Bez kategorii
Like

Wywiad z gen. Romanem Polko (1/3, 2/3)

04/07/2012
417 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Pierwsza część wywiadu z gen. Romanem Polko. W trakcie audycji usłyszymy m.in. dla czego polską armią powinni dowodzić Ci co mają doświadczenie bojowe, a nie lizusy kłaniające się Ministrowi.

0


– Przez to, że ktoś w Polsce i wojsku po prostu otwarcie wyraża swoje opinie to stara się go zniszczyć po to, aby w jakiś sposób zdezawuować to, o czym mówi. W moim przypadku chodzi o to, że przez ostatnie lata domagam się wyjaśnienia sprawy smoleńskiej — mówi generał Roman Polko, były dowódca najlepszej polskiej jednostki specjalnej GROM, były w-ce szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego w trakcie kadencji Prezydenta RP Śp. Lecha Kaczyńskiego, a obecnie emeryt i trener ludzi biznesu w rozmowie z Krzysztofem Sitko.

I.


 

W drugiej części audycji usłyszymy dla czego politycy i państwo nie zdało egzaminu po 10 kwietnia. Jednocześnie udowodnimy w trakcie rozmowy, że żadne sztuczki PR’owskiego tego rządu nie zmyją plamy na honorze Polski.

– Po tragedii smoleńskiej oddaliśmy właściwie wszystko w ręce Rosjan. A na dodatek słyszeliśmy kłamstwa, które tak naprawdę powinny dyskredytować każdego polityka o tym, że ziemia była przekopana do metra głębokości, że zostały zebrane wszystkie szczątki, i w ogóle jak świetnie to śledztwo jest prowadzone. To wszystko okazało się kłamstwem, bzdurą, za które teraz nikt teraz nie chce wziąć odpowiedzialności — mówi generał Roman Polko, były dowódca najlepszej polskiej jednostki specjalnej GROM, były w-ce szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego w trakcie kadencji Prezydenta RP Śp. Lecha Kaczyńskiego, a obecnie emeryt i trener ludzi biznesu w rozmowie z Krzysztofem Sitko.

II.

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
John May

Jeszcze Polska nie zginela / Isten, áldd meg a magyart Polak, Wegier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki // Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.

133 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816