Bez kategorii
Like

wyszperane 07/11/11

08/11/2011
113 Wyświetlenia
0 Komentarze
14 minut czytania
no-cover

O Komunii. Lista osób. Polskie Bractwo Narodowe. Upadek cywilizacji. Co napisał Ziobro? Odzyskamy banki? To nie Niemcy… POLSKA NIKOMU NIC NIE JEST WINNA

0


Siedem kłamstw o Komunii na rękę
http://forum.piusx.org.pl/index.php?topic=4.0

ZBRODNIA ZAŁOŻYCIELSKA III RP – Aleksander Ścios
Gdy zastanawiałem się, jakim  tekstem przywołać pamięć o zdarzeniach sprzed 27 lat, doszedłem do wniosku, że  najlepiej będzie sięgnąć po artykuły prasy podziemnej i dokumenty z tamtego  okresu. Stanowią one nie tylko najpełniejsze świadectwo tragicznych wydarzeń jesieni 1984 roku, ale jak żadne inne dowodzą, że III RP znajduje swój początek  w zabójstwie księdza Jerzego.
http://wirtualnapolonia.com/2011/10/24/zbrodnia-zalozycielska-iii-rp/

 Proszą o pamięć i modlitwę…… Jesteśmy im to winni.
LISTA OSÓB ZAMORDOWANYCH PRZEZ KOMUNISTÓW W LATACH 1981 – 1989
http://bezdekretu.blogspot.com/2011/11/lista-osob-zamordowanych-przez.html

Jędrzej Giertych "Polskie Bractwo Narodowe"
http://zamach.nowyekran.pl/post/35985,jedrzej-giertych-polskie-bractwo-narodowe

Kto mógł przypuszczać, że już w pierwszej dekadzie XIX wieku komuś przyjdzie do głowy by legalnie zabijać i gwałcić dzieci. Patrząc na to co dzieje się na naszych oczach można zadać sobie pytanie: co będzie dalej. Czy czeka nas reaktywacja nazistowskiej ideologii, która bliska była lewicy wywodzącej się z pokolenia 68-
o czym pisał Röhl? Nazizm i komunizm miały wspólne źródło. Karol Marks był nie mniejszym antysemitą niż Hitler. Obie zbrodnicze ideologie były zbudowane na pogardzie dla człowieka, szczególnie tego najsłabszego i bezbronnego. Ten sam przejaw agresji do dzieci był  już jednak widoczny na kartach „postępowych” dzieł Markiza de Sade’a i działalności motłochu prowadzonego przez Robespierra. Dzisiaj brunatna i czerwona ideologia kwitnie pod płaszczykiem „poprawności politycznej” i tzw. „praw człowieka”, które polegają na promocji  hedonizmu, który usprawiedliwia zabijanie dzieci przeszkadzające w samorealizacji „nowego człowieka”.  Nie jest to zbyt mocne porównanie. Niech powyższe przykłady będą tego najlepszym przykładem. My, Polacy, szczególnie powinniśmy być uczuleni na takie doniesienia, które chyba celowo są przemilczane przez mainstreamowi media. Do drzwi powoli puka nam zapateryzm, który jest w Hiszpanii odpowiedzialny za ludobójstwo nienarodzonych dzieci na masową skalę
http://newworldorder.com.pl/artykul,2474,Jak-nisko-juz-upadla-cywilizacja-Jak-daleko-jeszcze-do-kompletnego-dna

Trzech wiodących ekspertów w dziedzinie transplantologii stwierdziło, że „ponieważ dawcy organów często są jeszcze żywi w czasie pobierania organów, społeczność medyczna nie powinna wymagać, żeby stwierdzano śmierć dawcy, lecz zamiast tego powinno się zastosować bardziej „uczciwe” moralnie kryteria, które pozwolą na pobieranie organów od umierających lub ciężko rannych pacjentów.
[  …  ]
„Wszyscy obeznani z tematem dawstwa narządów wiedzą, że dawcy nie są naprawdę martwi”
– powiedział w telefonicznym wywiadzie udzielonym LifeSiteNews.com we wtorek. „W jaki sposób mógłby Pan pobrać zdrowe organy od trupa? Nie da się ”.
Byrne przyznał, że podanie dawcy środków znieczulających przed pobraniem organów jest rutynowym postępowaniem.
http://www.bibula.com/?p=46773
 
