HYDE PARK
Like

WYSPA SZCZAWIOWEGO DOBROBYTU !

03/06/2013
1353 Wyświetlenia
10 Komentarze
4 minut czytania
WYSPA SZCZAWIOWEGO DOBROBYTU !

I bardzo proszę by mi WSZYSCY odszczekali pomstowanie na Premiera Tuska , na onegdaj wypowiedziane  w (GPW – Wawa) o zielonej wyspie słowa !..

0


 

A co powiedział złego ?.. że Polska jest ZIELONĄ WYSPĄ !…Tak powiedział ?..Tak !.. I co nie miał racji ?.. Jest Polska zieloną wyspą porośniętą SZCZAWIEM !..

I sobie każdy może nazbierać ile chce , zrobić sobie różniste frykasy ze szczawiu , zakonserwować na jesień i zimę , ususzyć na uzdrawiający napój – precz z Chińskimi Ulungami – dołożyć gram mięsa i zrobić szczawiowe kotleciki , dołożyć kartofla i zrobić półmisek zapiekanki , dołożyć ogon od wieprza i mieć rosół dla całej rodziny na tydzień , nawet marchewki nie potrzeba bo SZCZAW ma wszystkie najlepsze witaminy na świecie i jest bardzo pożywny , treściwy i budujący tkanki mięśniowo tłuszczowe…

A jak pozytywnie wpływa na porost włosów , paznokci i gładkość skóry ?.. A jak wyszczupla sylwetkę , a jak zapobiega zawałom serca , a jak kojąco wpływa na korę mózgową… no po prostu jesteśmy w czepku urodzeni… Arabom Bóg dał ropę , Amerykanom krzemową dolinę , Rosjanom od cholery złota (spróbuj zjeść obrączkę?) , a NAM dał SZCZAW !!!….. I za to powinniśmy dziękować Mu w codziennej modlitwie i wynosić go pod niebiosa…… bo mógł nie dać i pozostać tylko przy obdarzeniu NAS najgłupszym w historii rządem i parlamentem..

Przecież to takie piękne i urokliwe…. rano wyjść z domu (jak go jeszcze nie odebrali) , bez potrzeby pójścia do pracy (bo ją dawno zabrali) , pójść spacerkiem na rowy , bez stresu wywoływanego brakiem pieniędzy (bo tych dawno nie mamy) i nazbierać do worka albo dwóch….szczawiu…szczawiu zieloniutkiego…bez stresu , że fotoradary zrobią ci jakieś okropne fotki…kompletnie bez ustawienia i gustu…

Aleja Rostkowskiego

 

A ta gonitwa za pieniędzmi ?… patrzcie jak te „młode wilki” sypią się jeden po drugim , full psychiatria , full psychologowie , full antydepresanty .. no full dupa i skręt kiszek mózgowych.. bo gonią , pędzą , ścigają wczorajsze giełdowe notowania i walutę wymienialną….

A MY PROSZĘ !…SPOKO I WŁASNA WALUTA…BEZ NOTOWAŃ GIEŁDOWYCH :

w/g hasła – jak ono szło ?….. : BY GNIŁO SIĘ LEPIEJ !!!

TUSKOZŁOTY

A ten – co bojkotował – od samego początku Naszego Premiera.. no ten Gowin to skończony burak..Jak on tak mógł postąpić….Bojkotować SZCZAW ?…

Teraz Pan Premier musiał sięgnąć do bogatych w doświadczenie – rezerw… I proszę…obsadzi a nie posadzi… (mowa o szczawiu)..

ASAWICKA

Teraz oczy całego świata ponownie obrócą się w NASZĄ stronę… Jacy CI wspaniali Polacy MĄDRZY?..A jaki wspaniały rząd i parlament umieli wybrać ?… Jak sprawnie i uczciwie krajem nad Wisłą rządzą ?… I to wszystko przez jedną roślinkę… taką zieloniutką..taką co na rowie rośnie i pies na nią podszczywa… Absolutnie trzeba tego Nobla z dopłatami z Unii dać do Warszawy…

Chciałbym absolutnie zdementować pogłoskę , że naszemu Premierowi przyśniły się kartofle..i poszedł do wróżki by mu sen ten objaśniła… A ona rzekła :..to oznacza , że na jesień Pana wykopią..

Moim zdaniem : NA WIOSNĘ – P O S A D Z Ą !

0

222 Legionista http://www.sklepowicz.com.pl

Prawnik, uczulony na ignorancję sądów i systemu bankowego....

218 publikacje
34 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758