żeby przez 4 minuty pogadać z sekretarką i zjeść bliny z kawiorem w przedpokoju Kremla. Dziś Władimir Władimirowicz pokazał, że nie ma na niego mocnych i co gorsze nawet taki bandyta z KGB wypunktował „moralnie” cały rozkładający się zachód. Dokładnie tak jest, Krym to wręcz pokojowy powrót ziemi do macierzy, przy krwawych jatkach w Iraku, Syrii, Egipcie, Libii, wielkiej prowokacji w Jugosławii i Kosowie, rzezi w Strefie Gazy, a wszystko dla kabzy bankierów z gębą wypchaną „prawami człowieka”. Na zachodzie chłop z chłopem śpi, baba z babą, syf kiła i mogiła wyniesiona do rangi zapisów konstytucyjnych, żadnej wartości stałej, żadnej świętości, wszystko na sprzedaż. W Europie i USA jedyne wojny toczą się o zalegalizowanie małżeństw dla dup tej samej płci. U Putina Święta Ruś, odwieczne prawa natury, duma z wielkości plemienia i tylko wpływowi idioci rozpowszechniają bajkę, że to dzięki zamordyzmowi. Można się śmiać ze 123% w Sewastopolu, ale w 80% poparcia Rosjan dla działań Putina nic śmiesznego nie ma. Gdyby na Krymie przeprowadzić uczciwe referendum wynik byłby grubo ponad 60% i taki sam wynik dostałby Putin w referendum popierającym jego akcję na Krymie.

  Wszystko prawda, z której „narodowi” idioci wyciągają fałszywy wniosek. Oto narodził nam się zbawca chrześcijańskich wartości, konserwatyzmu i krwawy żydożerca Władimir Władimirowicz Putin. Kompletny bajzel pod sufitem, żyjemy ze sprawnym bandytą pod bokiem, komunistą z krwi i kości, który o ZSRR nigdy nie zapomni i wyrżnie w pień wszystko, co stanie na drodze Wielkiej Rusi Radzieckiej w wydaniu narodowo-komunistycznym. Dopiero po uświadomieniu sobie w jakich żyjemy realiach widać całą siłę Putina, całkowity brak konkurencji dla niego i miejsce Polski w śmiertelnej układance. Putin jako jedyny gracz polityczny światowego formatu może z Polską zrobić, co mu się tylko podoba, bo żadna pomoc z nikąd nie przyjdzie. Tusk z Bidenem debatowali o jedenastu F16, które przyleciały z gołymi zadkami, car Władimir w tym samym czasie śmiał się błaznom w oczy. Nie potrzeba agentów wpływu, wystarczą wpływowi idioci, którzy stawiając błędną diagnozę rzeczywistości podtrzymują bajeczki Tuska i Komorowskiego zamieniając przyjaźń z UE, przyjaźnią z USA, tudzież zaraz za komunistami ustawiają się do kolejki, aby strzelić z przywódcą radzieckim misia. Powinniśmy stanąć na głowie, żeby w USA wrócili do władzy Republikanie w najbardziej republikańskim wydaniu, którzy dla czystego biznesu i biznesu politycznego zaczną wykańczać Putina. Wszelkie dotychczasowe sojusze, że o śmiesznych sankcjach nie wspomnę nadają się do podwójnych kibli w Soczi, tyle samo jest warta wiara w cara krzewiącego chrześcijańskie i narodowe wartości. Mamy do wykonania cztery wielkie zadania i tylko to może nas uratować: skłócić Niemcy z Rosją, doprowadzić do zimnej wojny między USA i Rosją, zbudować koalicję narodów, które Putin ma na indeksie i kupić albo skonstruować własnego „Pershinga”. Tyle konkretów, cała reszta sprowadza się do działań wpływowych idiotów, którzy nie widzą, że Putin jest potęgą, lub nie widzą, że jest niezwykle groźną potęgą.
  Ps. Mój komentarz: A to WY Panowie Demokraci liczyliście, że Putin się będzie z Wami cackał? Może głaskał Was po dupciach i pieścił jak przed II WŚ?. A może tak czas na solidny odświeżający wpierdol który przywróci Wam jasność myślenia w miejsce idee fixee? Może wreszcie pojmiecie GDZIE i JAKIE jest prawdziwe miejsce Polski i zaczniecie budować PRAWDZIWĄ dyplomację w miejsce zadziornej gówniarzerii. Bo właśnie na taki dzisiejszy status pozwolili nam nasi twz. “sojusznicy”:. Obudźcie się Panowie Politycy bo to ostatnia szansa. Po niej będziecie gorzej niż gówniarzami. Nie istotne że nadętymi dla własnego Narodu. Gówniarz to gówniarz – nawet menel spod śmietnika jest w stanie dokonać adekwatnej politycznej oceny. Nie wierzycie? – spytajcie!. Do tego nie trzeba CBOS, wystarczy 5 zł na jabola. Pociecha jednak w tym, że Putin w najbliższych latach na Polskę nie ruszy. Nie ma po co. Do Wisły tylko pustkowie, chaszcze i bagna jak w Rosji. Dalej już święta ziemia pragermańska której nawet taka Merkel nie odda bez walki. Każdy kilometr bagien zajęty od wschodu wywołałby analogiczny kilometr w miarę uprzemysłowiony zajęty od zachodu w celu obrony ludności nagle nawróconej na niemieckość. Żaden to na dziś interes dla Putina. On nawet zachodniej Ukrainy nie potrzebuje, możecie Polacy, Unia sobie ją brać. Powybiera ciekawsze ośrodki we wschodniej a resztę zostawi obgryzioną. Dlatego dla nas wszystko zostanie jak jest, przynajmniej przez 10 lat albo nawet dłużej.

  0
 18. Zapamiętajcie! nie ma i nigdy nie było w historii czegoś takiego jak Ukraina! Jest tylko Ruś Kijowska i nasze kresy wschodnie – Wołyń i Podole. Ukraina to banderowsko-medialny wymysł. Ukrainiec, to taki niepiśmienny cham ze wsi który nie potrafił nauczyć się mówić poprawnie po polsku bądź po rosyjsku. Niepiśmienne oborowe chamy mówią jakąś prymitywną gwara zrozumiała tylko dla nich. Taki niepiśmienny cham najbardziej lubi mieszkać na koczowisku dla bezdomnych i wędzić się w dymie z palonych opon samochodowych. Może jeszcze naród “Kosowarów” wymyślicie? Przypominam, że wojna w Kosowie wywołana była przez oddziały Albańczyków, którzy wtedy jeszcze byli klasyfikowani przez amerykański rząd jako “organizacje terrorystyczne” bo zajmowali się głównie porwaniami dla okupu, morderstwami, itd. Bardzo łatwo chyba byłoby zrobić podobną zadymę na Śląsku, prawda?

  0
  • Na samym Krymie Rosja zarobiła już 30 mld $ (ułożenie gazociągu), nie mówiąc o złożach pod Krymem, ani o następnych bogatych nabytkach, KTÓRE BĘDĄ.

   0
  • Nazwa “Ukraina” określająca tereny dzisiejszej Ukrainy ( wcześniej “ukrainą” / “u kraja” nazywano tereny przygraniczne) zaczęła pojawiać się już w XV-wiecznych kronikach. Urzędowo nazwa “Ukraina” została użyta po raz pierwszy za czasów Rzeczypospolitej w roku 1590 w tytule konstytucji sejmowej według projektu Jana Zamoyskiego: “Porządek ze strony Niżowców i Ukrainy.” Na przełomie XVI i XVII w. nazwę “Ukraina” (już jako nazwę własną) zaczęto utożsamiać z krainą leżącą nad środkowym i dolnym Dnieprem, tzw. Ukrainą naddnieprzańską (Naddnieprzem).

   0
 19. Verheugen ostrzega przed Kijowem. “Rząd, w którym zasiadają faszyści” – Problem nie leży w Moskwie czy u nas. Problem tkwi w Kijowie, gdzie mamy pierwszy w XXI wieku europejski rząd, w którym zasiadają faszyści – ostrzegł w niemieckim radiu były komisarz UE ds. rozszerzenia, Gunter Verheugen. Jego zdaniem wsparcie nowych władz Ukrainy było błędem Berlina. Należy spokojnie i “cicho” rozmawiać z Rosjanami, a zwłaszcza zapobiec rozszerzenia sankcji. http://www.tvn24.pl/verheugen-ostrzega-przed-kijowem-rzad-w-ktorym-zasiadaja-faszysci,408918,s.html Verheugen nie wyłamał się z szeregu tylko racjonalnie zareagował.
  Tusk wiadomo co dzień ma nakazane myśleć inaczej a że głupio to trudno.