Cywilizacja upada, gdy rozum staje do góry nogami, gdy okrutnych i nikczemnych, brzydkich i zepsutych, pokazuje się tak, aby wyglądali, jako norma
ekspresji społecznej i kulturowej; albo, żeby przybliżyć to, o co chodzi w naszym sporze, kiedy zło, pod różnymi maskami, zajmuje miejsce dobra.
[  …  ]
Wtedy Illuminati, zgodnie z planem ogłoszonym w Monachium w roku poprzednim, zdecydowali się na najbardziej ambitną linię postępowania. Będą kształtować i kontrolować opinię publiczną. Połączą religie przez rozmydlenie wszystkich różnic wiary i rytuałów, które je utrzymywały; i to umożliwi przejęcie papiestwa i umieszczenie własnego agenta na tronie Piotra.
[  …  ]
"Musimy ich zmusić do pogardy wobec patriotyzmu i miłości do rodziny, by uważali swoją wiarę za bzdury, a posłuszeństwo Kościołowi za poniżającą służalczość, tak aby mogli stać się głusi na wezwania Kościoła, i ślepi na jego ostrzeżenia przed nami.
Ale przede wszystkim, uniemożliwiajmy chrześcijanom spoza Kościoła Katolickiego ponownego zjednoczenia się z nim, albo nie-chrześcijanom przyłączenia się do Kościoła; w przeciwnym razie nigdy nie osiągniemy naszego panowania nad nimi".
http://zamach.nowyekran.pl/post/34470,zlamany-krzyz-ukryta-reka-w-watykanie

Całość listu Zbigniewa Ziobry z wyjaśnieniami dla dziennikarzy

http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/35998,calosc-listu-zbigniewa-ziobry-z-wyjasnieniami-dla-dziennikarzy
Może ktoś jest ciekawy? Od czego się to zaczęło.

Pobieralnia książek
z internetu: E-books
http://www.infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=884:pobieralnia-ksiek-z-internetu-e-books&catid=44:sensacje&Itemid=53

Gaz łupkowy – Szokujące „Fakty i Mity”

http://wirtualnapolonia.com/2011/10/22/gaz-lupkowy-szokujace-fakty-i-mity/

Fundamentalnym osiągnięciem ostatnich lat było ostateczne ugruntowanie agenturalno-kolonialnego charakteru władzy w III RP nieudolnie ukrywającej się za potiomkinowską fasadą „niepodległego państwa polskiego”. Praktycznym tego rezultatem jest zaniechanie jakichkolwiek jego działań w zakresie ochrony interesów Polski i Polaków. Mało tego można nawet zaobserwować świadome posunięcia wymierzone w powyższe interesy. Sztandarowym tego przykładem jest sprawa smoleńska, gdzie władze we ścisłej współpracy z Rosjanami uwikłały się w działania zmierzające do zamaskowania prawdy o tej tragedii.
Materialnym kosztem integracji europejskiej było dostosowanie polskiej gospodarki do zachodnich wymogów, polegające na likwidacji przemysłu wytwórczego i przekształcenie kraju w rynek zbytu dla wyrobów naszych „partnerów”,  zaopatrzony jedynie w szczątkową drobną wytwórczość i usługi.
Społecznym efektem tegoż było rozszerzanie się strefy nędzy, które w połączeniu z de facto likwidacją siatki ochrony socjalnej stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bytu biologicznego obywateli.

http://www.bibula.com/?p=46732

W świetle wyżej przedstawionych procesów mających miejsce w europejskim świecie bankowym, także w Polsce pojawiają się głosy mówiące o konieczności renacjonalizacji banków w Polsce.
Artykuł na ten temat napisał i opublikował na portalu Obserwatorfinansowy.pl (związanym z NBP), Stefan Kawalec były wiceminister finansów, który w latach 90-tych prywatyzował banki jak wytwórnie gwoździ, w tym w atmosferze skandalu Bank Śląski.
Pisze on wprost, że sprzedawane przez zagranicznych właścicieli aktywa bankowe w Polsce powinien nabywać bank , którego większościowym akcjonariuszem powinien być Skarb Państwa,a sektor bankowy docelowo powinien mieć proporcje: 2/3 banki krajowe i tylko 1/3 banki zagraniczne.
http://www.bibula.com/?p=46753

