Bez kategorii
Like

Z Poznania pociągiem specjalnym na Marsz Niepodległości !

26/10/2012
540 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Wiara Lecha organizuje pociąg specjalny do Warszawy 11 Listopada. Wszystkiego można się dowiedzieć u nich na forum. Jeśli się wybierasz z Poznania na Marsz, to tylko tym pociągiem.

0


Hula sobie po internecie mój zeszłoroczny "Bardzo spokojny wpis o Marszu Niepodległości". Mnie to nie dziwi, bo tak właściwie przez ten rok nic się zasadniczo nie zmieniło. W pewnych sprawach jest nawet gorzej. Ale są też sprawy, które idą na przekór wszystkiemu po naszej myśli i zgodnie z naszymi pragnieniami. Czy zauważyliście na przykład, że w tym roku jakby mniej tego lewackiego ujadania, tego wyzywania od faszystów, robienia z Marszu Niepodległości niemalże jakiegoś zamachu stanu ? Co prawda jeśli chodzi o to ostatnie, to tak po prawdzie Marsz Niepodległości jest zamachem stanu. Tyle tylko, że nie takim, o jakim pisały i mówiły wszystkie te michnikopochodne gazety i telewizje, wszystkie te Lisy, Durczoki i Moniki. To jest zamach stanu na świadomość Polaków, na to jak winni oni postrzegać otaczająca nas rzeczywistość. Nie przez pryzmat wybiórczych gazet i zaprzyjaźnionych telewizji. Dotąd było tak, że to co one podały na tacy było traktowane jak prawda ostateczna i nie do obalenia. A tegoroczny Marsz Niepodległości ma szansę przynajmniej zachwiać tym stanem rzeczy. Taka jest jego rola. Ich gazety i telewizje, a nasze ulice. Zobaczymy kto zwycięży.

Ale jest jeszcze coś. I to coś bardzo optymistycznego. Rok temu pisałem, jak to do Warszawy zamierzam jechać samochodem, może nie ukradkiem, ale jakoś tak z duszą na ramieniu. Bo policja, bo niepewność, bo jakieś takie obawy o to, ilu nas będzie, w ilu do tej Warszawy na Marsz uda się nam dojechać. Inni jechali autokarami, albo pociągami, tymi zwykłymi, według rozkładu jazdy. Kibice, właściwie kibole Lecha Poznań (kibol to brzmi dumnie) też tak jechali, po partyzancku, kto jak mógł i jak mu się udału. A tu proszę, w tym roku do Warszawy, na Marsz Niepodległości wiaruchna jedzie pociągiem specjalnym.Czujecie to, cały pociąg Wiary Lecha jedzie do Warszawy na Marsz Niepodległości. Cały pociąg, nie jakieś tam osobówki, do których pakowało się pięciu chłopa, albo autobusiki z obsadą do sześćdziesięciu luda, cały pociąg, znaczy się specjal, który kilkuset twardych facetów i też twarde babki na Dworzec Centralny w stolicy zawiezie, a po Marszu zabierze do domu, tzn. na Dworzec Główny odstawi. Wszelkie szczegóły tej akcji są dostępne na forum Wiary Lecha tj. tutaj: http://forum.wiaralecha.pl/index.php?/topic/34339-wyjazd-na-marsz-niepodleglosci-pociag-specjalny/

Dodam tylko, że do pociągu specjalnego na Marsz Niepodległości,kupić bilet w cenie 80 złotych może każdy. Nie tylko fanatyk i kibol, ale też stary pryk i moher. Ważne, żeby w Warszawie stawił się o godzinie 15 przy rondzie Romana Dmowskiego, a co dalej, to już się zobaczy na miejscu. Organizatorzy, znaczy się Wiara Lecha, zapewniają w tej cenie również powstańczy proporzec. Będą też inne atrakcje. Mnie osobiście wystarczy tylko to: jadę jednym specjalem do Warszawy razem z kibolami Lecha, potem razem z nimi idę w Marszu, a potem wracam. Wiem już to teraz. Będzie nas wuchta.

Do zobaczenia w Warszawie Warszawiaki.

Idzie Wiara z Wielkopolski:

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Czarny Borys

Bóg jest ze mna, Orzel nade mna

92 publikacje
7 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816