HYDE PARK
Like

WYBORY – jak oddać 100 WAŻNYCH głosów na jednego kandydata.

17/05/2015
1590 Wyświetlenia
14 Komentarze
6 minut czytania
WYBORY – jak oddać 100 WAŻNYCH głosów na jednego kandydata.

Po wprowadzeniu nowych regulacji dot głosowania w wyborach, pojawiły sie nowe sposoby na proste ich falszowanie. W związku z możliwoścą fałszowania wyborów prezydenckich, jak i w przyszłości parlamentarnych, podaje mój własny przepis jak SAMEMU oddać setki WAŻNYCH głosów na konkretnego kandydata. W tej metodzie fałszowania komisja wyborcza jest BIERNYM narzędziem, jedynie wykonującym określona procedurę. Mężowie zaufania też nie będą sprawiać problemów.

0


 

Może dzieki temu komuś sie uda sprawe nagłośnić, i usprawnić ta metode oddania głosu, dzieki czemu nie będzie możliwych falszerstw. Przynajmniej jeżeli chodzi o ten konkretny sposób oddania głosu.

 

Już w tych wyborach mamy możliwość oddania głosu w każdym miejscu pobytu w Polsce, bez znaczenia jest obecność na liście wyborców w konkretnym okregu/obwodzie wyborczym. Po prostu wchodzimy do danej komisji z odpowiednim dokumentem (dowodem + zaświadczenie z gminy), i zostajemy dopisani do listy wyborców, po czym oddajemy głos.

 

Jak dotąd wszystko jasne.

 

Jak działa taka procedura:

1 – W gminie otrzymujemy ZASWIADCZENIE O PRAWIE DO GŁOSOWANIA, ktore wyglada jak ponizej:

02

2 – Mamy teraz w ręce dowód i zaswiadczenie – to uprawnia nas do głosowania gdziekolwiek w Polsce.

3 – Ze zdobytymi dokumentami udajemy się do wybranej komisji wyborczej.

4 – Podchodzimy do komisji, i przedstawiamy oba dokumenty (ktos z komisji sprawdza autentycznosc dokumentu POROWNUJĄC GO Z DOWODEM – bo nie ma z czym innym…). Oddajemy zaświadczenie z gminy (komisja je zatrzymuje).

5 – Zostajemy dopisani do listy wyborców, wpisane sa jedynie dane z dokumentu i dowodu. Naturalnie, nie jest to wprowadzane “elektronicznie”, tylko na papierze do listy wyborców…

6 – Dostajemy karte do głosowania.

7 – Oddajemy WAŻNY głos.

 

 

Nadal wszystko wygląda pięknie i uczciwie, prawda?

 

Teraz mały quiz dla myślących:

A – Dopisywanie wyborców odbywa się ręcznie, na papierze.

B – Jakie możliwosci wykrycia sfalszowanego dokumentu ZASWIADCZENIA O PRAWIE DO GŁOSOWANIA, lub dowodu osobistego ma osoba w komisji. ŻADNE.

C – Czy rekordy dopisanych wyborców w komisji w dniu wyborow są sprawdzane z  rejestrem wyborców w innych komisjach? NIE.

 

 

A więc co sie stanie, jeżeli “roznożymy” ZASWIADCZENIE O PRAWIE DO GŁOSOWANIA?

01

Dokument ZASWIADCZENIE O PRAWIE DO GŁOSOWANIA, jest zabezpieczony przed kopiowaniem pieczęcią danej gminy, oraz naklejką z hologramem.

03

Problem w tym że… do sfałszowania tego dokumentu wystarczy kolorowe ksero i naklejka z hologramem na zamowienie.

Gdzie zamowić taka naklejke? Chocby tutaj – http://www.jmhologramy.pl/hologramy-naklejki-o1.html

 

 

PROCEDURA ODDANIA 100 WAŻNYCH GŁOSÓW

1 – W gminie otrzymujemy ZASWIADCZENIE O PRAWIE DO GŁOSOWANIA.

2 – Mamy teraz w ręce dowód i zaswiadczenie – to uprawnia nas do głosowania gdziekolwiek w Polsce.

3Kopiujemy dokument ZASWIADCZENIA O PRAWIE DO GŁOSOWANIA na kolorowym kserze, albo innym sposobem.

