KULTURA
Like

Wychowanie młodych kobiet – kiedyś, a dziś?

26/08/2013
904 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Wychowanie młodych kobiet – kiedyś, a dziś?

Krótki artykuł o dość wstydliwym dla nas Polaków temacie, nie musicie się martwić, nie będziemy mówić o seksie. Wychowanie kobiety w aktualnych czasach, na czym ono polega? Tego nikt nie wie, najważniejsze to dostosować się do zacofanego otoczenia, założyć trampki i ruszyć do dobrej restauracji na romantyczną kolację, randkę. Popatrzmy na kobiety wychowywane w wieki 14-17 lat, przed upadkiem komunizmu, przypatrzmy się na ich styl bytu oraz poruszanie się, każdą z nich można w ówczesnych czasach nazwać modelką, ale dlaczego tylko je? Ponieważ aktualnie nikt nie zwraca uwagi na naukę młodych dam poruszania się na butach z wysokim obcasem, poprawnego ustawienia odpowiedniej zastawy na stole oraz wielu innych wymaganych w naszej szarej codzienności rzeczy. Nie mówi im się jak mają […]

0


kobietyKrótki artykuł o dość wstydliwym dla nas Polaków temacie, nie musicie się martwić, nie będziemy mówić o seksie.

Wychowanie kobiety w aktualnych czasach, na czym ono polega? Tego nikt nie wie, najważniejsze to dostosować się do zacofanego otoczenia, założyć trampki i ruszyć do dobrej restauracji na romantyczną kolację, randkę.

Popatrzmy na kobiety wychowywane w wieki 14-17 lat, przed upadkiem komunizmu, przypatrzmy się na ich styl bytu oraz poruszanie się, każdą z nich można w ówczesnych czasach nazwać modelką, ale dlaczego tylko je?

Ponieważ aktualnie nikt nie zwraca uwagi na naukę młodych dam poruszania się na butach z wysokim obcasem, poprawnego ustawienia odpowiedniej zastawy na stole oraz wielu innych wymaganych w naszej szarej codzienności rzeczy.

Nie mówi im się jak mają się poruszać, dlatego zazwyczaj każda z nich rozkłada nogi (palce) na zewnątrz, chodząc wygląda jak wymęczona paniusia. Dziewczyny, bez urazy, ale taka jest prawda. Popatrzcie na siebie, zmieńcie to w sobie, zobaczycie że osiągniecie coś więcej w życiu, ludzie Was zauważą, a to jak na razie wyłącznie odstrasza, nie tylko mężczyzn, również potencjalnych pracodawców.

 

Pozdrawiamy,
Gmina Karnice

 

Źródło: http://www.gminakarnice.pl/wychowanie-mlodych-kobiet/

Inne zapisy autora:

0

Gmina Karnice
Gmina Karnice http://www.gminakarnice.pl

Niezależni dziennikarze obywatelscy Gmina Karnice Press, przedstawiają świat rzeczywisty, bez manipulacji i kłamstw. Działamy na terenie całej Gmina Karnice - miast, miasteczek, wiosek oraz osad.Redakcja GminaKarnice.pl

7 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816