HYDE PARK
Like

Wspomnienie o Miecugowie.

28/08/2017
760 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Wspomnienie o Miecugowie.

W zasadzie nie mam skrupułów aby napisać o tym politruku prawdy. Ale dzisiaj nie będę wyważał otwartych drzwi, wpuszczę Was tylko tymi które otworzyłem w 2010 roku. Przypomnę opowieść która stanowi doskonały nekrolog i nie będzie to robienie”śmichu” z pogrzebu. Miecugow w szoku. Komedia sytuacyjna jest z gatunku takich, które nie powinny przejść niezauważone. Przeczytajcie sami: Poniższy obrazek stanowi wstęp i ilustrację do tekstu. A oto opis sytuacji jaka się faktycznie wydarzyła: “Przypadkiem odwiedziłem ARKADIE, Centrum Handlowe Warszawy.  Zaparkowałem w podziemiach tegoż centrum, idę do wejścia i cóż widzę……… wielka gwiazdeczka TVN pan Miecugow dogaszający papierosa przed wejściem. Ja idąc parę kroków za nim , MÓWIĘ DO NIEGO SPOKOJNIE, NIE GŁOŚNO , IDĄ ZA PANEM DEMONY PATRIOTYZMU,   CZYLI JA Z […]

0


W zasadzie nie mam skrupułów aby napisać o tym politruku prawdy. Ale dzisiaj nie będę wyważał otwartych drzwi, wpuszczę Was tylko tymi które otworzyłem w 2010 roku. Przypomnę opowieść która stanowi doskonały nekrolog i nie będzie to robienie”śmichu” z pogrzebu.

Miecugow w szoku.

Komedia sytuacyjna jest z gatunku takich, które nie powinny przejść niezauważone. Przeczytajcie sami:

Poniższy obrazek stanowi wstęp i ilustrację do tekstu.

image

A oto opis sytuacji jaka się faktycznie wydarzyła:

“Przypadkiem odwiedziłem ARKADIE, Centrum Handlowe Warszawy.  Zaparkowałem w podziemiach tegoż centrum, idę do wejścia i cóż widzę………

wielka gwiazdeczka TVN pan Miecugow dogaszający papierosa przed wejściem.

Ja idąc parę kroków za nim , MÓWIĘ DO NIEGO SPOKOJNIE, NIE GŁOŚNO , IDĄ ZA PANEM DEMONY PATRIOTYZMU,   CZYLI JA Z DZIEĆMI I ZONĄ .

Facet tak się przestraszył że po ruchomych schodach zaczął zapieprzać myśląc że może go gonimy . Tak wiec bojąc się demonów patriotyzmu,  agent TVN spieprzał tam, gdzie pieprz rośnie . Nadmienię jeszcze, że niczym szczególnym z rodziną raczej się nie wyróżniamy. Z siekierami i kosami nie latamy, nie biegamy , nawet nie mamy w arsenale (na razie),  ale wiem którzy kowale mogą je zrobić.

Tekst znalazłem opublikowany przez kogoś o nicku zeb17, podkreślenia moje.

Za cały komentarz niech posłuży myśl która mnie wówczas ogarnęła:  I dlatego właśnie, POLSKO, Cię lubię. Lubie też ludzi z takim poczuciem HUMORU. Dodać mogę tylko uwagę że  szczujca chyba po raz pierwszy usłyszał głos rozmówcy “na żywo”, nie z taśmy .

PS. Ale żeby koleś, spec od szkła KONTAKTOWEGO, tak bal się kontaktu ze społeczeństwem? Może to znak że TVN pójdzie w jego ślady.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816