4 – Doklejamy nasza podrobiona naklejkę, zamowioną chocby w http://www.jmhologramy.pl/hologramy-naklejki-o1.html

5 – Z dokumentami (dowód osobisty + 1 zaświadczenie) udajemy sie do komisji wyborczej.

6 – Podchodzimy do komisji, i przedstawiamy oba dokumenty (ktos z komisji sprawdza autentycznosc dokumentu POROWNUJĄC GO Z DOWODEM). Oddajemy zaswiadczenie z gminy. (komisja je zatrzymuje)

7 – Zostajemy dopisani do listy wyborców, wpisane sa jedynie dane z dokumentu i dowodu. Naturalnie, nie jest to wprowadzane “elektronicznie”, tylko na papierze…

8 – Dostajemy karte do głosowania

9 – Oddajemy WAŻNY głos.

10 – Teraz patrzymy na PUNKT 5. Powtarzamy czynność.

11 – Oddajemy SETKI ważnych głosów…

 

Oczywiscie dla własnego bezpieczenstwa, zeby nas nie wykryto/rozpoznano, warto udać się do wiekszego miasta gdzies w Polsce.

 

 

Naturalnie, konfigurowac to fałszowanie wyborów można dowolnie.

1 – Można nawet POMINĄĆ zdobywanie zaświadczenia z gminy (możemy wykonać je samemu na podstawie dokumentu KOGOŚ INNEGO).

2 – Można użyc SFAŁSZOWANEGO dowodu osobistego (ważne żeby dane pokrywały sie z zaświadczeniem “z gminy”)

3 – itd…

 

 

Ze strony komisji liczącej głosy wszystko jest jak najbardziej “cacy”. Liczba kart do głosowania w urnie jest ADEKWATNA do ilosci wyborców na liscie wyborczej (bo sie do niej dopisalismy… i w kazdej innej komisji bedzie tak samo).

Fałszerstwo może zostać wykryte JEDYNIE dzieki porównawczym sprawdzeniu listy dopisanych wyborców w komisji. I to dopiero PO WYBORACH.

Problem w tym, ze nawet jeżeli zostalo wykryte… to ktory głos w urnie został sfałszowany?

 

 

W ramach potwierdzenia moich powyższych przemysleń, jeżeli chcecie, zapytajcie kogos w waszej komisji wyborczej , czy osoby dopisane do listy wyborców, sa w jakis dodatkowy sposób kontrolowane – nie licząc dowodu osobistego…

 

Przypominam również, ze skorzystanie z powyzszego sposobu głosowania jest FAŁSZERSTWEM i jest NIELEGALNE.

 

Pozdrawiam 25 lat wolności, i zloty okres w historii Polski.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Hayaku

3 publikacje
11 komentarze
 

 1. Witajcie, postanowiłem napisać i nagrać na YouTube swoje zdanie na temat tego co mogliśmy obserwować w 2005 roku kiedy PiS dochodził do władzy i co do dnia dzisiejszego jest głównym punktem programu wyborczego Platformy i SLD czyli straszenie PiSem. Cały “Salon” rzuca wszystkie ręce na pokład, zapraszam do artykułu:

  Cały artykuł: http://prawicowyinternet.pl/kampania-nienawisci-przeciwko-andrzejowi-dudzie/

  Dotychczas nagrane filmy:
  Atak na Dudę! #1- Kto stoi za Andrzejem Dudą https://www.youtube.com/watch?v=hYml_GM1EPU
  Atak na Dudę #2 – Zagraniczne Media: https://www.youtube.com/watch?v=moMSCWfOtlA
  Atak na Dudę #3 – Krwiożercze Rządy PiSu https://www.youtube.com/watch?v=4TVgOeupWC8
  Atak na Dudę #4 – Brak kompetencji do bycia Prezydentem https://www.youtube.com/watch?v=YE2EEOXUfzQ

  I dodatkowy filmik na DailyMotion: http://www.dailymotion.com/video/x2pzdwa_ataki-na-andrzej-dude-v-1-kto-stoi-za-duda_news

  Jak czas pozwoli dopiszę i nagram kolejne części. Nie jestem dobrym lektorem i dopiero zaczynam z blogowaniem ale bardzo ale to bardzo nie chcę aby Komorowski ponownie wygrał wybory i tylko tyle mogę zrobić, może jakimś cudem jakiś niezdecydowany wyborca po obejrzeniu bądź przeczytaniu tych materiałów zmieni zdanie i nie zagłosuje na tego powiązanego z agenturą człowieka.

