POLSKA
Like

Wyklęty powstań ludu ziemii!!!

02/06/2014
355 Wyświetlenia
1 Komentarze
6 minut czytania
Wyklęty powstań ludu ziemii!!!

Wyklęty powstań ludu ziemi…

 

Jacuś Żakowski w rozmowie, podczas programu „Polityka przy kawie” z Kukizem stwierdził, że Zygmuś Bauman nie był bandytą, zarzucił Kukizowi kłamstwo oraz oznajmił, że Bauman był żołnierzem w wojnie domowej ze zbrodniarzami.

Luudzie trzymajcie mnie, jak wołał Pawlak w „Samych swoich” !!

0


ipn_ekshumacja_laczka_635

 

Sobie Jacuś załatwił, że jego gębę zdjęto z okładki „Resortowych dzieci”

I teraz wypowiada się, jako autorytet bynajmniej nie mający nic wspólnego z przeszłością … czyją?  rodziców?, PRL? nno w każdym razie taki wolny, taki bez uprzedzeń, nno po prostu, sama tolerancja, dla komuchów oczywiście ))

A ja, głupia blondynka, dziwiłam się, dlaczego tych wspaniałych Polaków, do dzisiaj, nie można godnie pochować…

Cyt:

„Do czego doprowadził brak dekomunizacji? Przypadek pana Baumana, który w 1944 roku wstąpił do Komsomołu, wstąpił do Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Dwa lata temu udzielił wywiadu, jako były major KBW i porównuje likwidację Żołnierzy Wyklętych z dzisiejszą walką z terroryzmem. Za wygwizdanie wykładu tego bandyty młodzi ludzie dostają wyroki od 20 do 30 dni aresztu i od 1000 do 6000 zł kary. Ten system trwa, to ochrona komuny i tyle

—   powiedział Kukiz.

—   Po pierwsze, Zygmunt Bauman nie był bandytą, to co mówisz jest kłamstwem. Zygmint Bauman był oficerem w wojnie domowej, która się toczyła. Ja ni byłem po tej stronie nigdy, po której w latach 40-tych był Zygmunt Bauman, ale tez w latach 40-tych nie żyłem. Natomiast jak rozmawiamy o Żołnierzach Wyklętych to możemy porozmawiać o zbrodniach podziemia antykomunistycznego po wojnie, które jest poważnym problemem i nie ma powodu, żeby o tym też nie mówić

http://wpolityce.pl/polityka/198775-zakowski-do-kukiza-zygmunt-bauman-nie-byl-bandyta-byl-oficerem-w-wojnie-domowej-ktora-sie-toczyla

 

Jakie modne słowo dzisiaj, w Syrii terroryści, na Ukrainie.. a jakże.. w Czeczeni, Gruzji, Rosji .. wszędzie oni!

A mnie się idiotce wydawało, że terroryzm, znaczy nazwa, to wymysł amerykańców, a skąd !

Uwaga, uwaga… pierwsi terroryści, to byli Żołnierze Wyklęci !!

Znaczy, jak Mr. Bauman z nimi walczył to bohater.. chyba?

Noo to nic dziwnego, że w „wolnej Polsce” dowalili gówniarzom, którym się Polska śniła, odpowiednie wyroki:

Cyt:

„Z sali padają okrzyki kibiców Śląska Wrocław, narodowców i innych antykomunistów: „Armio Wyklęta! Wrocław o Tobie pamięta” i „Precz z komuną”.

Piętnastu protestujących zostaje zatrzymanych, w czasie kolejnych dni policja odwiedzi mieszkania następnych. Przetrzymywani są niemal do północy, bo – jak tłumaczy policja – nie wiadomo, jakie im przedstawić zarzuty, a zatrzymano ich na polecenie Dutkiewicza. „Paragraf zawsze się znajdzie” – mówi im policjant, zapewne nieświadomy, że powtarza maksymę służb państwa komunistycznego.

W auli brzmią oklaski dla gościa jeszcze gorętsze od tych w 1952 r., a w TVN i innych mediach zaczyna się akcja propagandowa. Protestujący nazywani są bandytami i faszystami, dokładnie tak samo, jak niegdyś Żołnierzy Wyklętych nazywała propaganda, której współtwórcą był Bauman. Premier Tusk zapowiada, że dopilnuje, by potraktowani zostali surowo.”

http://niezalezna.pl/43299-autorytet-w-archiwach-ipn-jak-waleczny-major-bauman-bandytow-tropil

 

Wiadomo.. premier Tusk dotrzymuje słowa, w końcu Naród o tym wie i głosuje na nasze słonko Peru… ta cholerna polska nienormalność, musi zostać potraktowana jak należy, czyli „z buta”

No i dostała ta „nienormalna” młodzież po 30 dni aresztu i do 6000zł kary.

A co sobie myślą? Że można tak bezkarnie wołać „Chwała wielkiej Polsce” albo „Raz sierpem raz młotem, czerwoną hołotę”??

Tak sobie pomyślałam, jak to dobrze, że kiedy również tak wołałam, na Marszu „Obudź się Polsko” w W-wie, w 2012r nie było tam Baumana, a nas było kilkaset tysięcy, nie piętnastu ….

Na zakończenie, „piękne wspomnienie” o Baumanie… majorze Baumanie …z tej „normalnej Polski”.

Piękna postać, nie ma co, no może, nie na miarę naszego ostatnio pożegnanego generała, ale… Aleja Zasłużonych na Powązkach czeka…

Cyt:

 

Major Zygmunt Bauman nie tylko szkolił żołnierzy KBW, ale i osobiście dowodził oddziałem, który wyłapywał Żołnierzy Wyklętych – wynika z dokumentów IPN. Było to za rządów Bolesława Bieruta, z którego córką – swoją partnerką – mieszka dziś w angielskim Leeds.

………………………………………

Dokumenty IPN, do których dotarł historyk Piotr Gontarczyk, nie pozostawiają wątpliwości: Bauman walczył z podziemiem z bronią w ręku i za szczególne sukcesy w łapaniu „bandytów” został odznaczony Krzyżem Walecznych.”

http://niezalezna.pl/43299-autorytet-w-archiwach-ipn-jak-waleczny-major-bauman-bandytow-tropil

 

Polska nie może pochować „terrorystów”, bo „ na łączce” trzeba by na jakiś czas ekshumować komunistów, którzy prawdopodobnie leżą na grobach pomordowanych przez nich, Żołnierzy Wyklętych, prace stanęły…

Jestem tym wszystkim … szkoda gadać, ale jedno wiem na pewno.

Jeszcze się Polska o was upomni, panowie:

Bauman,

Tusk,

Dudkiewicz,

Żakowski

itd. itp….

 

Inne zapisy autora:

0

Anna Słupianek
Anna Słupianek

111 publikacje
102 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816