  0
 20. Kostki domina ruszyły, ponowne ustawienie do pionu już niemożliwe.
  Naddniestrze też chce do Rosji. Separatyści apelują do Moskwy o zmianę prawa. Parlament Naddniestrza, separatystycznego regionu Mołdawii, zwrócił się do rosyjskich deputowanych, by przy modyfikowaniu ustawodawstwa stworzyli możliwość przyłączenia Naddniestrza do Federacji Rosyjskiej – podają rosyjskie “Wiedomosti”.http://www.tvn24.pl/naddniestrze-tez-chce-do-rosji-separatysci-apeluja-do-moskwy-o-zmiane-prawa,408915,s.html

  0
 21. Oto wyszło żydoniemieckie bez kręgosłupa służalcze szydło z niemieckiego worka: Tusk przyznał, że Unia Europejska nie chce wchodzić w żaden konflikt z Rosją.

  Na antenie TOK FM Donald Tusk przekonywał, że „polska polityka nie jest i nie może być obarczona rusofobią”.

  – W Polsce nie narasta rusofobia, jeśli mówimy o świecie polityki. Wiarygodność Polski jest dokładnie związana z naszym stosunkiem do Rosji i to zostało trafnie odczytane przez Zachód. Podjęliśmy wielokrotnie wysiłki, aby relacje między Europą, Polską i Rosją były przyjaznymi i opartymi na współpracy gospodarczej, wizowej. Tylko rząd, który mówi twarde rzeczy na temat Rosji, jest wiarygodny. Dziś zachód widzi w Polsce partnera kompetentnego, stanowczego, gdy nadchodzi kryzys, i partnera, który nie ma uprzedzeń, który nie działa dlatego, ze jest rusofobiczny – tłumaczył premier Tusk. / Premier zarzucił też Jarosławowi Kaczyńskiemu, że gdyby nadal rządził Polską, zapewne „usiłowałby wymusić na państwach regionu radykalnie antyrosyjską postawę”. Tusk przyznał też, że Unia Europejska nie chce wchodzić w żaden konflikt z Rosją. – Gdyby Polska szarżowała jak proponował Jarosław Kaczyński, stracilibyśmy szansę wpływania na wspólne zachowania całej Unii Europejskiej. Dzisiaj większość państw Unii nie chce żadnej awantury z Rosją – mówił Donald Tusk. / ot i oto obraz tchórzliwego POsranego ze strachu, miękkim chujem robionego kretyna, jak myślicie czym go Putin postraszył, a może i tante Angela? że zmienił front? Ja wiem, a Wy?

  0
  • Tomek a nie pomyślałeś, że przepastne akta byłej “STASI” leżą pod ręką Putina na Kremlu? i nie tylko u niego? Także na Donalda miłościwie nam panującego i nie tylko jego. Toż to żadna na dziś już tajemnica, ponieważ są, są u Putina na biurku, (jeden z kolegów Putina kopie akt STASI sprzedał za 100 tys$ Amerykanom, Anglikom a oni się podzielili z pozostałymi niżej wymienionymi w ramach współpracy) na biurkach CIA, BND, Deuxième Bureau de l’État / Direction Générale de la Sécurité Extérieure (DGSE)/Dyrekcja Generalna Bezpieczeństwa Zewnętrznego – francuska agencja wywiadu wojskowego i strategicznego, Mossadu, MI 5 i 6 jak i na Bula po.rezydenta, trzymają ich mocno za jajca do “bulu” jak trzeba, stąd ośmieszające ich nerwowe reakcje i słowne wygibasy. O aktach innych w tym alkoholika Stolzmana juniora już nie wspominam.

   0
 22. Krym-faktów nie zmienimy kłamstwem.
  Obecnie rządząca w Kijowie elita może głosić, że nie uznaje tego referendum, tak jak i dla wielu było nie do przyjęcia poszatkowanie Jugosławii, zabranie Serbii Kosowa, czy przyłączenia Saary do Niemiec,

  Kłamstwem nie zmienimy wyników referendum.

  Krym stał się centralnym tematem ostatnich dni, a w zależności od poglądów politycznych zmienia się „prawda”. Jest zupełnie zrozumiałe, że każdy chce wygrywać, ale zwycięzca może być tylko jeden. We­dług niekwestionowanych przez cały świat informacji 96,77 proc. od­po­wie­dzia­ło po­zy­tyw­nie na pierw­sze py­ta­nie, które brzmia­ło: „Czy je­steś za po­now­nym zjed­no­cze­niem Krymu z Rosją na pra­wach pod­mio­tu Fe­de­ra­cji Ro­syj­skiej?”. Zrozumiałe też jest podważanie tego wyniku przez władze w Kijowie, dla których trudna do przełknięcia jest ta informacja.

  Nie składam gratulacji zwycięzcom, ale i nie wylewam łez z powodu takiego wyniku, chociaż muszę przyznać, że jestem zgorszony postawą wielu środowisk opiniotwórczych w naszym kraju. Oto bowiem w rodzimych mediach wczoraj można było usłyszeć, że 99 % Tatarów zbojkotowało te wybory, a bojkot był na tyle skuteczny, że w dzielnicach zamieszkanych przez ludność tatarską referendum w ogóle się nie odbywa, gdyż nie zebrano wystarczającej ilości osób do zasiadania w komisjach. Sytuacja taka ma miejsce m.in. w Bakczysaraju, historycznej stolicy Tatarów krymskich. Nie sprawdziłem tego, więc może to i prawda.

  Jeżeli jednak, przeciwnicy referendum mają prawo wyrażać swoje opinie, to jednocześnie nie powinni naginać faktów do swoich przekonań, ponieważ w kłamstwie mogą nie zgadzać się fakty, ale rachunków nie da się oszukać.

  Zatem, gdy głosów za było 96.77 % , natomiast głosów przeciw tj. „Czy je­steś za przy­wró­ce­niem obo­wią­zy­wa­nia kon­sty­tu­cji Re­pu­bli­ki Krym z 1992 roku i za sta­tu­sem Krymu jako czę­ści Ukra­iny?” – twier­dzą­co od­po­wie­dzia­ło 2,5 proc. gło­su­ją­cych; 0,7 proc. gło­sów uzna­no za nie­waż­ne, a fre­kwen­cja wy­nio­sła 83,1 proc, to ktoś musiał te kartki do urn wyborczych wrzucić.

  Popatrzmy więc, kto to robił. Zgod­nie z da­ny­mi Pań­stwo­wej Służ­by Sta­ty­stycz­nej Ukra­iny z 1 li­sto­pa­da 2013 roku 58,5 proc. z 2 mln miesz­kań­ców Krymu to Ro­sja­nie, 24,3 proc. – Ukra­iń­cy, 12,1 proc. – krym­scy Ta­ta­rzy, 1,4 proc. – Bia­ło­ru­si­ni, 1,1 proc. – Or­mia­nie, i 2,6 proc. – przed­sta­wi­cie­le in­nych na­ro­dów.

  Jeżeli nawet założymy, że z 58,5 % Rosjan wszyscy poszli do urn, to i tak do odnotowanej frekwencji 83.1% brakuje nam ponad 24 % uczestniczących w wyborach. Jeżeli mamy uznać, że tylko jeden procent Tatarów poszedł do wyborów to wychodzi, że do urn poszli prawie wszyscy Ukraińcy i to oni przyczynili się do 96.77 % poparcia przyłączenia Krymu do Rosji.

  Z pewnością będziemy mieć dokładniejsze dane dotyczące tego referendum, ale jedno jest pewne, nasza propaganda przypomina najgorsze czasy tego typu działań. Ta nienawiść do prawdy zaczyna być nieprzyzwoita. Rozumiem, że nasi politycy mają zobowiązania wobec Amerykanów i zachodnich sojuszników, chociaż w przeszłości wiele razy zostali przez nich oszukani, ale dlaczego obywatele płacący abonament publicznej telewizji i radia mają wracać do starych haseł-telewizja kłamie?

