POLSKA
Like

WOLNY CZYN: 20131105 Uprowadzenie Adama Słomki! Zdjęcia!

05/11/2013
699 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
WOLNY CZYN: 20131105 Uprowadzenie Adama Słomki! Zdjęcia!

Dziś o 6 rano milicja wyłamała drzwi mieszkania Adama Słomki, lidera KPN-Niezłomni   Dziś o godz. 6 rano milicja rosyjska wyłamała drzwi do mieszkania i uprowadziła Adama Słomkę, lidera Konfederacji Polski Niepodległej – Obóz Patriotyczny. Rosjanie wyjaśnili, że uprowadzenie A. Słomki związane jest z pokojową akcją narodowego protestu przeciw okupacji rosyjskiej pod pomnikiem Armii Sowieckiej na pl. Wolności w Katowicach.   Porwanie Adama Słomki może mieć związek z rozprawą w sadzie Katowicach, zaplanowaną na czwartek. Na rozprawie tej A. Słomka zeznawać miał jako świadek przestępstw funkcjonariuszy rosyjskiego aparatu terroru w Katowicach – głównie milicjantów.   Według niepotwierdzonych informacji telefonicznych, akcją uprowadzenia A. Słomki kieruje prokurator z Katowic Jarosław Wilczyński. Dotychczasowe osiągnięcia tego funkcjonariusza opisywane są w materiałach prasowych dostępnych w […]

0


Dziś o 6 rano milicja wyłamała drzwi mieszkania Adama Słomki, lidera KPN-Niezłomni

 

Dziś o godz. 6 rano milicja rosyjska wyłamała drzwi do mieszkania i uprowadziła Adama Słomkę, lidera Konfederacji Polski Niepodległej – Obóz Patriotyczny. Rosjanie wyjaśnili, że uprowadzenie A. Słomki związane jest z pokojową akcją narodowego protestu przeciw okupacji rosyjskiej pod pomnikiem Armii Sowieckiej na pl. Wolności w Katowicach.

 

Porwanie Adama Słomki może mieć związek z rozprawą w sadzie Katowicach, zaplanowaną na czwartek. Na rozprawie tej A. Słomka zeznawać miał jako świadek przestępstw funkcjonariuszy rosyjskiego aparatu terroru w Katowicach – głównie milicjantów.

 

Według niepotwierdzonych informacji telefonicznych, akcją uprowadzenia A. Słomki kieruje prokurator z Katowic Jarosław Wilczyński. