HYDE PARK
1

Wszystko co powinnaś wiedzieć o masażerach erotycznych

29/06/2020
1517 Wyświetlenia
0 Komentarze
7 minut czytania
Wszystko co powinnaś wiedzieć o masażerach erotycznych

Masażer łechtaczki to jeden z najbardziej popularnych gadżetów erotycznych. Produkty, które określa się tym mianem, można podzielić na dwie grupy: wibrujące, czyli te z mechanizmem wibracyjnym; oraz bezdotykowe – działają dzięki falom dźwiękowym oraz funkcji ssania. Dzięki nim z łatwością możesz spełnić swoje marzenie o satysfakcjonującym orgazmie, a także dodać pikanterii do wspólnej sypialni.

0


Masażer erotyczny – po co i dla kogo?

Wibrator łechtaczkowy cieszy się powodzeniem wśród wielu Pań. Znaczna część kobiet, osiąga orgazm, tylko dzięki stymulacji oraz masażowi łechtaczki. To właśnie ona jest jedynym narządem w ludzkim ciele, który odpowiada tylko i wyłącznie za przyjemność. Faktem jest, że jej wierzchołek ma znacznie więcej zakończeń nerwowych, niż cały penis. Jest to właściwie powodem, dla którego producenci gadżetów erotycznych, w tak dużym stopniu stawiają na masażery właśnie z przeznaczeniem dla tej części kobiecego ciała. Jednak na tym nie kończy się ich użytek, ponieważ możemy nim wymasować resztę stref erogennych. Jeśli więc pragniesz osiągnąć intensywny orgazm, sięgnij po jeden z masażerów. Możesz użyć go sama, czy też urozmaicić swoje życie seksualne z partnerem, dodając ten niezwykły gadżet podczas zbliżenia. A jeśli zauważyłaś, że podczas stosunku nie osiągasz najwyższej satysfakcji, powodem może być właśnie brak stymulacji łechtaczki. Nie zastanawiajcie się więc dłużej i spełniajcie się w łóżku oboje, dzięki wspomnianemu urządzeniu.

Jak używać masażera erotycznego?

Stosując masażer łechtaczki, pamiętajmy, że powoduje on rozszerzanie naczyń krwionośnych, dzięki czemu przynosi nie tylko relaks i przyjemność, ale także pobudzenie seksualne. Możemy spróbować stymulacji przez ubranie. Niektóre Panie uważają, że nawet z warstwą odzieży, wibracje są intensywnie odczuwalne. Dlatego możesz użyć go, gdy zależy Ci tylko na  delikatnym pobudzeniu, choćby podczas gry wstępnej. Możecie go zastosować także w trakcie stosunku – z powodzeniem można użyć go do masowania łechtaczki, ale także innych sfer intymnych. W wielu pozycjach można bez problemu i z komfortem użyć masażera, nawet tych większych rozmiarów. Użytkowanie wibratorów tego typu jest bardzo proste, wystarczy przyłożyć go do miejsca, dzięki któremu pragniemy rozbudzić się i osiągnąć wymarzony orgazm.

Jaki masażer wybrać?

Najważniejsze jest zwrócenie uwagi, z czego wykonany wibrator łechtaczkowy, który pragniemy zakupić. Pamiętajmy, że będzie on przykładany do najbardziej wrażliwych części naszego ciała, dlatego zakupmy ten gadżet u zaufanego sprzedawcy, którego produkty nie wywołają u nas alergii i nie podrażnią miejsc intymnych. Warto wybrać masażer z elastomeru, silikonu lub tworzywa ABS. Tworzywa te są z zupełności bezpieczne, nieporowate, a dodatkowo łatwo je utrzymać w czystości, dzięki czemu unikniemy chorób, wirusów i zakażeń miejsc intymnych. Jeśli będziesz o niego odpowiednio dbała, z pewnością będzie Ci służył bardzo długi czas.

Kolejną istotną kwestią, podczas wyboru masażera jest decyzja o sile i rodzaju wibracji. Jeśli nigdy wcześniej nie używałaś gadżetu tego typu, sięgnij po wibrator, który posiada regulację intensywności. Dodatkowo każda z Pań jest inna i wymaga dobranego pod siebie produktu. Świetną propozycją dla kobiet, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tego typu urządzeniami, ale i dla doświadczonych Pań jest marka Satisfyer, która posiada naprawdę szeroki wybór masażerów. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, a ich wyjątkowe kształty sprawiają, że stosowanie ich jest bardzo wygodne i komfortowe. Dodatkowo są ciche, przez co zachowasz dyskrecję, a przyjemność wciąż będzie wyjątkowo zadowalająca. Znaczna część posiada wybór trybów, co usatysfakcjonuje początkujące użytkowniczki, jak i te bardziej doświadczone. Są wodoodporne, więc bez problemu zadbasz o ich czystość i higienę. Kolejnym świetnym producentem masażerów jest firma Svakom, ciesząca się ogromnym uznaniem. Ich wibratory są naprawdę niewielkie, ciche, przez co dyskretne, a tak świetnie sprawdzają się w swojej roli! Wykonane są z silikonu i są wodoodporne, czyli zapewniają nam bezpieczeństwo użytkowania oraz pełną możliwość dbania o higienę. Kolejną znakomitą marką jest We-vibe. Gadżety tego producenta są wykonane tylko i wyłącznie z najlepszych materiałów. Posiadają różnego rodzaju tryby pracy, a dodatkowym urozmaiceniem jest dołączony do niektórych modeli pilot, przez co możesz sterować nimi zdalnie. Niektóre są wkładane również do pochwy, dzięki czemu możesz stosować je wygodnie podczas stosunku.

Podsumowanie

Już wiesz co to masażer łechtaczki, wiesz jak go używać oraz które modele warto wybrać. Na rynku poszerza się ich oferta, a gadżety są coraz lepiej wyposażone. A gdzie można je dostać? Najlepiej skorzystać z oferty sprawdzonego sklepu takiego jak Świat Doznań, w którego ofercie znajdują się wibratory i masażery wspomnianych w artykule i innych producentów.

0

kampanieonline

239 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758