  Obecnie rządząca w Kijowie elita może głosić, że nie uznaje tego referendum, tak jak i dla wielu było nie do przyjęcia poszatkowanie Jugosławii, zabranie Serbii Kosowa, czy przyłączenia Saary do Niemiec, jednak społeczeństwo Krymu, mimo niechęci polskich obserwatorów do obejrzenia referendum, wybrało to, co dla nich ma być lepsze. Jeżeli dziś Ukraińcy głoszą, że Krym ma do nich należeć, to dlaczego ich przedstawiciele w takiej ilości poparli Rosjan w tym referendum? Jak ktoś powiedział „ Nie bądź pan głąb- praw matematyki pan nie zmienisz” Ps. W tv twierdzą, że referendum jest nieważne, bo podobno niezgodne z konstytucją Ukrainy. Ale przecież przed chwilą uznali, że niezgodne z tą konstytucją obalenie Prezydenta Janukowycza jest legalne!! Kłamią w żywe oczy, jak ktoś miał wątpliwości, że ten czy tamten pismak dziennikarz jest w porządku, to ma teraz jasny obraz rzeczywistości…Znalazłem: frekwencja w Bachczysaraju : http://lifenews.ru/news/129125

  0
 23. No i po zawodach i akcie pierwszym co było do przewidzenia.
  “Nie mogliśmy pozostawić mieszkańców Krymu w nieszczęściu, to byłoby zdradą”
  Na Kremlu podpisano porozumienie o przyłączeniu Krymu do Federacji Rosyjskiej. Ceremonię zaaranżowano błyskawicznie po długim przemówieniu Władimira Putina, w którym podkreślał historyczne związki półwyspu z Rosją i wolę Krymczan do połączenia się z Federacją. Prezydent zwrócił się do parlamentu z prośbą o ratyfikację umowy i rozpatrzenie stosownych wniosków. – Liczę na wasze poparcie – stwierdził. Wątpliwości co do decyzji deputowanych nie ma. Krym staje się częścią Rosji.

  Przemówienie Putina trwało niemal godzinę. Przysłuchiwało mu się kilkaset osób zgromadzonych w największej sali Kremla, głównie przedstawicieli władz, obu izb parlamentu (Rada Federacji) i delegatów separatystycznej Republiki Krymu. Tłum wielokrotnie przerywał Putinowi burzą oklasków. http://www.tvn24.pl/nie-moglismy-pozostawic-mieszkancow-krymu-w-nieszczesciu-to-byloby-zdrada,408973,s.html

  0
  • a tu propozycja, czyli akt drugi, pewnie i pewnie za zgodą Putina.
   Żyrinowski proponuje Polsce udział w rozbiorze Ukrainy. “Zachodnie ziemie są bardziej polskie”
   Lider lojalnej wobec Kremla nacjonalistycznej Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji (LDPR) Władimir Żyrinowski zaproponował we wtorek Polsce, Węgrom i Rumunii, by włączyły się do rozbioru Ukrainy. Żyrinowski uczynił to z trybuny Dumy Państwowej, niższej izby rosyjskiego parlamentu, podczas dyskusji nad uchwałą izby “O sytuacji na Krymie”, w której z zadowoleniem odniosła się ona do wyrażonej w niedzielnym referendum przez mieszkańców tego ukraińskiego półwyspu woli przyłączenia się do Federacji Rosyjskiej.

   Lider LDPR jest znany z kontrowersyjnych, nacjonalistycznych i wielkomocarstwowych wystąpień. Uważany jest za polityka bardzo dobrze wyczuwającego nastroje panujące na Kremlu, niektórzy analitycy uważają, że często mówi to, czego z różnych powodów powiedzieć nie może lub nie chce Kreml.
   “Ukraińcy zawsze przegrywali” Żyrinowski oświadczył, że “Kijów nigdy nie zgodzi się na federalizację Ukrainy, gdyż nie jest już w stanie czymkolwiek rządzić”. – W Kijowie nastąpił paraliż władzy – podkreślił.

   Zauważył, że “taki los zawsze spotykają podejmowane przez Ukrainę próby budowy państwa”. Dodał, że Ukraińcy już 300 lat temu “miotali się” między Rosjanami, Szwedami, Turkami i Polakami. – I zawsze przegrywali – zaznaczył.

   Według Żyrinowskiego “nadszedł czas, by nie tylko rosyjskie ziemie wróciły pod rosyjską flagę”. – Ziemie zachodniej Ukrainy w czasach reżimu stalinowskiego słusznie zostały przyłączone do Związku Radzieckiego. Chodziło o to, aby powstrzymać niemieckie armie jak najdalej (od granic ZSRR). Ale to nie były rosyjskie ziemie; to nie były ukraińskie ziemie – oświadczył.

   – To były polskie ziemie wschodnie – Łuck, Lwów, Tarnopol, Iwano-Frankowsk i Równe. Obwód zakarpacki – to Węgry. W Użhorodzie wszyscy mówią po węgiersku. Albo po rosyjsku. Nie ma żadnego związku z Ukrainą. I Czerniowce – w tym wypadku żadnego porozumienia nie było. Stalin zabrał Czerniowce dla zaspokojenia apetytu; porozumienia z Hitlerem nie było – oznajmił.
   “Czas, by zwrócić te ziemie”

   Przywódca LDPR podkreślił, że “teraz nadszedł czas, by zwrócić (te ziemie)”. – Są to trzy kraje NATO – Rumunia, Węgry i Polska. Chodzi zwłaszcza o Polskę. W jej wypadku mowa jest o pięciu wschodnich obwodach. Zniknie wówczas pojęcie zachodnioukraińskiego nazizmu, faszyzmu i rasizmu. Niech Polacy się tym zajmują. I Węgrzy, i Rumuni – powiedział.

   Zdaniem Żyrinowskiego “prawdziwa Ukraina, to centralna Ukraina, bez zachodnich ziem, które bardziej są polskie i bez wschodnich, które bardziej są rosyjskie”. – Sumy, Czernihów, Chmielnicki, Połtawa, Winnica, Kirowohrad, Krzemieńczuk i Kijów – to można uważać za Ukrainę, choć i to było prezentem”- wskazał.

   Prowadzący obrady przewodniczący Dumy Państwowej Siergiej Naryszkin, jeden z najbardziej zaufanych współpracowników prezydenta FR Władimira Putina, w żaden sposób nie zareagował na wystąpienie Żyrinowskiego.
   Autor: db/jk / Źródło: PAP

   0
 24. Szef Rosnieftu ostrzega: Sankcje przeciw Rosji bezproduktywne.
  Prezes Rosnieftu Igor Seczin ostrzegł w środę Zachód, że rozszerzenie sankcji wobec Rosji nie pomoże w rozwiązaniu problemu i jeszcze pogorszy sytuację.http://tvn24bis.pl/informacje,187/szef-rosnieftu-ostrzega-sankcje-przeciw-rosji-bezproduktywne,409258.html

  0
 25. Avatar Przemo

  Samo hasło mi się podoba, ale całą reszta to Pi*RDOLENIE!!!

  0
   • Avatar Przemo

    tzn, cały ten stek bzdur powyżej… te porównania historyczne do hitlera, slogan goni slogan… Proponujesz otwarty konflikt z mocarstwem atomowym?! Wiadomo było od dawna, że Rosja to nieobliczalny kraj ale trzeba go oswoić, a przynajmniej próbować. Dlaczego pół Europy kupuje od nich gaz? bo lubią ruskich?!! Gdzie chcesz go kupować, od arabów, za chwilę pisiorki podobne do ciebie, będą piszczeć, że drogo!!! Pi*rdolisz do kwadratu, żal czytać…

    0
 26. Głos rozsądku z Ameryki

  “Dlaczego Stany Zjednoczone mają się opiekować małym krajem, który zmienił swoją flagę tysiące mil stąd?”

  Ron Paul, członek amerykańskiej Izby Reprezentantów z ramienia Republikanów, kandydat na prezydenta USA, zabrał głos w sprawie Krymu.

  Zwrócił uwagę, że reakcją Ameryki na wynik referendum na Krymie powinno być pytanie:

  “No i co z tego?”

  Jednocześnie przywołał obecną sytuację w Europie gdy trzy inne regiony: Katalonia, Szkocja i Wenecja również chcą wyjść z granic własnych państw, co tak Europa jak i USA powinny to tolerować w imię tego, że:

  “Samostanowienie jest podstawą prawa międzynarodowego”

  Dodał, że krytykowanie referendum na Krymie, które miało się odbyć pod “okupacją” rosyjską jest nie fair, bo to samo dzieje się pod okupacją amerykańską w Iraku:

  “Być może amerykańscy urzędnicy, którzy poparli niekonstytucyjne obalenie rządu Ukrainy powinni skupić swą energię na wyciągnięciu wniosków z własnej konstytucji, która nie pozwala obalać rządowi Stanów Zjednoczonych legalnego rząd na Ukrainie oraz finasować rebelię za miliardy dolarów, aby ratować międzynarodowych wierzycieli tego kraju”

  Jak z powyższego widać są również niezależni i nieskorumpowani oraz do tego rozsądni politycy w samych Stanach Zjednoczonych.

