Bez kategorii
Like

Za Smolensk odpowiecie przed sądem za zycia i hanbą na wieki.

29/11/2012
413 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

NDz, a zanim Interia drukują wstrząsającą relacje Zdzisława Moniuszki, ojca Justyny Moniuszko ( na zdjeciu ), stewardesy z Tu-154M, która 10 kwietnia 2010 r. zginęła w katastrofie pod Smoleńskiem

0


 

( por.http://fakty.interia.pl/ ).
Kazde slowo tej relacji stawia wlosy na glowie: skrajna niekompetencja Ewy Kopacz ( tuszowana pozniejszymi klamstwami ), barbarzynstwo Rosjan, tajemnicze znikniecie pierscionka i zegarka … i wielomiesieczne, wciaz kontynuowane matactwo najwyzszych urzednikow panstwowych: Tuska, Arabskiego, Sikorskiego, Klicha.
I slowa belwederskiego Wuja, o panstwu, ktore zdalo egzamin, poparte awansem szefa BOR-u, ktory za zaniedbania i zaniechania powinien gnic w wiezieniu.
Jeden z komentatorow napisal:
“Postawmy się w sytuacji rodziców tej dziewczyny, którzy zasadnie mogą przypuszczać, że ich córkę razem z innymi zamordowano, i że nikt nie poniesie za to kary. Miała niespełna 23 lata. Miała przed sobą całe życie. Ktoś to życie brutalnie przerwał bo akurat znalazła się na pokładzie tego samolotu. Zostało złożone obok innych zupełnie przypadkiem jako ofiara na ołtarzu geopolityki. A państwo "polskie" jeszcze do tego ustami swych przedstawicieli pluje rodzinom w twarz. Co się stało z Polską? Kto jest winny tej degeneracji?”
Wbrew pozorom za tę degenerację, za pohanbienie, za brak szacunku wobec zwlok, za matactwa, za plucie rodzinom w twarz nie odpowiadaja Rosjanie ( nawet jesli jakis Iwan zaiwanił zegarek ), ani nawet Putin. To nie Putin mataczy, on co najwyzej nie moze sie nadziwic, ze na czele polskiego panstwa zdegenerowane polactwo postawilo i toleruje taka skonczoną blać. Jesli Tusk pohukuje na wdowy, jesli klamczyni zostaje w nagrode marszalkiem, jesli szef BOR-u za zlamanie wszystkich procedur dostaje awans, jesli caly rzad i prokuratura robia wszystko, by tuszowac sprawe i zastraszac swiadkow, to czy Putin ma zabiegac o wyjasnienie sprawy i stac na strazy godnosci Przywislanskiego Kraju? To nie Putin kazal usuwac palace sie jeszcze znicze, to nie kagiebisci Putina sikali na krzyz, to nie Putin tworzy ramowke TVN-u czy linie programowa GWiazdy smierci. To nie Putin zakazuje Opani grania w filmie czy nakazuje mlodemu Szczurowi przywiazywac dzieci do tarcz pod Cedynia
Mam nadzieje, ze dni obecnego rzadu sa juz policzone, nawet jesli czeka nas jeszcze niejeden paroksyzm, i ze tym lajdakom ne pomogą ani PO-licje jawne, tajne i dwupłciowe, ani dotychczasowi protektorzy z obydwu kierunkow geopolitycznych.

Inne zapisy autora:

0

MacGregor

moherowy J23 na angielskiej prowincji

463 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758