Bez kategorii
Like

Wystartowały Obywatelskie Listy Wyborcze – Prawybory.net

01/07/2011
177 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

Pierwszy na świecie system ukladania list wyborczych do Parlamentu przez obywateli stał się faktem!!! Ruszył profil rejestracji kandydatów. Za 2-3 tygodnie zostanie otwarty panel głosowania przez Internautów.

0


 

Obywatelskie Listy Wyborcze
Witaj w serwisie prawybory.net
Obecna polska polityka to: człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie.
Czas na zmiany.
Jeśli masz dosyć walk fanatycznych watah, wciąż tych samych politycznych zombie i podrzucania Ci kiełbachy wyborczej – to jesteś w dobrym miejscu. Jeśli tęsknisz za merytoryczną kampanią i odpowiedzialnością polityków za czyny i słowa – istnieje sposób na spełnienie tych oczekiwań.
Sposób najlepszy, pierwszy w Europie i przełamujący wszelkie standardy.
Obywatelskie Listy Wyborcze to sposób na przeformatowanie polityki. To innowacyjne działanie wirtualne będące jedynym zagrożeniem dla układów i układzików zasiedziałych urzędników. Tu nikt nie każe Ci głosować na nazwiska spod palca prezesa, partię z konserwy, obietnice których nikt nie wypełni. Tu nie jesteś jedynie mięsem wyborczym i nosicielem frekwencji.
Nie licz na polityków, twórz sam politykę.
Jeśli masz ambicje, pomysł na naprawę Polski, osiągnięcia życiowe i wiedzę, którymi możesz się pochwalić; jeżeli chcesz mieć naprawdę coś do powiedzenia w polityce, mierżą cię walki frakcyjne i gotów jesteś się poddać ocenie Internautów – zarejestruj swoją kandydaturę na prawybory.net. Jeśli znasz osoby godne zaufania, działaczy samorządowych z sukcesami, aktywnych społeczników oraz młodych specjalistów gotowych na służbę publiczną – namów ich do kandydowania.
Każdy z kandydatów ma szansę zaistnieć jako Poseł lub Senator, gdyż jego ostateczna pozycja na liście w danym okręgu wyborczym ustalona zostanie oddolnie. Nie z partyjnego klucza, nie intrygami koterii ale głosami internautów/społeczeństwa/ Polaków na całym świecie.
Jeśli sam nie chcesz kandydować, zarejestruj się jako prawyborca.
Wykorzystaj swoją wirtualną siłę wyborczą: dwa głosy na poparcie i jeden na dezaprobatę. 3 głosy dziś, trzy jutro, trzy każdego dnia. Głosując codziennie masz wpływ na pozycję na liście wyborczej Twojego ulubionego kandydata oraz możesz uziemić tego co najmniej Ci odpowiada. Organizuj środowiska poparcia i promocję. Czym Obywatelskie Listy Wyborcze będą bardziej popularne, tym wiarygodniejsi kandydaci, większy ich wpływ na rzeczywistość polityczną, większa cytowalność w mediach i … większa szansa Obywatelskich List w wyborach.
Dzięki Tobie zawodowi politycy poczują się zagrożeni, a Polska złapie drugi oddech.
Serwis prawybory.net to nie zabawa. To poważny projekt polityczny wspierany przez Społeczny Ruch „Polska w Potrzebie” i serwis informacyjny NowyEkran.pl. Obywatelskie Listy Wyborcze z każdego okręgu mają szansę zostać zgłoszone w kształcie ustalonym przez Internautów do Państwowej  Komisji Wyborczej jako Komitet Wyborczy Wyborców . To już nieodbębnianie pańszczyzny przez obywateli na rzecz polityków przy urnie wyborczej. To już ich rzeczywisty wpływ na program, kampanie wyborczą, wizerunek oraz pozycję każdego z kandydatów.
Wyborco, przestań służyć, a zacznij rozliczać, przepytywać, oceniać i weryfikować.
Każdy kandydat i każdy zarejestrowany użytkownik mają mogą prowadzić dyskusję na prawybory.net oraz pisać i komentować teksty na Nowym Ekranie. To tam kandydat może prowadzić swoją kampanię wyborczą. To też tam kandydat będzie musiał obronić swój program i odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania. To tam Internauta może porozmawiać bezpośrednio z każdym z kandydatów, pomagać w prowadzeniu kampanii, wspólnie wypracowywać rozwiązania problemów i demaskować mistyfikatorów. Podobnie z materiałami telewizyjnymi, konferencjami on-line, debatami i wywiadami.
Obywatelskie Listy Wyborcze wykażą, że to polityk musi służyć swojemu krajowi i swoim wyborcom – nie odwrotnie.
Prawybory.net – tylko tu polityk zawiera honorowy kontrakt z wyborcami
Z którego będzie musiał się rozliczyć!
Tylko tu rywalizacja toczy się na osobowości, osiągnięcia i wizje, a programy są wypracowywane.
Tylko tu nie ma konfliktów między kandydatami, a i tak jedynkę otrzymuje najlepszy.
Prawybory.net i Obywatelskie Listy Wyborcze to nowoczesne technologie w służbie narodu
Tylko tym sposobem wyborcy podyktują warunki kampanii i mogą naprawić 20 lat niekompetencji oraz destrukcji.
Tylko tym sposobem polityka przestanie być lansem medialnym i stanie się znowu służbą publiczną.
Tylko tym sposobem Polacy odzyskają kontrolę nad swoim państwem i swoimi pieniędzmi.
Tego jeszcze nigdy nie było, ale najwyższy już na to czas.
Przyłącz się, bo Polska w potrzebie.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Polska w Potrzebie

Ruch Spoleczny. Kontakt: polskawpotrzebie@nowyekran.pl Plaszczyzna spotkan wszystkich, dla których sprawy Polski sa nie tylko przedmiotem trosk, ale takze wyzwaniem do pozytywnego dzialania.

8 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816