POLSKA
Like

WOLNY CZYN: Mumie Platformy: Mucha nie siada? Czy nie wzlata?

25/06/2015
1079 Wyświetlenia
1 Komentarze
1 minut czytania
WOLNY CZYN: Mumie Platformy: Mucha nie siada? Czy nie wzlata?

Wielu komentatorów opisuje dokonania reaktywowanej właśnie kolejnej mumii Platformy, Joanny Muchy, skompromitowanej ministły (vel ministhy) sportu skompromitowanej między innymi spektakularnym zatopieniem Stadionu Narodowego, powstaniem Basenu Narodowego i wyrzuceniem w błoto 6 milionów na występ tzw. Madonny, jeszcze bardziej starożytnej niż sama Mucha. Trzeba choć tyle przyznać, że przez to wszystko i spodziewane profity w postaci nieuniknionych idiotyzmów wypowiadanych przez ministłę Platforma ma szansę zostać powyżej progu wyborczego, skoro kojarzyć się będzie nie wyłącznie z zamachem, skrytobójczymi mordami, wywiadem rosyjskim, taśmami, aferami, Komorowskim, itd. Publikowane personalia interesują mnie średnio (ich lista jest np. tutaj: http://niezalezna.pl/68298-nowa-twarz-platformy-przypominamy-afery-i-wpadki-joanny-muchy ) Po prostu przypomniał mi się dawny film, który jak raz pasuje do reaktywacji Joanny Muchy, a może (oby) stał się zwiastunem losu całej Platformy. Okazało się […]

0Wielu komentatorów opisuje dokonania reaktywowanej właśnie kolejnej mumii Platformy, Joanny Muchy, skompromitowanej ministły (vel ministhy) sportu skompromitowanej między innymi spektakularnym zatopieniem Stadionu Narodowego, powstaniem Basenu Narodowego i wyrzuceniem w błoto 6 milionów na występ tzw. Madonny, jeszcze bardziej starożytnej niż sama Mucha. Trzeba choć tyle przyznać, że przez to wszystko i spodziewane profity w postaci nieuniknionych idiotyzmów wypowiadanych przez ministłę Platforma ma szansę zostać powyżej progu wyborczego, skoro kojarzyć się będzie nie wyłącznie z zamachem, skrytobójczymi mordami, wywiadem rosyjskim, taśmami, aferami, Komorowskim, itd.

Publikowane personalia interesują mnie średnio (ich lista jest np. tutaj: http://niezalezna.pl/68298-nowa-twarz-platformy-przypominamy-afery-i-wpadki-joanny-muchy ) Po prostu przypomniał mi się dawny film, który jak raz pasuje do reaktywacji Joanny Muchy, a może (oby) stał się zwiastunem losu całej Platformy. Okazało się też, że jest sequel do tego filmu. Miłego oglądania.

Mariusz Cysewski

Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://www.facebook.com/groups/517163485099279
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn
http://mariuszcysewski.blogspot.com
http://www.facebook.com/cysewski1


0

Wolny Czyn https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

W matriksie ""3 RP""... https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

644 publikacje
103 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758