  Będę wdzięczny za wszelkie sugestie co zmienić w artykule albo co dodać oraz za podsyłanie linków znajomym.

  0
 2. Avatar Jarek

  Widzę kolega prosi się o wizytę panów z organów….

  0
 3. Avatar Kuc

  Dementuje :
  Przynajmniej w mojej komisji w przypadku dopisywania osoby na listę wykonywany był telefon (w obu przypadkach, w sumie dwa i 700 uprawnionych w okręgu z czego frekwencja wynosiła 46%?! Sic!!) do komisji wojewojewódzkzeby sprawdzić czy nazwisko i pesel zostało już gdzieś dopisane. Zamiast kręcić afery idźcie zagłosować, ponad połowa ma w dupie kraj… Przypominam, ostatni gasi światło

  0
  • Ale dementowac mozesz ile chcesz. Ciekawe w jaki sposob komisja wojewodzka OBDZWONILA kilkadziesiat/set komisji obwodowych/okregowych zeby sprawdzic czy jedna osoba sie gdzies dopisala. Wyborca moze czekal 3 godziny na mozliwosc oddania glosu?
   Tam gdzie glosowalem, nikt nigdzie nie dzwonil, dostalem karte i oddalem glos. I tyle nikt nic nie sprawdzal.

   0
   • Avatar kox

    Dosyć proste jak to skontrolować. Po dopisaniu osoby na listę komisją zgłasza taki fakt do komórki centralnej, która przekazuje informacje do komisji wojewódzkich w całej Polsce, już. Problem rozwiązany mistrzu spisków:).

    0
    • Brak wiedzy dot procedur i narzędzi widzę. System o którym mówisz NIE ISTNIEJE. Już widzę jak PKW dzwoni do wszystkich komisji wyborczych w Polsce. Dzwoni tak za każdym razem w sprawie JEDNEGO z 130.000 osób które dostały zaświadczenia z gmin. Uhehehe…

     0
 4. Avatar Piter

  Aby sprawdzić czy nie nastąpił cud nad urną, można wykonać jedną czynność.
  Po II turze należy porównać ilość oddanych głosów na podstawie zaświadczenia.
  Pomiędzy I a II turą nie powinno być jakieś dużej różnicy.

  0
  • Ale… Nikt tego nie sprawdzi, bo po co… Zresztą po wyborach będzie po ptokach. Protesty wyborcze? Będzie tak samo jak z samorządowymi.

   0
 5. Avatar Deenayd

  Sposób jest prostszy niż myślicie. Wystarczy, by oryginalna komisja, w której delikwent “normalnie” powinien był głosować dostanie listę osób skreślonych (ma ją, gdyż osoby rzeczywiście zostają skreślone).

  Wówczas w razie próby oddania głosu gdziekolwiek w Polsce ktoś z komisji, w której delikwent próbuje oddać głos wykonuje telefon do komisji, w której delikwent “normalnie” powinien był zagłosować.

  W tejże komisji sprawdzane jest, czy delikwent jest skreślony, oraz czy ma już zaznaczone, że oddał głoś w innej komisji.

  Jeśli nigdzie głosu nie oddał, to zaznaczane jest, że już oddał (właśnie teraz) oraz wydawana jest karta do głosowania.

  Jeśli jednak okaże się, że danych delikwenta nie ma lub że oddał już głoś w dowolnej innej komisji, to może zostać wyprowadzony w kajdankach.

  Fakt korzystania z fałszywego dowodu na pewno mu nie pomoże 😉

  pozdrawiam 🙂

  (oczywiście zamiast dzwonieniea do oryginalnej komisji równie dobrze można byłoby utworzyć centralny rejestr wydanych zaświadczeń – nie ma to znaczenia)

  0
  • 150.000 uprawnionych do glosowania w ten sposob… nikt nie bedzie wydzwaniac, a juz napewno nie w godzinach popoludniowych w niedziele… centralnego rejestru NIE MA

   0
 6. Pingback: Bojkot obecnych antydemokratycznych wyborów w Polsce do czasu porządnej naprawy całej ordynacji | Wolne Wybory

 7. Avatar Adam

  Paranoja! Tyle zachodu dla nadania 100 głosów???? To trzeba za(gorzałego) rzemieślnika dla podjęcia takich czynów. Skoro CEL już dawno oznaczony – działanie mija się z celem.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816