Bez kategorii
Like

wyszperane 19/04/12

20/04/2012
430 Wyświetlenia
0 Komentarze
18 minut czytania
no-cover

Czas zwodzenia. Gietrzwałd. Żartownisie na Tytanicu. Stanęliśmy otworem. Kto się boi TRWAM? Mazowiecki. Podarujemy 6 mld euro, a odbierzemy ulgi. Bilderberg.

0


 Duch zwodzenia, najbardziej niebezpieczny ze wszystkich duchów złych, oddziaływujący na Kościół i wierzących, jest bardzo subtelny w swym działaniu. wyrafinowany. przebiegły i przewrotny, zwodzący pozorem prawdy. Przede wszystkim podszywa się on pod Prawdę Objawioną by nieznacznie ją przekręcić (np. reinterpretacja depozytu wiary lub wprowadzenie w kanon słów pozwalających na podwójną interpretację).
Duch ten może udawać w objawieniach prywatnych Pana Jezusa, Matkę Bożą aniołów i świętych, zachowując wszystkie cechy autentyczności naszej wiary, aż do czasu korzystnego dla swego pla­nu. Podobnie działają "uśpieni" agenci w różnych organizacjach patrio­tycznych, politycznych i religijnych, którzy "budzą się" w najbardziej dogodnym momencie, by "wbić nóż w plecy". I nic (w tym) dziwnego. Sam bowiem szatan podaje się za anioła światłości. Nic przeto wielkie­go, że jego słudzy podszywają się pod sprawiedliwość (2Kor 11,14-15).
[  …  ]
Aby Antychryst mógł przejąć władzę nad światem, nie tylko polityczną, ale również duchową – przynajmniej częściowo – wcześniej ludzie Ko­ścioła musieli zdradzić swego Króla i wyłamać się spod Jego władzy.
Od XVIII wieku działają już w świecie wykształcone struktury Antykościoła (Kościół Antychrysta), zorganizowane przez żydo-ma­sonerię i prekursorów ateizmu, marksizmu, socjalizmu, nihilizmu i innych "izmów". W ich planach w walce z wiarą katolicką i Bogiem najbardziej strategiczną rzeczą było doprowadzenie do zniszczenia Christianitas – cywilizacji państw katolickich, w których zarówno władza świecka, jak i duchowa uznawały nad sobą supremację wła­dzy Jezusa Króla
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=6123&Itemid=46

Gdy nie chciały ich władze Częstochowy, pojechali do Gietrzwałdu. Za rok być może powiozą kopię jasnogórskiej Ikony w kolejne miejsce. – Może to sama Matka Boża chce, byśmy zabierali Ją ze sobą i jeździli po całej Polsce – mówią motocykliści, którzy w sobotę i niedzielę w liczbie około dwóch tysięcy spotkali się pod Olsztynem, by od modlitwy i zawierzenia Maryi zacząć  swój nowy sezon.
 http://www.pch24.pl/z-jasnogorska-pania—-w-gietrzwaldzie,1756,i.html

“Siostra Faustyna. Biografia Świętej”
http://wirtualnapolonia.com/2012/04/15/siostra-faustyna-biografia-swietej/

Andrzej Solak: Arcybiskup i masoni
http://www.polishclub.org/2012/04/18/andrzej-solak-arcybiskup-i-masoni/
http://krzyzowiec.prv.pl/

W opowieściach wielu świadków  ostatnich chwil „Titanica” pojawia się bowiem relacja o naigrywaniu się przez niektórych pasażerów, ufnych w „niezatapialność” statku, z modlitwy różańcowej prowadzonej przez katolickich kapłanów na pokładzie „Titanica”. Klęczący ludzie mieli być – wedle tych relacji – otaczani przez „żartownisiów” przedrzeźniających ich modlitwę. A woda pokonywała w tym czasie kolejne grodzie.
Czy coś Wam to przypomina, Drodzy Czytelnicy?