  Szkoda tylko, że takich brakuje nam w naszym postokomunistycznym baraku.

  Pozdrawiam.

  1. http://www.politico.com/story/2014/03/ron-paul-crimea-united-states-104766.html,

  0
 27. Odnoszę wrażenie, że gdyby dzisiaj zdarzyła się Katastrofa Smoleńska to nikt by nie wątpił w zamach ze strony Rosji. Czy Rosja jednak tak się zmieniła? Czy raczej opinia polityków, mediów i zamulonego Polaka-szaraka o Niej?
  Czyż nie jest tak, że ja i wielu ludzi to wiedziało a reszta dopiero zaczyna rozpoznawać bandytę w bandycie? Chociażby dlatego, że to zrobił (a ja nie mam wątpliwości) należy mu się czapa.

  0
 28. Avatar adam

  Boze ocal ROSJE!

  0
 29. To było dla mnie samodzielnie myślących dz góry o przewidzenia. Kijów, żydek Jaceniuk i reszta samozwańczej żydobanderowskiej władzy dostali już bardzo konkretną odpowiedź, jasny przekaz od Oba Ma, i po co napinanie się tu niektórych, tak odważnych tylko na forach, cytuję: Barack Obama: Stany Zjednoczone nie zaangażują się militarnie na Ukrainie. Prezydent Barack Obama wykluczył możliwość wojskowego zaangażowania się USA na Ukrainie wskazując jednocześnie, że rozwiązaniu sporu z Rosją w sprawie Krymu powinny służyć przede wszystkim środki dyplomatyczne. – Nie zamierzamy podejmować ćwiczeń wojskowych na Ukrainie – powiedział Obama w wywiadzie telewizyjnym. Dodał, iż Stany Zjednoczone będą nadal wywierać dyplomatyczne naciski na Rosję, by zmieniła swą politykę w kwestii Krymu.

  – Istnieje lepsza droga, ale sądzę, że nawet Ukraińcy przyznają, iż wojskowe angażowanie się wobec Rosji byłoby dla nas nieodpowiednie i nie byłoby także dobre przede wszystkim dla samej dla Ukrainy – zaznaczył prezydent. –> po prostu czytając między wierszami, tłumacząc na polski Oba Ma i USA mają Kijów w serdecznie dupie, spisali go na straty, nikt za tchórzy nie będzie walczył, umierał lub ich zbroił by uzbrojenie, pomoc trafiło do Rosjan. Pokrzyczą i uznają status quo. Jak zwykle bo biedny zadłużony Kijów to żaden dla nich i reszty interes. A co do sankcji USA wobec Rosji było pewnie tak: Obama zadzwonił do Putina – Wołodia wiesz naciskają mnie żebym nałożył na Rosję sankcje, wiesz, ty najlepiej znasz swoich powiedz mi na kogo mam nałożyć sankcje by ci nie zaszkodzić, Putin do Obamy jutro do ciebie zadzwonię ustalę ze swoimi. Następnego dnia Putin do Obamy podam ci parę nazwisk, są to ludzie którzy nie wyjeżdżają do Stanów więc im to nie zaszkodzi i podaje parę nazwisk. Obama bardzo dziękuję, wiesz powiem też że zablokuję im konta chociaż wiem, że na nich już nic nie mają, ale gdyby co to i tak nikt nie sprawdzi, że są zablokowane. Putin ja ze swej strony wyrażę publicznie wielkie oburzenie za wprowadzone sankcje, ale tym się nie przejmuj, muszę tak postąpić ze względu na ludzi. Obama to mamy uzgodnione. Obama ogłasza poważne sankcje Putin ogłasza ogromne oburzenie a głupi ludzie słuchają i wierzą, parodia polityków.

  0
 30. Avatar Kamil

  Ponowię zapytanie z komentarzy do innego artykułu:
  “Mam pytanie do Pana Kuli Lisa 62. Niezwiązane z tematem, ale chciałbym przeczytać odpowiedź. Dlaczego Pan nie umieszcza tych tekstów z komentarzy jako oddzielnych artykułów, tutaj na 3obiegu lub gdziekolwiek indziej np. na swojej stronie internetowej? Chyba, że Pan to robi, to proszę o informację gdzie.
  Pozdrawiam!”

  0
  • To Waszyngton sfinansował i zorganizował obalenie legalnie wybranego rządu Ukrainy, wykorzystując dobrze zorganizowane i uzbrojone grupy neonazistów do zastraszenia rządzącej partii i nieuzbrojonej policji, otwierając tym samym Waszyngtonowi drogę do obsadzenia nielegalnego i niewybranego rządu swoimi dobrze opłacanymi marionetkami. Ten niekompetentny Głupiec przeoczył jednak, że południowa i wschodnia Ukraina to Rosjanie, a nie Ukraińcy, więc zamach tych głupców doprowadził do odejścia Krymu i wywołuje powszechne protesty we wschodniej Ukrainie przeciw samozwańczemu żydowskiemu rządowi w Kijowie. Marionetkowy rząd w Kijowie ustanowiony przez USA powołał żydoukraińskich miliarderów i oligarchów, którzy mają swoje prywatne siły bezpieczeństwa, na burmistrzów prorosyjskich miast w celu stłumienia protestów. Jeśli przeciw rosyjskiej społeczności zostanie użyta siła, prawdopodobnie rezultatem będzie przejecie kontroli nad wschodnią Ukrainą przez wojska rosyjskie. Jeśli wschodnia Ukraina wróci do Rosji, Waszyngton pozostanie z ultranacjonalistami z zachodniej Ukrainy, czyli ludźmi, którzy walczyli dla Hitlera podczas Drugiej Wojny Światowej. UE nie chce ultranacjonalistów, jako że sami są zajęci wykorzenieniem nacjonalizmu i dążeniami do suwerenności państw europejskich. Niemniej jednak, Waszyngton zdobędzie strategiczną przewagę nad Moskwą, bo będzie mógł umieścić pociski antybalistyczne i bazy wojskowe na granicy zachodniej Ukrainy z Rosją, zamykając tym samym waszyngtoński krąg otaczający Rosję wrogim wojskiem i bazami rakietowymi. Rosja zneutralizuje amerykańskie bazy, atakując je rakietami Iskander, które nie mogą być przechwycone przez ABMs.Jedyne, co osiągnie Głupiec z Białego Domu, to nie pozostawienie Rosjanom i Chińczykom śladu wątpliwości co do tego, że Waszyngton ma ich na swojej liście, ponieważ oba te państwa stoją na drodze do hegemonii Waszyngtonu nad światem. Można się tylko zastanawiać, dlaczego Putin nie wyprzedzi nadchodzącego ataku wojsk USA na Rosję przez zniszczenie NATO ekonomicznie bez jednego wystrzału. Żeby to osiągnąć, wystarczy, że Putin odetnie Europę od energii. Waszyngtonowi trzy lata zajmie stworzenie możliwości dostarczenia gazu ziemnego z USA, wydobywanego przez szczelinowanie, co doprowadziło zniszczenia zasobów wody w Ameryce. W tym czasie rządy członków NATO prawdopodobnie zostaną obalone z powodu masowego bezrobocia i kryzysu gospodarczego. Putin może także przejąć wszystkie aktywa zagraniczne w Rosji i szybko sfinalizować uzgodnienia z Chinami, Indiami, Brazylią i Południową Afryką w sprawie porzucenia dolara w rozliczeniach międzynarodowych.

   0
 31. Avatar melagenia

  Apel do żydo-chazarstwa w Polsce !

  ROSJĘ ŻYDZI NIE MUSICIE KOCHAĆ ! ALE MACIE ROSJĘ TRAKTOWAĆ Z RESPEKTEM !!
  JAKO MOCARSTWU SŁOWIAN !!!

  Słowianie ! Rosja to ostatni bastion białej cywilizacji europejskiej !!!! gdy Rosja padnie to
  nastanie koniec naszej białej europejskiej Słowiańskiej kultury i tożsamości !! nastanie przymusowe mieszanie ras i kultur ! czego efektem będzie wyhodowany współczesny niewolnik , bez kultury i bez własnej tożsamości ! jego zadaniem będzie tylko pracować
  jeść i myśleć o prokreacji !!

