Artykuły redakcyjne
Like

„Wypierdalać“!

22/10/2015
462 Wyświetlenia
4 Komentarze
57 seconde czytania
„Wypierdalać“!

I tyle mieli gromko do powiedzenia górnicy, hutnicy i kolejarze ze śląskiej Solidarności, manifestujący 22 października 2015 roku,  przed budynkiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Alejach Ujazdowskich w Warszawie, pod adresem lokatorów szacownego, rządowego budynku, na którego frontonie napisano HONOR I OJCZYZNA . A potem śląscy działacze SOLIDARNOŚCI pomaszerowali, z tym samym hasłem, na Wiejską w Warszawie pod Krajowe Biuro, przepraszam za brzydkie słowa, Platformy Obywatelskiej.

0


 

Język polski nie jest ani mniej, ani więcej brutalny od innych języków na tym łez padole. Czasownik „wypierdalać“, nawet jeśli razi ucho przypadkowego leminga, nie przestanie być czasownikiem z zasobu  słownika języka polskiego. A poza tym są chwile, że inne czasowniki, troche łagodniejsze w brzmieniu i w wymowie, nie maja racji bytu w dyskursie publicznym. Dlatego, już bez cudzysłowu i analiz publicystycznych, i ja powtórzę. Platformo! Wypierdalaj!!!

P.s. I ja tam z gośćmi (ze Ślunska) byłem, miód i wino piłem, a com widział i słyszał, w księgi umieściłem…

Bardzo przepraszam za ten górnolotny cytat!!!

Inne zapisy autora:

0

Maciej Rysiewicz
Maciej Rysiewicz http://www.gorliceiokolice.eu

Dziennikarz i wydawca. Twórca portali "Bobowa Od-Nowa" i "Gorlice i Okolice" w powiecie gorlickim (www.gorliceiokolice.eu). Zastępca redaktora naczelnego portalu "3obieg". Redaktor naczelny portalu "Zdrowie za Zdrowie". W latach 2004-2013 wydawca i redaktor naczelny czasopism "Kalendarz Pszczelarza" i "Przegląd Pszczelarski". Autor książek "Ule i pasieki w Polsce" i "Krynica Zdrój - miasto, ludzie, okolice". Właściciel Wydawnictwa WILCZYSKA (www.wilczyska.eu). Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

628 publikacje
270 komentarze
 

4 komentarz

 1. Avatar pokojowa góra

  PO – w y p i e r d a l a ć !!!!!!

  0
 2. Avatar Łukasz

  Wszystkie żydki nawet te z sejmu srają w gacie i już niedługo zostaną ukarani przez muzłumanów

  0
 3. Szkoda, że przez muzułmanów, a nie przez Polaków. Widać jest nas za mało.
  Żurek Janusz

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816