http://www.pch24.pl/rozaniec-odmawiali-do-konca,1745,i.html

„Tendencja była taka, żeby pokazać, że to piloci zawinili. Od początku mojej pracy, jako akredytowanego przy komisji MAK, miałem wrażenie, że ze strony polskiej jest tendencja, żeby pokazać, że to piloci są winni katastrofy. Nie wiem, czyja to była koncepcja, ale ja nie chciałem obciążania winą pilotów”- wspomina. Wszystko się zgadza, wraca sprawa słynnego smsa Tuska, czy Grasia do wiernych sekciarzy o tym, że piloci zeszli za nisko, pozostaje wyjaśnić, kto ich do tego skłonił. Rozbawienie wywołują zaprzeczenia Klicha, zapewne, dlatego wrzucał opinii publicznej kolejne kłamstwa o generale Błasiku, wymyślał kolejne osoby i zdania, które na własne uszy słyszał. No i wreszcie sformułował kanon wiary Sekty Pancernej Brzozy: „ jak walnęło, to urwało”. To najważniejszy naukowy dowód wersji rosyjsko- rządowej. Niczego mądrzejszego, ani bardziej naukowego ani Anodina, ani Miller, ani Jaś Flanelka, czy „debeściak” Artymowicz nie sformułowali. O mendach internetowych nie wspominam, bo i nie ma o czym.
Skoro już o Flanelce, to bardzo ciekawie o nim pisze Karnowski wPolityce. Facet po trzydziestce, bez prawdziwego zawodu, snujący się po Sejmie i udający dziennikarza, ale niezdolny do zarobienia w ten sposób na życie, uczący się rosyjskiego w ambasadzie Rosji, otrzymuje od Rosji materiały komisji MAK, powtarza ich wersję, staje się ich tubą na Polskę, wydaje książkę….
http://www.niepoprawni.pl/blog/1489/marzanna-czyli-topienie-donalda
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=6119&Itemid=119

Dzięki otworzeniu małego ruchu granicznego z obwodem kaliningradzkim, za co w zamian przyjaciel Tuska i Komorowskiego, Putin zainstalował tam i skierował na nas rakiety z łatwością mogące dosięgnąć Warszawy, łatwo mogą przeniknąć do Polski wysłannicy tego bezwzględnego gracza by posługując się terroryzmem znowu upokorzyć nasz kraj na arenie międzynarodowej, jako kompletnie bezradny i nieprzygotowany na tego typu zagrożenia.
Jeżeli poleje się w Polsce krew to zapewniam, że dopadniemy was co do jednego głupcy lub agenci, serdecznie zapraszający do Polski terrorystów.
Oczywiście ktoś może zadać mi bardzo uzasadnione pytanie.
Skąd we mnie taka pewność, że Palikotem i dającymi mu amunicję mediami, nie kierują rzeczywiście empatia i troska o przestrzeganie w naszym kraju prawa oraz prawdziwy wstręt do ludzi posługujących się dla swoich celów torturowaniem ludzi?
Bardzo szybko jestem w stanie taki zarzut obalić.
Właśnie tak się składa, że akurat te same media, ci sami dziennikarze oraz ta sama polityczna partia pod wodzą największego szkodnika na polskiej scenie politycznej to środowiska, które hołubią od lat i ochrzcili ludźmi honoru oraz ojcami demokracji, Kiszczaka i Jaruzelskiego.
To za dyktatury tych dwóch zdrajców poprzebieranych w polskie mundury grasowały w Polsce szwadrony śmierci zabijające opozycjonistów i mordujące niepokornych księży. To za ich panowania torturowano w bestialski sposób księdza Popiełuszkę wyrywając mu nawet język. To nie domniemania i przypuszczenia, jak w przypadku „więzień CIA” lecz fakty.
Dlaczego nie nawołujecie do pociągnięcia do odpowiedzialności tych przestępców i zdrajców?

Jak to się dzieje, że brzydzący się torturami polityczny oszust Palikot ma w szeregach swojej partii naczelnego „Faktów i mitów”, który dawał utrzymanie porywaczowi i mordercy księdza Jerzego, Grzegorzowi Piotrowskiemu? Jak to jest, że za plecami „walczących o prawdę” czai się obrzydliwa postać Jerzego Urbana, a za doradcę u Palikota robi kursant GRU, gen. Marek Dukaczewski?
http://www.niepoprawni.pl/blog/152/pozyteczni-idioci-czy-ruska-agentura