  TO JEST CEL ŻYDOWSKO – SYJONISTYCZNEJ MAFII Z USA ! i do tego dzieła zostali zaprzęgnięci całe polityczne żydo -chazarstwo w Polsce bez reszty !!!

  0
  • 100% racji ale pantaki I doopki oplacane poprzez kabala sposnsoruja zboczenia, dewiacje, patalogie, nienawisc pomiedzy narodami. Amerykanie maja dosc Obamy I zbroja sie na potege, gdyby wywolal kolejna wojne prawdopodobnie dojdzie do rewolucji I Amerykanie oddadza go Rosji pod sad razem z dupkami Tuskiem I Sikorskim, moze nawet Polacy dolacza Kaczora I Rydzyka tego falszywego kaznodzieje.

   Putin jest jak Joan D’ARC wizjonerem ktory rozgrywa gambit z malo inteligetnym Obama.

   0
  • Avatar jur

   zapraszamy do gazu …….zdrajca,wiesz ,ze to kula w łeb?

   0
 32. Avatar jareqz

  Rutkowski go złapie i zabije – potwierdzone info

  0
 33. Rosyjskie wojska zajęły kolejną ukraińską bazę na Krymie. – Rosjanie przyszli i zażądali, żebyśmy opuścili nasze stanowiska, co też uczyniliśmy – powiedział agencji Reutera major Edward Kusnarenko, dowodzący bazą transportową floty w Bakczysaraju, a więc: sława “bohaterskim” odważnym, hierojam!!!!. Żydzi Jaceniuk, Kłyczko, Tachnybok i ich “ukraińska armia”, to jakaś popierdułka! Sam widziałem na filmie w You Tube jak nieuzbrojony dwunastolatek wszedł do ukraińskiej jednostki, podszedł do grupki ukraińskich wojaków kazał im oddać broń, rozebrać się i wypierdalać! I te ukraińskie popierdułki “hieroje” zdjęły mundury złożyły broń na kupkę i opuściły koszary w samych gaciach…!!! Cywile z udziałem kobiet opanowali bazę armii ukraińskiej. Nowy sposób prowadzenia wojny? Banderowcy jak “ludzie honoru”, szanują kobiety, dzieci, starców, cywili i do nich nie strzelali. Okazało się, że nie mieli z czego, nie mieli broni bo Rosjanie zajęli im magazyny z bronią. Ot i gieroje, dali się rozbroić jak dzieci. O tym tu w Polsce, polskojęzycznej prasie, merdiach się nie dowiecie. Gdzie te buńczuczne “Herojam sława” Wegetarianina w hełmie. Że nawet guzika…? A tak planował z Tiahnyfiutem porządek z mniejszościami, że ich własne wojsko w gacie narobiło. Co innego kobiety, dzieci, starcy,co innego konkretna siła. Jacenty Samozwaniec cały czas na zachodzie, złodziejka Julka też. O to chodziło?

  0
 34. What’s up Dear, are you truly visiting this web site daily, if
  so afterward you will absolutely get nice know-how.

  0
 35. Obama to lucyferian globalistycznej kabaly kontynujacy to co zaczal Bush, tyle tylko ze przemawia ze speczywiczna nowomowa gdy mowi to klamie, eksportuje terroryzm, bezprawie, niszczy USA I zadluza, wywoluje wojny I sposoruje banderowcow, jakis czekistowski dupek probuje podsycac nienawisc do Rosjan gdy teraz czekisci stoja u boku Obamy aby wprowadzac komunizm, Amerykanie zazdroszcza Rosji Putina a was ale kabaly rozpowszechniaja nienawisc oglupionym niewolnikom Tuskolandi gdzie sa parobkami a Sakiewicz I Michnik kreuja im rzeczywistosc wedlug najlepszych receptur kabaly do tego dolaczyl kolejny nierozgarniety umyslowo z niskim ilorazem inteligencji;

  0
 36. Avatar Gambler

  Polacy to jednak glupi narod, dal sie wodzic glupienu Bolkowi za nos, ktory z matka Boska w Kklapie udawal katolika a jak wszystkie parobki kabaly wzywa do jednego swiatowego rzadu pod dyktando kabaly.

  W finalowej bitwie lucyferianie przegraja z Rosja , ktora teraz reprezentuje dobro I Bog jest po jej stronie, zyjemy w czasach apokalipsy, 3 przepowiednia fatimska spelnia sie na naszych oczach a judasze oplacani srebnikami podsucaja nienawisc I podjudzaja do wojny. Przewrot na Ukrainie sponsorowany poprzez Obame za drukowane pieniadze, ma zwrocic sie zydom gdy wszystko pomiedzy soba sprywatyzuja na Ukrainie.

  Polskie wladze poprostu traktuja nasz kraj jako najemnikow kabaly, I mysla ze przylaczajac sie do zabijakow I lotrow beda wazni, stosuja ta sama polityke zadluzania kraju co Obama.

  Amerykanscy liderzy z tea party, tacy jak Ted Cruz, czy Rand Paul zrobia porzedek z puppet masters, przywroca konstytucje.

  Popularnosc Obamy jest najnizsza z wszystkich prezydentow, obawiam sie ze ci podjudzajacy na Rosje to dzieci resortowe bylych czekistow I komisarzy ludowych, bo oni ni emaja zadnych wartosci, poza zamordyzmem I sprzedawaniem sie za pare srebnikow.

  Autor to zalosny prowokator, wlasciwie podrzeganie do morderstwa jest karalne, tylko zydek moglby czuc sie tak pewnie I bezczelnie.

  Z USA

  Powtorka 1776 tuz tuz, a nowa amerykanska rewolucja nie ominie Polski tyle ze tylko naszych zdrajcow zaprzedanych kabala czekaja gilotyny.

  0
 37. Avatar Gambler

  Obama to lucyferian:
  Sposorowal libijska al kajde ten sam pseudo lider Obama tak naprawde lucyferian w sluzbie kabaly I NWO.

  Puppet masters po Bushu zrobily Amerykanom podstawke, faceta ktoryprzemawia iscie lucyferianska podwojna nowomowa, morduje chrzescijan w Afryce, Libi, Syri, wspieral bractwo muzulmanskie w Egipcie ale wladze aresztowaly wszystkich jego najemnikow, On tez stoi za zawierucha na Ukrainie wspierana poprzez nasze kundelki na sluzbie lucyfera, jak Tusk I Sikoraski.

  0
 38. each time i used to read smaller posts which as well clear their motive, and that is also happening
  with this piece of writing which I am reading now.

  0
 39. Avatar Piotr Rybacki

  Wiecie co Państwo Przedmówcy,

  Doczytałem tak do połowy, i po prostu nóż się w kieszeni otwiera. Nie wiem jak można tego bydlaka popierać. Oni przecież nigdy wojny nie wywołali, zawsze nieśli bratnią pomoc.. Zaczęli od nas w 39, później Węgry, Czechy, —— Gruzja, teraz Ukraina. W dupie mam Ukrainę, w dupie Gruzję i zamachy na Kaczora, o swoją Polskę się martwię. Tej ruskiej kurwie Ukraina nie wystarczy. Urodziłem się parę lat po wojnie i czułem jej skutki, odczuć je każdy odczuwa do tej pory. Rosja zawsze była, jest i będzie naszym wrogiem i tylko od jej przywódców zależy czy to już nastał ten moment aby próbować wejść do nas. Dlatego jak mamy się tłuc to napierdalajmy ich na naszych dawnych włościach a nie znowu w Warszawie.

  P.S a tak przynajmniej potrafię podpisać się imieniem i nazwiskiem

  0
  • Avatar Do rybackiego

   Czy jestes Polakiem a nie Zydem co podpuszcza nas na Rosjan?

   Malo znasz historie, Polska okradana poprzez Zydow utracil miano potegi, a potem niepodleglosc. Oni tez podpuszczali ns do powsstan aby przejac ziemie ziemian, za rewolucja pazdziernikowa tez stali zydowscy komisarze I tak zastraszyli Rosjan gdyz mordowali ich na potege, ze woleli byc czerwonymi niz trupami.
   Twoj wujek stalin z beria z tego samego narodu wybranego co Szakaszwilli napadl na Osetie I dostal popalic I mial troche szczescia ze Putin nie powiesil go za jajca.

   w 39 roku napadli na komisarze zydowscy, potem twoj wujek Stalin naslal 500 000 komisarzy, ktorzy mordowali zolnierzy AK I wykletych, frakcja pulawska byla najsilniejsza.
   Rozne BOni, Borowski, Stolzman, Cimosiek, Bielecki, Bolek to dzieci tych komisarzy rozkradli Polske a teraz znowu podjudzaja. Z Rosja mozna zarabiac I byc bogatym z handlu przetwarzania mineralow I inwestycji podskakujac mzna oberwac po mordzie.

