POLSKA
Like

WOLNY CZYN: Miernik pobity przez policję rosyjską w Katowicach – zdjęcia

12/07/2013
445 Wyświetlenia
0 Komentarze
31 seconde czytania
WOLNY CZYN: Miernik pobity przez policję rosyjską w Katowicach – zdjęcia

O wydarzeniach w Katowicach 10 lipca pisałem wcześniej tutaj: https://3obieg.pl/wolny-czyn-godzina-w-w-katowicach-wyrzucamy-sowietow  Notatka powyżej zawiera łącza do filmów z wydarzeń. Jednym z zatrzymanych był Zygmunt Miernik, znany z protestów tortowych.  A oto jak wyglądał Zygmunt Miernik 10 lipca ok. godziny 22.30 po wyjściu z komisariatu rosyjskiego w Katowicach przy ul. Stawowej. Plamy na koszuli to krew:   Inne zapisy autora: WOLNY CZYN: Polaczek-cwaniaczekWOLNY CZYN: Okiem sceptyka: Kto (nie) zamordował generała Sikorskiego?WOLNY CZYN: Okiem sceptyka. Kto (nie) zamordował księdza?WOLNY CZYN: Zamach w Smoleńsku, Leszek Misiak, i masoneriaWOLNY CZYN: Kto chce skłócić państwa Międzymorza?

0


O wydarzeniach w Katowicach 10 lipca pisałem wcześniej tutaj: https://3obieg.pl/wolny-czyn-godzina-w-w-katowicach-wyrzucamy-sowietow

 Notatka powyżej zawiera łącza do filmów z wydarzeń. Jednym z zatrzymanych był Zygmunt Miernik, znany z protestów tortowych.

 A oto jak wyglądał Zygmunt Miernik 10 lipca ok. godziny 22.30 po wyjściu z komisariatu rosyjskiego w Katowicach przy ul. Stawowej. Plamy na koszuli to krew:

 

Inne zapisy autora:

0

Wolny Czyn
Wolny Czyn https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

W matriksie ""3 RP""... https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

644 publikacje
103 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816