POLSKA
Like

Mieliśmy ich wyrżnąć…

27/05/2014
509 Wyświetlenia
7 Komentarze
2 minut czytania
Mieliśmy ich wyrżnąć…

Gdy w sierpniu 1831 wojska rosyjskie zbliżały się do Warszawy a zdrada dowódców i rządu biła po oczach, lud Warszawy tłumnie udał się na służący wówczas za areszt Zamek Królewski karać zdrajców. Na ulicy rozpoznano księcia Czartoryskiego konno; zaraz też padła w jego stronę salwa – Czartoryski uciekł do obozu wojskowego pod Warszawą, w postrzelanym ponoć płaszczu. 15 i 16 sierpnia życie straciło „około” 200, przy czym i najbardziej patriotycznie usposobieni kronikarze przyznają, że ogromna większość wtedy zabijanych to ludzie przypadkowi – pechowcy, co znaleźli się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie. Zabijanych za wygląd. Którym na widok zabijania ryj skrzywił się w sposób, który zabijający uznali za nieprawidłowy.

 

0


Zbrodniarzy i ich pociotków, i zwykłych durniów, w roku 1989 mieliśmy wyrżnąć tym, co popadłoby w rękę. W zabijaniu nie ma nic osobistego, trzeba to zrobić z tego samego powodu, z jakiego toczy się wojny: by osiągnąć pokój. Jak wiadomo, wojny toczy się o pokój, a i zabija po to, by chronić życie. W 1989 mieliśmy zabić ich jak najwięcej po to, by uniknąć wojny domowej i rewolucji, bez której Polska nie powróci już nigdy i w której ofiar będzie więcej o rząd lub rzędy wielkości. Zaniechaliśmy? Ale jacy „my”? Raczej „oni”, bo kierowali nami wtedy zdrajcy i agenci, prometeusze dmący w rogi obfitości, biskupi w stanie łaski ubeckiej – ale kierowali raczej na wszelki wypadek, bo już wtedy było jasne, że jesteśmy eks-Polakami.

 

Dziś też Polska pod butem zdrajców i agentów; na ogół tych samych – lub ze stajni już wtedy działających. Sowiecką dzicz widać w każdym ich posunięciu, co obejmuje i kwestię, gdzie dzicz pochowa eks-namiestnika. Byli Polacy nie powinni liczyć z ich strony na nic prócz zniewag. I żadne upokorzenie nie będzie im oszczędzone.

 

Może i słusznie, jak to wobec ludzi bez tożsamości.

 

Nim jednak zamkniemy ten rozdział upokorzeń, przed waszym kolejnym Dniem Konfidenta 4 czerwca, nim się nażrecie swym – może i nie pozornym – tryumfem nad pokonaną i upokorzoną Polską, mam dla was, towarzysze, i mam dla was durnie jedną prostą radę.   

 

Nigdy się nie dowiecie, które miejsce i czas były dla was niewłaściwe.

 

Dlatego krzywcie swe ryje zawsze w sposób prawidłowy.

 

 

Mariusz Cysewski

 

Zobacz też: http://naszeblogi.pl/46570-ucieczka-jaruzelskiego

 

Kontakt: tel. 511 060 559

ppraworzadnosc@gmail.com

https://sites.google.com/site/wolnyczyn

http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn

http://mariuszcysewski.blogspot.com

http://www.facebook.com/cysewski1

Inne zapisy autora:

0

Wolny Czyn
Wolny Czyn https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

W matriksie ""3 RP""... https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

644 publikacje
103 komentarze
 

 1. Avatar Andrzej Painta

  Jak baraninę albo karpie na Święta, dzisiaj nikt by już o nich nic nie wiedział, nie pamiętał, toczyłoby się inne życie, teraz kraj zmarnowany,. stracone złudzenia.

  0
 2. a my czyli wy to jakbyscie to zrobili pętaczki narodowe.Moze w koncu zmienicie tego dyzurnego policjanta którego spisujecie w koło maciejuPewnie macie go na etacie..Bawi mnie to bohatestwo bo jak na razie wasza cała odwaga to wyciac niewygodnego trolla..to budzi podziw..chlopaczki.

  0
 3. Avatar Obserwator (Can)

  POlska nad Wisla jest w 90% wypelniona sowieciarzami i ich pomiotem. Prawie kazdy Polak nad Wisla to sowiecki pustak-matol, syfilityk po sowieckim zoldaku, pijak, len i skurwysyn! Nie ma w dzisiejszym przesiaknietym lewactwem Zachodzie i oplacanym za sowieckie-rosyjskie ruble na tyle dobrej woli i amunicji, azeby w dzisiejszej POlsce zrobic z wami porzadek. Nalezaloby 90% tej cholernej bolszewickiej POlskiej populacji powystrzelac!!! A co zrobic z taka gora trupow?! Jedynie przerobic ich/was na gaz ziemny-to jedyny pozytek, jaki z was POlacy bedzie jak was posprzatamy.

  0
 4. czyli cipcip cipeczko razem w kóleczko.Taki mlodzienczy bełkocik czy raczej poranny katz??

  0
 5. a tobie cós walło???Moze zajrzyj do dziury czy tam cós jezd.czy moze nasladujesz własciciela???

  0
 6. Avatar KADET

  10 % Polaków ( katolików) zabije 90 % Polaków – sowieciarzy ( też katolików) i wreszcie będzie Polska tylko dla Polaków ( w szczególności katolików) Tylko skad wziąść kolejne procenty Polaków bo już 100% się wyrżnęło. Jakie to proste. Cała WaSTBelg Reportersza Paplanina jest GÓWNO WARTA

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816