Bez kategorii
Like

“Wszystko się zgadza! Nie mam nic!”

15/05/2012
183 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

„Złodziej i oszust” – w państwie PO. Prawdziwi złodzieje i oszuści – bezkarni.

0


 

W internecie krąży nagranie (trafiłem na nie na niezalezna.pl i tokfm.pl) pokazujące do jakiego dramatu potrafi doprowadzić Polityka Miłości.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,11725555,_Zostalem_z_dlugami__nie_mam_nic_____dramatyczny_apel.html

http://niezalezna.pl/28327-pilne-brutalny-napad-na-poslow-platformy-obywatelskiej

 

Na tym nagraniu widać „sukces” Platformy. Widać do jakiej desperacji jest zdolna doprowadzić Platforma swoją nieodpowiedzialną polityką.

 

Dwa cytaty.

Przedsiębiorca – „Ja wykonałem usługi transportowe, wszystko się zgadza, dokumenty mam, faktury, przewozy. I nie mam pieniędzy! – mówi jeden z przedsiębiorców do słuchających ze skonsternowanymi minami posłów. W pewnym momencie przedsiębiorcy puszczają nerwy. – Już zapłaciłem podatki, sprzedałem całą swoją firmę i zostałem z niczym! Zostałem z długami, jestem 150 tysięcy ludziom winien! Nie mam nawet domu! Wstyd! – krzyczy i rzuca teczką. – Chcecie, to służby na nas nasyłajcie, urzędy skarbowe, policję, wszystko!

Jeden z członków komisji próbował go uspokoić. – Ale co pan go ucisza, za to, że mówi prawdę? – oburzył się inny mężczyzna.

– Ja się nie boję, bo ja nie mam nic do stracenia! Jestem goły i wesoły! – mówi dalej przedsiębiorca do posłów podniesionym głosem – Co ja mam powiedzieć w domu żonie i dzieciom?! Mam za granicę wyjechać?! Tu się urodziłem, tu chcę pracować i tu chcę żyć! – krzyczy.”.

Minister Nowak – „Z jakichś przyczyn ktoś NIE DOPILNOWAŁ KWITÓW, NIE MA FAKTUR, NIE MA POTWIERDZEŃ – mówił. – W tej sytuacji staramy się pomóc tym ludziom jak możemy. Pomagamy im te rzeczy wycenić, pomagamy im te rzeczy potwierdzić, tak aby w procesie sądowym mogli te dokumenty przedstawiać i wygrywać w procesie sądowym należne im pieniądze. Jeżeli proces się zakończy pozytywnie dla takich podwykonawców, to pieniądze dla nich są – dodaje.”

Pan Nowak kłamie z premedytacją?

 

Dodam jeszcze jedno – pan minister nie wie ile trwają w Polsce procesy? Nie wie ile kosztuje „wpisowe” od sum należności? I co ma zrobić człowiek, którego OGRABIONO z dorobku życia? OGRABIONO – BO TAK WYBRAŁA PLATFORMA OBYWATELSKA! Wybrała BANKRUTA na generalnego wykonawcę. Kaziu był doradcą a że dziś już jest poprawny to mu daliście? Czy trzeba lepszego dowodu na to, że PO to partia świadomie i z premedytacją niszcząca Polskę?

 

W sprawie DSS jest jeszcze jedno. Ważne. Wyparowało KILKASET MILIONÓW z państwowej kasy. Nie po raz pierwszy zresztą. Gdzie są służby? Gdzie jest CBA? Państwowe służby (urzędy skarbowe) ścigają przedsiębiorcę-bankruta, który bankrutem jest z woli i za przyczyną działań rządu Donalda Tuska, zamiast zająć się prawdziwymi złodziejami. W DSS służby powinny siedzieć 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Prześwietlić każdą operację bankową, każdy kwit, każdą kropkę czy przecinek, każdego maila, każdy telefon, faks, SMS. Rozebrać tę firmę do ostatniego atomu.

 

Państwo nie może zasłaniać się „partnerstwem publiczno – prywatnym” i odsyłać do sądów ludzi, którzy po prostu do sądu nie pójdą bo ich nie stać na opłacenie pozwów. Sprawa DSS jest klęską „publiczno-prywatnego” programu Platformy bo pokazuje, że jest on po prostu wodą na młyn wszelkiej maści przekrętów.

 

Pan minister Nowak doskonale wie, że państwo nie pomoże okradzionym przedsiębiorcom. Przecież państwo nie będzie stroną w procesie, nie opłaci kosztów procesu, nie da prawnika – bo to po prostu jest niedozwolone.

 

Nie mamy autostrad na Euro. Mamy bankrutów na Euro. Kto śmie nawoływać by w czasie Euro nie protestować? Chyba tylko wspólnik złodzieja.

Inne zapisy autora:

0

Wojciech Oniszek
Wojciech Oniszek

Zasadniczo pobieżnie.

204 publikacje
40 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816