Główna strona
1

Wyciekła Rozmowa w sprawie łapówki dla Katarzyna Kominiarskiej ! Podinspektor w Urzędzie Gminy Daszyna.

11/02/2019
2264 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Wyciekła Rozmowa w sprawie łapówki dla Katarzyna Kominiarskiej ! Podinspektor w Urzędzie Gminy Daszyna.

Dzisiaj, prezentujemy Państwu rozmowę w sprawie zmiany regulaminu wywozu śmieci w gminie Daszyna, jak się okazuje, mieszkańcy płącą więcej za wywóz śmieci a podinspektor Katarzyna Kominiarska wzieła za to 50 tysięcy złotych łapówki. Nagrana rozmowa ponizęj, naszą redakcję zastanawia fakt, że zaraz po zatrzymaniu, jak widać na załaczonym do artykułu zdjęciu, podejrzana po kilku godzinach opuszcza prokuraturę z męzem, gdy prokuraturę w Łęczycy odwiedził jej mąż wraz z podejrzanymi kolegami, którzy jak donosza nasze źródła, są bardzo poważanymi członkami Półświadka Przestępczego w Łodzi.   Nagranie z rozmowy w sprawie regulaminu wywozu śmieci w gminie daszyna:   Zdjecie z zatrzymania podejrzanej o korupcję Katarzyny Kominiarskiej, przez funkcjonariuszy policji ds. walki z przestępczością gospodarczą w Łęczycy.   Inne zapisy autora: Poszukiwany Pedofil […]Dzisiaj, prezentujemy Państwu rozmowę w sprawie zmiany regulaminu wywozu śmieci w gminie Daszyna, jak się okazuje, mieszkańcy płącą więcej za wywóz śmieci a podinspektor Katarzyna Kominiarska wzieła za to 50 tysięcy złotych łapówki. Nagrana rozmowa ponizęj, naszą redakcję zastanawia fakt, że zaraz po zatrzymaniu, jak widać na załaczonym do artykułu zdjęciu, podejrzana po kilku godzinach opuszcza prokuraturę z męzem, gdy prokuraturę w Łęczycy odwiedził jej mąż wraz z podejrzanymi kolegami, którzy jak donosza nasze źródła, są bardzo poważanymi członkami Półświadka Przestępczego w Łodzi.

 

Nagranie z rozmowy w sprawie regulaminu wywozu śmieci w gminie daszyna:

 

Zdjecie z zatrzymania podejrzanej o korupcję Katarzyny Kominiarskiej, przez funkcjonariuszy policji ds. walki z przestępczością gospodarczą w Łęczycy.

 

Inne zapisy autora:

Ciri
Ciri

TYLKO PRAWDA JEST CIEKAWA Jeśli ja o Nich zapomnę, Ty Boże na niebie zapomnij o mnie... http://www.youtube.com/watch?v=dutgGRbvXdw

3 publikacje
9 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217