Posłowie parlamentarnego zespołu ds. obniżenia cen paliw w Polsce zamierzają wezwać i „przesłuchać” szefa największej w kraju firmy paliwowej na temat obniżenia cen paliw. Jednak, jak pisze „Nowy Przemysł”, wzywanie do stawienia się w Sejmie prezesa Orlenu to klasyczna zasłona dymna, bo przecież około połowy ceny litra paliwa stanowią różnego rodzaju podatki, nie ustanawiane bynajmniej przez prezesa Jacka Krawca ani kogokolwiek z branży.
http://marucha.wordpress.com/2012/04/19/zaczeliby-od-siebie/
http://krzyzowiec.prv.pl/


Zabieganie o należne Telewizji Trwam miejsce na multipleksie cyfrowym jest w swej istocie walką o rzeczywiste państwo prawa i przestrzeganie elementarnych reguł demokracji. Dlatego 21 kwietnia 2012 roku musimy powiedzieć stanowcze "nie" niszczeniu wolnych mediów.
Odmowa miejsca na multipleksie Telewizji Trwam świadczy o sile tego medium i jest jednocześnie dowodem na słabość i lęki obecnie rządzącej władzy.

http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20120418&typ=po&id=po15.txt


„Rząd Donalda Tuska od 10 kwietnia 2010 roku współdziałał z Rosją w tuszowaniu przyczyn tragedii smoleńskiej”
– powiedział 16 kwietnia w TVP Info prezes PiS Jarosław Kaczyński. Jak dodał, powody stanowią „wielką tajemnicę Donalda Tuska i innych ludzi tej władzy”, zaś jedną z oznak zaniechań jest brak jakichkolwiek działań rządu w sprawie zwrotu przez Rosję wraku samolotu rządowego, niszczejącego na lotnisku Siewiernyj. W ocenie prezesa PiS jedynie zamach może tłumaczyć wszystkie wydarzenia, jakie miały miejsce przed, w trakcie, jak i po 10 kwietnia.
Czy były to dwa wybuchy, jak twierdzi Antoni Macierewicz, czy też na Siewiernym doszło do inscenizacji, która zważywszy na powierzchnię rozrzutu części, brak newralgicznych części samolotu, takich jak ponad czterdziestometrowy przedział pasażerski, fotele różniące się od typowych rejsowych, czy kokpit będący czymś w rodzaju elektronicznego odciska palca samolotu, jest koncepcją ze wszech miar wiarygodną – to pozostaje kwestią otwartą.
http://jakuccy.pl/smolenska-myslozbrodnia/
http://www.bibula.com/?p=55642


Chociaż sąd administracyjny nakazał premierowi ujawnienie, na jakiej podstawie zdecydował o oddaniu śledztwa smoleńskiego Rosjanom, Tusk nie zamierza dzielić się tą wiedzą.
Jak się dowiedzieliśmy, chce wnieść o kasację wyroku.
http://niezalezna.pl/27038-tusk-broni-paktu-z-putinem


“NIE ODDAMY WAM TELEWIZJI TRWAM!”

http://www.polishclub.org/wp-content/uploads/2012/04/Marsz-w-obronie-TV-Trwam-21-04-2012-naszdziennik.pl_thumb.jpg


W ciszy i skupieniu ulicami Warszawy przeszedł w niedzielę V Katyński Marsz Cieni. Członkowie grup rekonstrukcyjnych i warszawiacy oddali hołd polskim żołnierzom, policjantom i duchownym – ofiarom Zbrodni Katyńskiej przeprowadzonej przez NKWD w 1940 r.

http://www.stefczyk.info/wiadomosci/polska/marsz-cieni-w-warszawie

Antoni Macierewicz wziął udział w pogrzebie Jana Winczakiewicza. To symboliczne wydarzenie związane z nie tylko z historią Loży ”Kopernik”, ale i z tym, co dzieje się dzisiaj na tzw. prawicy.Kim był Winczakiewicz? Oto dane z leksykonu Ludwika Hassa „Wolnomularze polscy w kraju i na świecie 1821-1999”:
http://www.polishclub.org/2012/04/17/magda-braun-loza-kopernik-rzadzi-na-polskiej-prawicy/
http://arsregia.pl/pogrzeb-jana-winczakiewicza/

