Komentarze dnia
Like

WOLNY CZYN: Czy PIS wkroczył na ścieżkę Platformy?

15/06/2015
762 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
WOLNY CZYN: Czy PIS wkroczył na ścieżkę Platformy?

Tu tylko zestawienie dwu dzisiejszych informacji. Może jeszcze kogoś otrzeźwią?

0


1. W sondażu – hehe… no ale pomińmy złośliwości o sondażach – otóż w sondażu TNS, który przytacza wPotylice, 76 procent Polaków (!) deklaruje zamiar udziału w referendum JOW we wrześniu; przy czym 60 procent popiera nową ordynację.

TVP Info/wPotylice 14 czerwca. Zob. http://wpolityce.pl/polityka/255987-sondaz-tns-dla-wiadomosci-polacy-za-zmiana-ordynacji-wyborczej-60-proc-poprze-jow-y

2. Pan Wiesław Johann, konstytucjonalista kojarzony z PIS mówi, że referendum jeśli nawet będzie wiążące (przypuszcza, że udział weźmie 40 proc., co oczywiście być może) – to i tak jego wyniki najpewniej nie będą wiążące, tym bardziej że konieczna zmiana konstytucji a większości do tego nie ma i nie będzie.

Wiesław Johann (YouTube/wPotylice). Zob. http://wpolityce.pl/polityka/256012-johann-o-ewentualnym-tak-dla-jow-ow-jesli-sejmowi-nie-uda-sie-zmienic-konstytucji-wprowadzenie-jow-ow-i-tak-bedzie-niemozliwe-nasz-wywiad

Przypomina się pewność, arogancja i buta, z jakimi Brąx traktował swoje zmyślone poparcie 60 procent. On chyba naprawdę myślał, że wszyscy go kochają, i że wszędzie może pojechać – i go nie wygwizdają, gdy zacznie opowiadać o kurach. No i cóż tu powiedzieć? Jak to skomentować niebrutalnymi słowy?

Może jednak.

Towarzysze! Róbcie tak dalej! Opowiadajcie 76 procentom Polaków, że ich zdanie macie daleko i głęboko! Jeśli będziecie to ćwiczyć równie wytrwale co Brąx swą własną butę i arogancję – bez których my, „sprzedajne skur..syny” (C) L. Szejnfeld 🙂 bylibyśmy bezradni – to na referendum pójdzie nie 76, a 96 procent, naród da Kukizowi nie 60, a 75 procent – czyli większość konstytucyjną – a wy dostaniecie z 10 procent, niewiele więcej niż Platforma (7 proc.)

Mariusz Cysewski

Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://www.facebook.com/groups/517163485099279
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn
http://mariuszcysewski.blogspot.com
http://www.facebook.com/cysewski1Inne zapisy autora:

0

Wolny Czyn https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

W matriksie ""3 RP""... https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

644 publikacje
103 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758