   Zydki jak Sikorski znowu mieszja bo maja was za durakow, wiedza ze mundre glowy jak Michnik czy Sakiewicz wszystko wam wytlumacza jak macie myslec.

   Lepszy majdan w Polsce niz wojna o Ukrainie, Polska to folwark a nie zaden wolny kraj.

   To praktycznie kolonia globalistow z Tania sila robocza.

   0
 40. Avatar Do rybackiego

  Program Puppet master, ktorzy kontroluja Obame male luferiontko.

  Program obalenia rządu wg USA/Izrael – CIA/Mossad:

  1. Wybierz cel.
  2. Zadbaj o środki finansowe – t.j. wydrukuj zawczasu odpowiednią ilość USD.
  3. Wyślij agenta do władz danego kraju z próbą przekupienia: zdrada kraju – oddanie władzy w zamian za profity finansowe dla obecnej ekipy rządzącej.
  4. Wstaw swoich ludzi na stanowiska rządowe.
  5. Zwiąż i sparaliżuj kraj umowami i niespłacalnymi kredytami z MFW, podwyższ ceny, ogranicz dochody obywateli, przejmij i zamknij stanowiska pracy.
  6. Odniosłeś sukces – watahy dorżnięte.
  7. Możesz zacząć wdrażać NWO.

  Jeśli pkt 3 się nie powiódł:

  4. Nastaw wybraną grupę obywateli przeciw rządowi (możesz tutaj użyć agentów wpływu, stworzonych celowo organizacji “społecznych”, pozarządowych, fundacji, itp.).
  5. Stwórz partyzantkę złożoną z najemników, bojówkarzy – opcjonalnie: użyj wojska – opłacanej armii.
  6. Gdy walki się rozpoczną oskarż lokalne władze o łamanie praw człowieka.
  7. Legalnie wybrane władze nazwij reżimem.
  8. Pokaż światu ofiary w ludności nawet gdy winna jest “partyzantka”.
  9. W przypadku braku dowodów spreparuj je – użyj w mediach socjotechnik, aby odpowiednio urobić opinię publiczną.
  10. Udawaj że zależy ci na cywilach i postaraj się o interwencję międzynarodową za zgodą ONZ – jeśli jej nie dostaniesz, olej to.
  11. Po obaleniu rządu wprowadź ludzi z układu USA/Izrael.
  12. Zwiąż i sparaliżuj kraj umowami i niespłacalnymi kredytami z MFW, podwyższ ceny, ogranicz dochody obywateli, przejmij i zamknij stanowiska pracy.
  13. Odniosłeś sukces – watahy dorżnięte.
  14. Możesz zacząć wdrażać NWO.

  0
 41. Avatar Texas

  Niezle wszystko naiwnym lemingom I dzieciom resortowym tlumaczy Michalkiewicz.

  No, nareszcie się wyjaśniło, o co walczymy i za co zginiemy. Odpowiadając na wątpliwości, czy sławny Majdan jeszcze istnieje, czy może rozszedł się po domach („priszoł prikaz z rajkoma: rasstrielat’ wsiech po domach”) żeby bezpiecznie schować forsę uciułaną na „obronie demokracji”, wyjaśnił mi to Czytelnik „Wojtek” precyzyjnie w 5 punktach pełnych treści. Okazuje się, że Majdan istnieje i nie rozejdzie się, dopóki – po pierwsze – „ci, którzy wydawali w Kijowie rozkazy strzelania do ludzi nie zostaną osadzeni” – po drugie – „majątek tych, którzy wydawali rozkazy strzelania do ludzie nie zostanie zwrócony Narodowi” – po trzecie – „ci, którzy zostali zamordowani na Majdanie i w związku z Majdanem, nie zostaną ogłoszeni bohaterami Ukrainy” – po czwarte – „ci, którzy na Majdanie utracili wzrok, słuch, ręce, nogi itp. i stali się inwalidami, nie otrzymają statusu inwalidów wojennych” i wreszcie – po piąte – „nie zostanie przeprowadzona lustracja”. Jeśli „Wojtek” jest dobrze poinformowany – a wygląda, że tak – to obawiam się, a właściwie wcale się nie „obawiam”, tylko przypuszczam, że sławny Majdan będzie musiał istnieć jeszcze bardzo długo.

  Po pierwsze dlatego, że identyfikacja tych, którzy wydawali w Kijowie rozkazy strzelania do ludzi, może być szalenie utrudniona, zwłaszcza gdyby się okazało, że informacje podane w podsłuchanej rozmowie pani Ashton z estońskim ministrem spraw zagranicznych, iż to przywódcy Majdanu wynajęli snajperów strzelających zarówno do Berkutu, jak i majdaniarzy. Wyobrażam sobie, jak pierwszorzędni fachowcy z CIA i Służby Bezpieki Ukrainy, a być może i szubrawcy z naszej razwiedki uszczelniają sprawę, więc jeśli nawet dojdzie do jakiejś identyfikacji owych rozkazodawców, to jest prawie pewne, iż będą to kozły ofiarne, którym płomienni bojownicy o wolność i demokrację te fałszywe oskarżenia przyklepią, a niezawisłe – bo jakże by inaczej , nieprawdaż? – sądy skompletowane przez przywódców Majdanu, w podskokach wlepią im piękne wyroki. W ten sposób cały świat będzie mógł się przekonać, że demokracja na Ukrainie zwyciężyła ostatecznie i nieodwracalnie.

  Oczywiście trzeba będzie odpowiednio dobrać kandydatów do zaszlachtowania na ołtarzu demokracji, przede wszystkim pod kątem stanu majątkowego. Gołodupców nie ma co sądzić, bo nawet jeśli niezawisłe sady w podskokach ich przykładnie poskazują, to jakiż z tego pożytek dla płomiennych reprezentantów Narodu? Pożytku z tego nie będzie żadnego, natomiast gdy niezawisłe sądy poskazują w podskokach majętnych oligarchów – aaaa, to co innego! Wtedy Naród, – oczywiście nie cały, jeszcze by tego brakowało – ale w osobach swoich najwybitniejszych przedstawicieli, wspomniany majątek „odzyska”, dzięki czemu będzie mógł utworzyć nowe stare rodziny.

  Najłatwiej może być zrealizowany postulat nominacji nowych bohaterów Ukrainy; wszyscy, którzy zostali zastrzeleni przez snajperów wynajętych przez siły – no, wiadomo, że przez marionetkowe siły zdrady i zaprzaństwa, zostaną uznani za bohaterów – bo powiedzmy sobie szczerze – co to komu szkodzi tym bardziej, że nic nie kosztuje? Gorzej będzie pewnie z inwalidami, bo teraz każdy, co stracił wzrok po wypiciu metylowego drinka, albo stał się inwalidą na skutek nieporozumień w gronie biesiadnym, będzie starał się o podłączenie do spółdzielni majdaniarskiej. Tymczasem Międzynarodowy Fundusz Walutowy już kreśli plany wyszlamowania Ukraińców pod pozorem „pomocy”, więc obawiam się, że inwalidzi z Majdanu mogą dostać tyle samo, ile ofiary sławnego holokaustu dostały z odszkodowań uzyskanych od Niemiec czy szwajcarskich banków przez bezcenny Izrael i organizacje przemysłu holokaustu.

  No i wreszcie – lustracja. Jakże można oczekiwać, że na Ukrainie zostanie przeprowadzona lustracja, kiedy nawet w naszym nieszczęśliwym kraju, co to jest uważany za wzorzec demokracji, lustracja została zablokowana przez obydwie strony umowy „okrągłego stołu” 4 czerwca 1992 roku? W tej sytuacji wygląda na to, że igrzyska na kijowskim Majdanie będą trwały w nieskończoność, to znaczy dopóty, dopóki nie wyschną źródła finansowania – bo jak wyschną, to Majdan nie będzie miał innego wyjścia, jak w tył – rozejść się. Przypuszczam, że uczestnicy Majdanu mają tego świadomość, bo – jak wynika z reportażu zamieszczonego w „Gazecie Wyborczej” już po zwycięstwie demokracji – nic tylko „płaczą i płaczą”. Oczywiście ze szczęścia, jakże by inaczej – ale niektórzy być może również z żalu za rychłą utratą tak wspaniałych alimentów i koniecznością bolesnego powrotu do rzeczywistości.