Polska, jak zwykle, całe lata za Murzynami

http://www.bibula.com/?p=46776

Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma – w związku z czym prezydent Komorowski nie posiadał się z radości i dumy, że oto „małe żydowskie miasteczko na niemieckim pograniczu” – jak Stanisław Cat-Mackiewicz nazywał Warszawę – stało się na dwa dni stolicą Europy. W Warszawie bowiem wyznaczyli sobie rendez-vous europejscy rabini. Do prezydenta Komorowskiego przyprowadził ich znany z postawy służebnej obywatel Mazowiecki Tadeusz, a prezydent Komorowski obiecał rabinom, że wykorzystując polską prezydencję w Eurokołchozie będzie próbował pomyślnie załatwić palący dla rabinów problem szechity, czyli rytualnego szlachtowania zwierząt. Przeciwko temu bowiem podnoszą się w Europie głosy protestu – chociaż w przypadku szlachtowania ludzi – zarówno w sposób rytualny, jak i na wszystkie pozostałe sposoby, żadnych protestów, ma się rozumieć nie ma.
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2262

Kto leciał Boeing’iem 767 ??

http://pomidorowa.nowyekran.pl/post/36070,kto-lecial-boeing-iem-767

Rządowa agenda ds. brytyjskiego dziedzictwa English Heritage nakazała pisarzowi Rodowi Tinsonowi wprowadzenie zmian w scenariuszu do jego najnowszej sztuki, ponieważ umieścił w niej – ich zdaniem – wiele obraźliwych sformułowań, do których zaliczono m.in. stwierdzenia, iż to Niemcy odpowiadają za rozpętanie II wojny światowej oraz że Żydzi mieszkający w tym czasie w Polsce mieli pełne prawo obawiać się hitlerowskiego najeźdźcy.
http://wirtualnapolonia.com/2011/11/07/nie-wypominaj-niemcom-wojny/#more-15396

Policyjny system podsłuchowy za miliony to bubel.

http://newworldorder.com.pl/artykul,2401,Policyjny-system-podsluchowy-za-miliony-to-bubel
http://newworldorder.com.pl/artykul,1796,Pelna-inwigilacja-GSM-w-Polsce-stala-sie-faktem-od-01-01-2010

Tak samo w gettach! Przecież Gettami administrowali Żydzi. Byli tam żydowskie władze, żydowska policja wykonująca polecenia niemieckie. To nie Polacy pomagali Niemcom wyznaczać Żydów do transportów – to robili Żydzi. To nie Polacy pilnowali niemieckiego porządku w gettach, ale Żydzi. Nie znam przypadku, aby Żydzi administrujący gettem, odmówili wykonania niemieckiego polecenia. Przecież za to groziło tylko zabicie i to tylko jednej osoby, a nie całej rodziny, jak groziło to Polakom za pomoc Żydowi, a Polacy to robili. Ja jak coś robię, to robię aż do końca i nic nie mówię, na co nie mam 100% dowodów. Ja mam tutaj dokument, który został opublikowany w prasie żydowskiej, tutaj, w Brazylii. W "Redzenia Judaika" – Żydzi amerykańscy nie zrobili prawie nic, aby ratować Żydów europejskich przed zagładą.
 Ten, co to napisał, to nie był idiota – to był Żyd, który doskonale wiedział co i dlaczego pisze. Nazywał się Oskar Minc. On jeszcze żyje, jest na emeryturze. A co zrobiły inne rządy jeszcze przed 1939 rokiem? Anglicy zamknęli bramy. Delegacji żydowskiej, która udała się do Australii z prośbą o wpuszczenie tam Żydów europejskich, powiedziano, ze nie mają tam żadnych problemów rasowych i nie chcą ich też importować z Europy. Zamknęli drzwi dla Żydów.
 A wie pan, który kraj otworzył swoje granice wtedy dla Żydów? Nie wie pan?
 POLSKA, proszę pana.
 Francja wpuściła nieliczną grupę uchodźców. Polska otworzyła zupełnie granice. Ja nie wiem, dlaczego dyplomacja Polska o tym zupełnie nie mówi. Jak nie wiedzą – to mogą mnie zawołać jako świadka.

http://pionek.nowyekran.pl/post/36064,joseph-nitchthauser-brazylijski-zyd-broni-polakow-przed-oszczercza-kampania-nienawisci

POLSKA NIKOMU NIC NIE JEST WINNA

http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=6690&Itemid=3

Wielkie Rodziny, które rządzą światem

http://wsercupolska.org/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=5190:wielkie-rodziny-ktore-rzdz-wiatem&catid=6:warto-przeczytac&Itemid=6

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Jacek

Zagladam tu i ówdzie. Czesciej oczywiscie ówdzie. Czasem cos dostane, ciekawsze rzeczy tu dam. ''Jeszcze Polska nie zginela / Isten, áldd meg a magyart'' Na zdjeciu jest Janek, z którym 15 sierpnia bylismy pod Krzyzem.

1481 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816