W Katowicach odbył się marsz i kongres zorganizowany przez Obóz Narodowo-Radykalny z okazji 78 rocznicy powstania przedwojennej poprzedniczki tej organizacji. ONR jest ruchem społecznym skupiającym młodych Polaków, którzy powołują się na takie wartości jak Bóg, Honor, Ojczyzna, Rodzina, Tradycja i Przyjaźń.W rzeczy samej, nie jest to organizacja złożona z baranków. Jest organizacją radykalną co ma nawet w swej nazwie. Jednak, niezależnie od negatywnej oceny obecnego rządu i prawa, organizacja ta nie łamie obowiązującego porządku prawnego.
Za to są w Polsce tacy, którym prawica przeszkadza tak bardzo, że skłonni są posunąć się do zbrojnego napadu na legalną demonstrację ON-R chronioną przez policję. Napadu tego dokonała bojówka tzw. Śląskiego Środowiska Antyfaszystowskiego. Doszło do starć z policją i po ranieniu policjanta zatrzymano grupę kilkudziesięciu „antyfaszystów”. Rzecznik katowickiej policji powiedział, że w miejscu ich zgromadzenia policjanci znaleźli pojemniki z gazem łzawiącym, drewniane kije i pałki, nóż, pistolet, ochraniacze na szczęki, sól fizjologiczną do przemywania oczu oraz mapę przemarszu ONR z zaznaczonymi punktami do ataku.
http://www.debata.olsztyn.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2210:lewacka-bezczelno&catid=71:adam-kowalczyk&Itemid=97


Wyszkowski: Historia Mazowieckiego jest niezwykle smutna
http://www.polishclub.org/2012/04/18/wyszkowski-historia-mazowieckiego-jest-niezwykle-smutna/


Polska podaruje Międzynarodowemu Funduszowi Walutowemu ponad 6 miliardów euro

http://www.bibula.com/?p=55682


Rząd odbierze ulgi na dziecko

http://www.bibula.com/?p=55680

Nowe narzędzie, nazywane przez media Radarem Społecznym, opiera się na przekonaniu, iż społeczności i narody są organizmami, których zachowania można przewidzieć. Jest to więc narzędzie mogące być doskonale wykorzystane przez siły zbrojne USA w celach obserwacji i analizy nastrojów zbiorowości ludzkich, a następnie do wpływania innymi już środkami na owe zbiorowości. Podstawą działania Radaru Społecznego jest wszechobecna kontrola wypowiedzi obywateli – chodzi tu zarówno o aktywność na polu mediów społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter, mediów tradycyjnych, gazet, telewizji, a także inwigilacji różnymi metodami poszczególnych ludzi czy grup ludzi.
http://www.bibula.com/?p=50617

Żołnierz 21 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie na własną rękę śledzi i donosi na internautów zamieszczających w internecie komentarze zawierające treści zawierające tzw. „pochwalanie czynu zabronionego”. A tym może być np. nazywanie polskich żołnierzy służących w Iraku czy Afganistanie najemnikami, najeźdźcami, okupantami czy bandytami, a także wyrażające pochwałę dla walki zbrojnej partyzantów z okupantem.
Na jego wniosek prokuratura w Białogardzie wszczęła 56 postępowań, a internauci będą ścigani przez lokalną policję i prokuraturę. Za czyn ten grozi do 30 dni aresztu. Walkę sierżanta z wolnymi opiniami internautów dotyczącymi udziałowi Wojska Polskiego w agresjach i okupacji suwerennych krajów w ramach tzw. „wojny z terroryzmem” (kosztującej życie setek tysięcy irackich i afgańskich cywilów), poparł szef MON Tomasz Siemoniak.
http://marucha.wordpress.com/2012/02/18/nagroda-dla-sierzanta-donoszacego-na-internautow/


Komitet 300, Grupa Olimpians i „czarna szlachta”

http://katerina.nowyekran.pl/post/59798,komitet-300-grupa-olimpians-i-czarna-szlachta

2 MAJA ŚCIĄGAJMY FLAGI UNIJNE Z URZĘDÓW
http://carcinka.nowyekran.pl/post/59828,flaga-jest-tylko-jedna-bialo-czerwona

Inne zapisy autora:

0

Jacek

Zagladam tu i ówdzie. Czesciej oczywiscie ówdzie. Czasem cos dostane, ciekawsze rzeczy tu dam. ''Jeszcze Polska nie zginela / Isten, áldd meg a magyart'' Na zdjeciu jest Janek, z którym 15 sierpnia bylismy pod Krzyzem.

1481 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758