  Nawiasem mówiąc, ten powrót nie musi być aż taki bolesny, bo teraz wszystkie synekury na Ukrainie będą chyba rozdzielane między uczestników Majdanu – bo kogóż w dzisiejszych zepsutych czasach wynagradzać synekurami, jeśli nie płomiennych bojowników o demokrację? Więc już się wyjaśniło, o co walczymy i za co zginiemy – oczywiście za przewodem pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego, którego pan red. Tomasz Sakiewicz stręczy nam na premiera rządu obrony narodowej. Za takim przewodem nie oddamy ani guzika, to jasne, ale nie jest wykluczone, że coś jednak może pójść nie tak, bo wiadomo, że psy zająca zjadły nie gdzie indziej, tylko wśród serdecznych przyjaciół. Wtedy oczywiście zginiemy – ale zginiemy w słusznej sprawie – co oczywiście osłodzi nam smutek ginięcia.

  Zresztą nie tylko świadomość ginięcia w słusznej sprawie, bo jeszcze bardziej pocieszająca może być świadomość, że nie ze wszystkim zginiemy. Oto w dniach ostatnich (czyżby rzeczywiście nadchodziły sławne „dni ostatnie”?) Henry Kissinger ni z tego ni z owego oznajmił, że za dziesięć lat nie będzie już Izraela. Wywołało to na świecie, a zwłaszcza w bezcennym Izraelu niesamowity klangor, podczas gdy w naszym nieszczęśliwym kraju, zajętym przygotowaniami do walki i zginięcia, przeszło bez echa. Tymczasem ten cały Henry Kissinger najwyraźniej coś tam musi wiedzieć, skoro wyznacza tak precyzyjne terminy. No dobrze, ale skoro za 10 lat nie będzie już Izraela, to co będzie? Tego Henry Kissinger taktownie nie ujawnił, ale przecież sami możemy się domyślić, że skoro nie będzie Izraela, to będzie Judeopolonia! Myślę, że jakieś przecieki w tej sprawie musiały dotrzeć również do brytyjskiej Izby Lordów, skoro zajęła ona takie pryncypialne stanowisko wobec Polski w sprawie realizacji żydowskich roszczeń majątkowych. W tej sytuacji demonstracyjna gotowość do walki i zginięcia za pięć postulatów kijowskiego Majdanu – obok szlachetnych i patetycznych motywów – może mimowolnie przyczynić się do zrobienia miejsca dla Judeopolonii. Zawsze uważałem pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego za wirtuoza intrygi – ale najwyraźniej go nie doceniałem!

  Stanisław Michalkiewicz

  0
 42. Nice post. I was checking continuously this blog and I’m impressed!

  Very helpful info specially the last part 🙂 I care for such information a lot.

  I was looking for this particular info for a long time. Thank you and good luck.

  0
 43. Panie Redaktorze,
  Tytuł wystrzałowy (zabić Putina) ale moim zdaniem proponuje Pan leczenie dżumy cholerą – jednak cel nie może uświęcać środków, w tym przypadku morderstwa. Bandytyzm prezydenta Rosji to sprawa bezsporna. To co robi Rosja zmierza bez wątpienia do odbudowania rosyjskiego imperium w którym mają znaleźć się nie tylko Białoruś i Ukraina, ale także „Pribaltyka”, Polska …. itd. Cóż zombi Wańka Groźny grasuje i do tego ma atomy. Jednak likwidacja tego Wańki, poza doraźnym zamieszaniem na Kremlu, problemu nie rozwiązuje. Zauważył Pan zapewne, że większość Rosjan popiera Putina, kocha go i jest gotowa robić co im każe. Czyli problemem naszym w Rosji nie jest JEDEN Putin, ale WIELU putinów mogących zająć opróżnione zabójstwem miejsce na carskim tronie i …. będziemy mieli znowu kłopot. Iwan Groźny, Piotr I, Katarzyna II, Mikołaj I, Stalin, Breżniew, Putin – no kto następny?
  Nie tylko moralność, wbrew pozorom w polityce kategoria podstawowa, chociaż dość powszechnie odrzucana na lewej, ale często i na prawej stronie tzw. sceny politycznej, ale także użyteczność takiego mordu jest wątpliwa. No i co będzie, jak zamach się nie uda?

  Ma Pan rację, że Zachód jest mało stanowczy. Niestety taka jest natura demokracji, gdzie działania trzeba uzgodnić, wynegocjować, a celem bywa porozumienie, układanie się, zwłaszcza gdy przeciwnik jest silny, lub wydaje się silny. W tym jednak konkretnym przypadku „zasługą” Putina jest to, że zmniejszył on ilość durniów wierzących Rosji, w pewnym sensie rewitalizował NATO i zmusza klepiących dotąd bez konsekwencji o prawach człowieka, wolności do jakichś reakcji (np. Niemcy nie będą współpracować wojskowo z Rosja).
  Mamy chyba czas dla Polski do odbudowy armii i stworzenia regionalnego ośrodka siły od Bałtyku do Morza Czarnego (jak to można by zrobić pisałem wcześniej, także na stronie 3obiegu).

  Nie radzę więc używać bandyckich metod nawet zwalczając bandytę bo to człowieka przyzwoitego stosującego takie metody zdemoralizuje i w konsekwencji na świecie zapanuje bandytyzm.

  PS. Kosowo – Krym. To jednak nie to samo. W Kosowie Serbowie dość surowo (czystki etniczne) postępowali z Albańczykami – na konflikty narodowościowy nakładały się też kwestie religijne (Serbowie prawosławni, a kosowscy Albańczycy – muzułmanie). Interwencję Zachodu i oderwanie Kosowa od Serbii można tłumaczyć chęcią zatrzymanie przemocy w tym rejonie. Tymczasem na Krymie Ukraińcy Rosjan tam mieszkających nie prześladowali. Wprawdzie Putin opowiadał o jakichś uciekających z Krymu do Rosji w obawie przed prześladowaniami, ale to było kłamstwo. Natomiast biorąc pod uwagę kontekst historyczny (Kosowo ważne narodowo dla Serbów) to Krym bardziej chyba należy do Tatarów Krymskich, którzy w XVIII w. stanowili 96% ludności, a dziś w następstwie dwu wieków rosyjskich prześladowań tylko 12%.

  0
  • Szanowny Panie Profesorze, wszystko zgoda, ale upieram się, że tak jak 90% popierało Hitlera to trudno by im było o nowego w przypadku skutecznego zamachu, tak odstrzał Putina dałby nam moze kolejnych 10 lat pokoju.
   Przy dobrej koniunkturze, a taka się czasem trafia, moglibyśmy się nalezycie przygotować i przed wojną zabezpieczyć.

   0
 44. Avatar Maverick

  Namnozylo sie nam cekistow, na uslugach zydowskiej kabaly, ze wielu Polakow zatraca zmysly bedac sterowani idiotyzmami oplacani najemnicy podminujacy konstutucje I demorkatyczny rzad, to uczciwi demostranci oplacami kanalami CIA w Polsce I Estoni.

  Kabala uparla sie aby z Ukrainy zrobic kolonie zydowska I juz promuja swoich na najwazniejsze pozycje, a gdy Rosjanie mieskajacy na Krymie przeprowadzili referendum aby wrocic do macierzy doopki kabaly gledza o imperium.

  Trzeba byc czekista z wypranym mozgiem aby nie widziec ze czekisci I banskterzy z USA buduja diabelskie imperium oplacajac soich aby trzymali w ryzach glupie narody jak ciemne Polaks, o ktorych opowiadaja nasi Zydzi polish jokes.

  Durni w Polsce nigdy nie brakowalo, teraz mamy Tusska I Kaczora ktorzy robia pozory walki a oboje sluza kabale.

  0
 45. Avatar Sceptissimus

  Zarzucam Autorowi nieznajomość historii.
  Kosowo nie jst żadnym słowiańskim matecznikiem.
  W czasie gdy na terenie obecnego Kosowa wysoką kulturę tworzyli Ilyrowie będący protoplastami dzisiejszych Albańczyków (tak jak protoplastami Polaków byli np. Polanie) – Słowianie wesoło hasali wespół – zespół z końmi Przewalskiego na stepach środkowej Azji, tak samo świadomi swojej etni jak wspomniena konie swojej nazwy.

