POLSKA
Like

wszystko przez cyklistów

23/06/2013
956 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
wszystko przez cyklistów

  w Puławach już prawie udało się sprowadzić STRASZNĄ TRAGEDIĘ na drodze do… „winy cyklistów”: http://www.mmpulawy.pl/artykul/parafianka-tragiczny-wypadek-dwoch-busow-4-osoby-nie-zyja a przecież z doniesień policji wynika, że na drodze krajowej nr 17 na trasie z Warszawy do Lublina w Volkswagenie Transporterze trzy osoby zginęły na miejscu, ponieważ miał on tylko tylko dwa przednie siedzenia, więc reszta pasażerów siedziała na prowizorycznych krzesełkach… najwyraźniej dzieje się tak, jak już w maju br. przewidywałem – bez PRZEDSIĘBIORSTW PAŃSTWOWYCH z MISJĄ CYWILIZACYJNĄ nasze wynędzniałe społeczeństwo pozostawione samemu sobie BĘDZIE ulegać POdobnym MASAKROM, na skutek PROWIZORKI: http://www.mmpulawy.pl/artykul/pks-pulawy-likwiduje-kursy-z-lublina-przez-naleczow-i-kazimierz#comment-392062niestety – wówczas jako Polskiego Narodowca oskarżano mnie na lokalnym portalu społecznościowym o „hitleryzm” i niemal rzekomą chęć unicestwienia Polaków tylko dlatego, że sugerowałem ucywilizowanie komunikacji na prowincji…a ja nadal jestem za Polską […]

0


23-VI-2013, 2 busy x, 4 osoby +

23-VI-2013, 2 busy x, 4 osoby +

 

w Puławach już prawie udało się sprowadzić STRASZNĄ TRAGEDIĘ na drodze do… „winy cyklistów”:

http://www.mmpulawy.pl/artykul/parafianka-tragiczny-wypadek-dwoch-busow-4-osoby-nie-zyja

a przecież z doniesień policji wynika, że na drodze krajowej nr 17 na trasie z Warszawy do Lublina w Volkswagenie Transporterze trzy osoby zginęły na miejscu, ponieważ miał on tylko tylko dwa przednie siedzenia, więc reszta pasażerów siedziała na prowizorycznych krzesełkach…
najwyraźniej dzieje się tak, jak już w maju br. przewidywałem – bez PRZEDSIĘBIORSTW PAŃSTWOWYCH z MISJĄ CYWILIZACYJNĄ nasze wynędzniałe społeczeństwo pozostawione samemu sobie BĘDZIE ulegać POdobnym MASAKROM, na skutek PROWIZORKI:

http://www.mmpulawy.pl/artykul/pks-pulawy-likwiduje-kursy-z-lublina-przez-naleczow-i-kazimierz#comment-392062niestety – wówczas jako Polskiego Narodowca oskarżano mnie na lokalnym portalu społecznościowym o „hitleryzm” i niemal rzekomą chęć unicestwienia Polaków tylko dlatego, że sugerowałem ucywilizowanie komunikacji na prowincji…a ja nadal jestem za Polską Faszystowską Komunikacją z Polskim Orzełkiem i Mundurem u funkcjonariuszy, pracujących bez zgubnego pośpiechu oraz żądzy zysku za wszelką cenę! – i to nawet pod presją art. 13 KRP oraz art. 256. § 1 KK (sic!)

już nie da się dłużej ukryć, że dzisiaj kondycja PKS nie pozwala realizować misji CYWILIZACYJNEJ, bo jakiś ITIota tudzież AGORAnt uznaje interwencjonizm w infrastrukturę transportową na prowincji za coś gorszego niż… np. reaktywacja Komunistycznej Partii Polski – ZATEM: życzmy wszystkim pseudo-liberałom przegranych wyborów i miłego pobytu na zielonej trawce!!!


 

PS.

problem infrastruktury transportowej alarmował już w 2010r:

18 ofiar wypadku busa w Nowym Mieście nad Pilicą w X-2010r nie jechało autobusami, bo w ich okolicy po prostu nie ma linii autobusowych – zostały zlikwidowane jako “nierentowne”.

ofiary, jako bezrobotni chcąc w jakikolwiek sposób zarobić jechali W KUPIE do pracy w pobliskich sadach „u prywaciarzy”, którzy nie uznają spóźnień do roboty.

tak właśnie – „lud” orżnięty przez SSowieckie klany i pozostawiony sam sobie obcym „korporacjom”na żer radzi sobie… jakoś-tak-byle-jak – tu przedsiębiorczy kierowca wstawi do swojego busa ławki z desek i tam zawiezie sąsiadów do roboty… ILE WLEZIE i NA KUPIE 🙁 – będzie gnał tędy i owędy, bo policja pije o świecie kawkę na komendzie i wiadomo, że stoją tam gdzie jest bezpiecznie, więc można złapać, a nie tam gdzie każdy sam się ogranicza ze strachu 🙁

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/wypadek-busa-wszedzie-zmasakrowane-zwloki-ranni-kr_156564.html

0

sosenkowski

Katolik Narodowiec - neofita samoistny

230 publikacje
2 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758