NEWS
Like

Komorowski w służbach już w latach 70? Hadacz był w SB?

21/05/2015
859 Wyświetlenia
1 Komentarze
2 minut czytania
Komorowski w służbach już w latach 70? Hadacz był w SB?

Jak państwo wiecie, Putin właśnie poparł kandydaturę Komorowskiego[1]. Ten głos ex cathedra szefa Kaganatu Moskwy i naczelnego satrapy Ordy to ważne zwieńczenie stręczenia publicznie od kilku dni kandydatury polskiego Breżniewa już nie tylko przez zwyczajowych Michnikta z Olejniktem, ale i przez rosyjskich generałów w polskich mundurach. Aferzysta i kontakt Ałganowa Aleksander Kwaśniewski widać w końcu uwierzył w życie pozagrobowe bo zapewnia, że kandydaturę popiera z piekła sam Jaruzelski[2].

0


Ja jednak przeglądam serwisy i nie widzę dwu informacji, które moim zdaniem warto nagłośnić przed drugą turą.

Po pierwsze. Zbigniew Stonoga miał dotrzeć do dokumentów z których wynika, że znany z akcji w ostatnich dniach prowokator Bronisława Komorowskiego Adam Hadacz pracował dla Służby Bezpieczeństwa PRL. Hadacz zaprzecza. Poniżej rozmowa Stonogi z Hadaczem. Film z niepojętych dla mnie przyczyn ocenzurowano – wersja dłuższa o ok. minutę jest na Facebooku. Tu: https://www.facebook.com/269462189904991/videos/412210438963498/

Po drugie. Znany dziennikarz, Cezary Gmyz, należy do nielicznych co przebrnęli przez autobiografię krajowego specjalisty od kur, Jego Krzesłowości Zamachowicza. W swej książce ów gieroj, co boi się autentycznej debaty u Kukiza jak zwykle łże; relacja Wolnego Czynu z procesu o sprostowanie i przeprosiny cieszy się niezłą oglądalnością. Teraz jednak dziennikarz dostrzegł w książce informacje mogące wskazywać, że Bronisław Komorowski uwikłał się w związki ze służbami PRL już w latach 70-tych. Poniżej wypowiedź Cezarego Gmyza i przypomnienie procesu, jaki w związku z oszczerstwami tegorocznej kampanii Komorowskiemu wytoczył Adam Słomka, kandydat KPN Niezłomni na urząd prezydenta.

Czwarty film to przypomnienie relacji z Powązek, gdy mentor Komorowskiego ruszył do piekła.

Mariusz Cysewski

Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://www.facebook.com/groups/517163485099279
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn
http://mariuszcysewski.blogspot.com
http://www.facebook.com/cysewski1


Inne zapisy autora:

0

Wolny Czyn
Wolny Czyn https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

W matriksie ""3 RP""... https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

644 publikacje
103 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816