HYDE PARK
Like

Wybory w Elblągu. Komunikat Ministerstwa Prawdy.

24/06/2013
602 Wyświetlenia
1 Komentarze
3 minut czytania
Wybory w Elblągu. Komunikat Ministerstwa Prawdy.

Zachłyśnięcie czyli aspiracja, prowadzi zwykle do ostrej niedrożności oddechowej. Zachłysneli sie wszyscy, bowiem wszyscy w dalszym ciagu  mają aspiracje. A tymczasem za dwa tygodnie zwolennicy SLD, PSL, EKO poprą Gelert. PO pozostanie przy władzy. Uważam że często komentarze sa lepsze niż artykuły pod ktorymi sie ukazują. Znalazłem taki oto komentarz, który nie może być przeoczony. Oddaje on doskonale sytuację jaką mamy i w Elblągu i w Polsce. “Stawka w tych wyborach była bardzo wyska -Elbląg wciąż nie schodzi z mass-mediów.Wynik tych wyborów to “dostrojenie” społeczeństwa do kolejnego programu HIPNOZY. Elblążanie -“wybraliście” bardzo dobrze. Te same twarze, na które tak narzekaliście ostatnimi laty, będą dalej troskliwie dbać o Wasze dobro. Zajmą się profesjonalnie i na najwyższym poziomie Waszym nieszczęściem i problemami. […]

0


Zachłyśnięcie czyli aspiracja, prowadzi zwykle do ostrej niedrożności oddechowej. Zachłysneli sie wszyscy, bowiem wszyscy w dalszym ciagu  mają aspiracje. A tymczasem za dwa tygodnie zwolennicy SLD, PSL, EKO poprą Gelert. PO pozostanie przy władzy.

Uważam że często komentarze sa lepsze niż artykuły pod ktorymi sie ukazują. Znalazłem taki oto komentarz, który nie może być przeoczony. Oddaje on doskonale sytuację jaką mamy i w Elblągu i w Polsce.

Stawka w tych wyborach była bardzo wyska -Elbląg wciąż nie schodzi z mass-mediów.Wynik tych wyborów to “dostrojenie” społeczeństwa do kolejnego programu HIPNOZY.
Elblążanie -“wybraliście” bardzo dobrze. Te same twarze, na które tak narzekaliście ostatnimi laty, będą dalej troskliwie dbać o Wasze dobro. Zajmą się profesjonalnie i na najwyższym poziomie Waszym nieszczęściem i problemami. Zaufajcie im ponownie.
Drobne roszady partyjne -które były konieczne do skorygowania rosnącego społecznego niezadowolenia- sprawią, że miasto Elbląg (jak zawsze) zacznie dynamicznie się rozwijać.
Gratulujemy Wam trafnego wyboru.
To dzięki Waszym głosom, Waszej ofiarności i Waszemu zaangażowaniu w podtrzymanie “status quo” naszego stabilnego systemu partyjnego, nasz wspaniały Kraj będzie mógł odetchnąć z ulgą, i spokojnie przygotować się do kolejnych wielkich wyzwań. Kolejnych wirtualnych kontrolowanych kryzysów, kolejnych wizualizowanych przed Wami problemów.
Dzięki Wam, drodzy Elblążanie, znowu będziemy mogli karmić społeczeństwo statystykami, prostymi wskaźnikami ekonomicznymi – by tłumaczyć mu sens życia.
Elblążanie – jesteście wspaniali – zdaliście Wasz egzamin z korporatokracji na piątkę! Nawet nie trzeba było znacząco korygować wyników komisji wybiórczych.
Wiedzcie jedno – Klub Bilderberg jest z Was naprawdę dumny. Wyniki “Waszych” wyborów zostaną wpisane złotymi zgłoskami w nową historię osiągnięć masowej socjotechniki.
Tak trzymać mieszkańcy Elbląga!  Serdecznie Wam dziękujemy!
MinisterstwoPropagandy.
PS.Co przytomniejsi ograczaja się do skonstatowania wyników wyborów tym że najwiekszym sukcesem jest przegarana palikocji.
Łącznie oddano: 35487głosów. Głosowało: 35867 osób. Tylko 380 nieważnych głosów? Cud ? Liczba uprawnionych do głosowania: 98035
Rada Miasta – 10mandatów PiS, 7– PO, 5 – SLD , 3KWW Wróblewskiego. Więc jak myślicie? Z kim PiS zawrze koalicję?
Czy ten powyższy komentarz internauty z Elbląga nie jest do bólu prawdziwy?

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816