POLSKA
Like

Ruch Kontroli Wyborów i kampania raz jeszcze

02/06/2015
901 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Ruch Kontroli Wyborów i kampania raz jeszcze

Oto dla potomności ;-)) kilka zdjęć z 10 maja w ośrodku Ruchu Kontroli Wyborów w Katowicach. Na zdjęciach między innymi pani Jadwiga Chmielowska, bardzo znana moim czytelnikom i zasłużona dla Polski osoba; Heniek Bąkowicz; Dorota Stańczyk, autorka najsłynniejszego w Polsce protestu wyborczego, który pozwolił udowodnić dyktaturze PO-PSL wielkie fałszerstwo (130 tysięcy głosów) w wyborach samorządowych w 2014 r. – polecam publikowane wcześniej relacje filmowe Wolnego Czynu.

0Na zdjęciach Dorota Stańczyk szkoli obserwatorów międzynarodowych, przyjaciół z Gruzji i Ukrainy, w tym Tatarów Krymskich. Dwóch przyjaciół Tatarów – Eskender Barijew i Snawer Kadyrow – 11 maja wygłosili w Warszawie wielce inspirujące przemówienia, prorocze i na tyle ogólne, bym mógł zamieścić ich tłumaczenie w ciszy wyborczej (zob. http://naszeblogi.pl/54967-dzis-w-polsce-decyduje-sie-los-przyszlej-europy )

Kampanię wspominam miło. Szkoda że się skończyła. I co ja teraz zrobię z tymi setkami przygotowanych memów? ;-)) Niech więc ich garść zostanie tu, również dla potomności.

Mariusz Cysewski

Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://www.facebook.com/groups/517163485099279
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn
http://mariuszcysewski.blogspot.com
http://www.facebook.com/cysewski1


* * *

0

Wolny Czyn https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

W matriksie ""3 RP""... https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

644 publikacje
103 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758