POLSKA
Like

WYBORY MISS HOLOKAUSTU

03/08/2019
659 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

IZRAEL

0


WYBORY MISS HOLOCAUSTU

 

https://www.deon.pl/inteligentne-zycie/obiektyw/art,712,odbyly-sie-kolejne-wybory-miss-ocalalych-z-holocaustu-tytul-zdobyla-urodzona-w-polsce-kobieta.html

 

ŁAJDACKA DECYZJA WŁADZ IZRAELA PONIŻAJĄCA POMORDOWANYCH ŻYDÓW

W TYM OBYWATELI POLSKICH

 

KIEDY BANDYCKIE W\ŁADZE IZRAELA WYBIORĄ MISS OŚWIĘCIMIA?

 

Wybory Miss Holokaustu – W Hajfie na północy Izraela po raz pierwszy zorganizowano wybory Miss Holokaustu. Z pół tysiąca nadesłanych zgłoszeń wyłoniono 14 finalistek w wieku od 74 do 97 lat. Ubrane na czarno uczestniczki konkursu opowiadały, jak przeżyły Holokaust. Zwyciężczynią została 78-letnia Chava Hershkovitz, która pochodzi z Polski. Ukoronowała ją była Miss Izraela. Konkurs piękności dla ocalałych z Holokaustu wzbudził jednak kontrowersje. – Zdecydowaliśmy się na ten konkurs, aby pokazać, że mimo tych wszystkich doświadczeń wciąż są to kobiety potrafiące cieszyć się życiem – mówi organizator konkursu bandzior żydowski Szimon Sabag.

Mianem Holocaustu określa się zagładę Żydów, która miała miejsce na gigantyczną skalę w latach 30-tych XX wieku i w czasie II Wojny Światowej. Zniszczenie narodu żydowskiego było jednym z głównych haseł partii hitlerowskiej kierowanej przez Adolfa Hitlera, jednego z największych zbrodniarzy w historii ludzkości. Niemcy hitlerowskie uzasadniały swoje działania poprzez odwołanie się do teorii ras i takich pojęć jak “podludzie”, “ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej”. Właściwie świadomie doprowadzili do wybuchu wojny i z premedytacją realizowali swoje bestialskie plany. Z wykorzystaniem oddanych sobie ludzi w partii, zaczęli rozprawę z całym narodem. Nic nie mogło ich powstrzymać przed wprowadzeniem w życie tych wynaturzonych planów. Należy nadmienić, iż rozprawa – eksterminacja całych pokoleń ludzi związana była m.in. z tzw. ustawami norymberskimi Hitlera mająca na celu dokonaniu mordów na Żydach do trzeciego pokolenia. Praktycznie oznaczało to eksterminację całych milionów ludzi, którzy nawet nie wiedzieli, że mieli (lub nie mieli) prapra dziadka Żyda. Ale Hitler założył również eksterminacją „podludzi”, jakimi miały być osoby rasy nie nordyckiej w hitlerowskich planach „blitzkriegu” i drang nach Osten. Oznaczało to praktycznie podbój całej Europy, wymordowanie ludności dla utworzonego w ten sposób miejsca dla rasy panów.

Obu bandytom Hitlerowi i Stalinowi przyświecał cel jednakowy, mordy. Stalin w ideologii Lenina – Marksa i Engelsa wymordował ok. 20 milionów ludzi, w większości przedstawianych jako wrogów ludu, Hitler podobnie, lecz wcale się nie tłumaczył przed nikim.

Idąc świątecznymi śladami syjonistów izraelskich należy sięgnąć również do mordów chrześcijan przez Nerona, mordów Ormian, mordów w CH.R. L. ,mordów dokonanych przez Kim Ir Sena i następców w Korei Północnej, przez Czerwonych Khmerów z Pol Potem, mordów w Oświęcimiu i w innych niemieckich obozach Zagłady , mordów dokonanych przez bandy UPA – OUN na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej etc. i z okazji dokonanych masakr ludności upamiętniać te ofiary nie modlitwą i pomnikami chwały, lecz wyborami MISS tych mordów.

Syjoniści Izraela zaprezentowali światu następny skandal z MISS HOLOCAUSTU Chavą Hershkovitz zamieszkałą w Hajfie polską Żydówką.

 

Jak brzmiałby w odczuciu społecznym tytuł:

 

“Miss Archipelagu Gułag”?

 

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Aleszuma http://aleksanderszumanski.pl

Po prostu zwykly czlowiek

1146 publikacje
7 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816