  0
 46. Avatar Sceptissimus

  Mój daleki wujek, każdemu Ukraińcowi wkładał w oko obklejony solą palec…

  0
 47. Avatar Nosterdamus

  Po sukcesie na Ukrainie lucyferianie wywolaja ferment na Bialorusi. trzeba ich natychmiast aresztowac I oszadzic o zdrade I wspolprace z zbrodniczymi organizacjami kryminalnymi.

  Mysle ze Bialousini sa inteigetniejsi od Polakow systematycznie oglupianych poprzez okragy stol, Bolka, Kwasa vel Stolzmana z rodziny czekistowskiej czy tez kolejnych slugasow kabaly jak Sikorski czy tez Rostowski.

  Obama wdraza program tzw. lidera lucyferianskiego I jest z tego dumny nazywajac to
  “leading from behind”. Komuchow co przechrzcili sie ze slugasow zydow moskiewskich na slugasow zydow banksterow I kabaly to ci u nas dostatek. Lubia wchodzic do dopy bez uzywania wazeliny. Takie Szeremietewy, Sikorskie, czy inne doopki to agency lucyferianskiej kabaly I rewolucja w Polsce powinna ich zmiec z powierzchni planet.

  0
 48. Avatar greg

  nie trzeba przelewu krwi niewinnych ludzi by wygrac
  HAKERZY ZAABLOKUJCIE WSZYSTKIE STRONY RZADOWE ROSJI
  W WAS PRZYSZLOSC SWIATA
  i tyle

  0
 49. Avatar Szwed

  PO to reprezentant nie interesow obywateli, ale obcych korporacji, banksterow, globalistycznej ekspansji ponadnarodowych korporacji, angazuje nasz kraj w konflikty instygowane poprzez tych wyzej wymienionych. W swojej nadgorliwosci sa bardziej posluszni teraz niz kiedys. Przyjmuja rozkazy teokratycznych komisji europejskich, bildenbergerowcow czy trojstronnej komisji liczac ze za posluszenstwo zalapia sie na posadki. Oczywiscie majac w nosie matki z chorymi dziecmi, rencistow, czy pracujacych lemingow ktorym przedluzyli wiek emerytalny do 67 lat.

  Moze glupi narod na to wszystko zasluguje poniewaz wybiera sobie sam takich teokratow co lamia konstytucje, gotowi plaszczyc sie przed teokratami unijnymi ale majacy poczucie woelkosci nad slowianani.

  Zalosny kraj, zalosni ludzie, brak przyszlosci no chyba ze ktos niewolnictwo nazywa wolnoscia.

  0
 50. Avatar Szwed

  Amarykanie maja dosc Obamy Mc Caina I innych globalistycznych agentow kabaly.

  Weteran wojenny USA prosto w oczy wzywa do aresztowania Mc Caina i oskarzenia o zdrade stanu w sluzbie kabaly.

  Czy lemingi polskie to wogole zrozumeija? Watpie.

  Polish Jokes nie wymyslono bez powodu.

  Nie mysle aby psychicznie niezrownowazony autor tego pszkwilu i zydowski najemnik kabaly wiedzial co pisze.

  https://www.youtube.com/watch?v=kB2lh6N0m4w

  Watpie aby rozumial angielski, to poprostu zydowski czekista.

  0
 51. Avatar Szwed

  Do doopkow oglupiajacych Polakow i majacych za jelopow, jak dojdzie co do czego to Tusk bedzie wial z Polski z Sikorskim i kabalarzami ze bedzie sie za nim kurzylo.

  A ja Rambo osobiscie odnajde tego idiote autora tego paszwilu majacego zamiar sklocac narodu i podrzegac do wojen.

  Tak rozmawiaja cywilizowani ludzie a nie kukielki globalistow udajace mezow stanu.

  Tusk powinien malowac kominy, Sikorski dowodzic Al Kajda, a ten gnojek co ten paszkwil napisal powinien sprzatac toaelty.

  https://www.youtube.com/watch?v=yCO5nZgvtbY

  0
 52. Avatar jur

  No,co?FIU…..I choć ja(k) nerka,nie próbuję się sprzedawać z Myśli ponurych i złych,Staś mi Lem,wpadł w kosmos drapieżców,wanny mi brak…..i po kilku kafkach,w tym katarze maskuję się w czymś co obce jest niesamowicie(nie przez przypadek usłyszałem,o obcych trypletach……),jedyne ,wyjście,dziwnymi krokami w próżnię doskonałą…..Ale to,szczerze mówiąc i tak boli…,wstydzę się nie za polaków,ale za człowieka….I choć mam 40 parę lat,już wiem kto zdrajcą jest,kto się podda prawdzie(bo prawda jest tam gdzie się chce-a ja mam inną koncepcję,ale wam nie powiem…..hi-to kwestia wiary…..więc o zrozumienie proszę)Smutno mi …..Czytam być może mych oprawców,NIKT nie wymyślił leku na głupotę,dlatego tępi nas zabiją….bez powodu..tak jakby śmierć czegoś oczekiwała…..FIU.

  0
 53. Avatar jur

  martwy człowiek,jest na pewno dobry…….Idź do lekarrza…Rzeż robisz głupcze…..

  0
 54. Avatar jur

  odpalaj kominy,….kurdę,wkurzyłem sie.

  0
 55. Avatar Tomasz

  Witam Panie Tomaszu. Ogólnie widzę, że pojawiło się sporo wszelakiej maści rosyjskich komentatorów po Pańskim dosyć kotrowersyjnym co dla niektórych felietonie/opini. Nie ma co się przejmować, od kilku miesięcy nasiliła się propaganda rosyjska na polskich stronach. Wyzywają wszystkich od faszystów, cały czas lecą na banderyzmie. Jeszcze z tak jasną opinią co do Putina – bandyty – się nie spotkałem. Muszę napisać, że coś w tym jest. Im więcej się tego typu ludziom pozwala, tym więcej się traci. Zabójstwo takiego ”człowieka” z pewnością nie było by stratą dla ludzkości, lecz zyskiem. Bandyta nigdy się nie zmieni sam z siebie, Bandytę trzeba resocjalizować metodami bandyckimi. Tutaj ma Pan absolutnną rację. Chociaż nie należę do wyborców z pod znaku pisu – nie należę do jakichkolwiek wyborców – rzeczywiście tekst, że gdyby smoleńsk wydarzył się teraz, to większość by sądziła, że to jest zamach, ma coś na rzeczy. Ogólnie rosja to jest dziki, azjatycki kraj od zawsze, bez przerw. Chyba tylko głupiec może w to wątpić.

  0
 56. There are now so many different furnishings available that buying the usual
  black chairs and wood desks is just a waste of
  time, there are much more stylish and much more comfortable options available.

  A simple example of this might be looking
  for a lawyer to represent your business in an expensive legal action. Regardless
  of whether you have a separate room dedicated as an office or simply
  a space at the corner of your living room, the same factors have to be
  considered as for any other office interior design in order for your office to function effectively.

  0
 57. Avatar Polak

  Dokładnie, Putin – ten jawny terrorysta, który ma na sumieniu jak narazie choćby w samej wojnie w Czeczenii 50 razy więcej ofiar na sumieniu niż Osama Bin Laden powinien być jak najszybciej zlikwidowany! To jest jedyny sposób na obronę świata przed tym największym obecnie międzynarodowym terrorystą ukrywającym się pod przykrywką prezydenta, kraju, który tak naprawdę z krajem nie ma nic wspólnego.

  0
 58. Avatar szut

  Kto pierwszy odstrzeli putina ? Obstawiwm na kraj …….?õ

  0
 59. Avatar szut

  Wiec po co tyle gadania wystarczy zniszczyc góre by nastał pokuj i kazdy o tym dobrze wie pytanie na co czekamy/ją ile ludzi jeszcze ma zginąć by to zrozumieć, kto się odwarzy by nastał pokuj

  0
 60. Pingback: „Zabić Putina …” | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 61. Avatar Wladymir

  ciekawi mnie tylko jedna kwestia – kto zabije putina ???????

  0
 62. Avatar krzysztof

  ileż to ludzi myśli i pragnie śmierci putina!!! Rak trzustki putina, rozwiązał by problem. Niech każdy o tym myśli i bardzo mu tego życzy – jest szansa!

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816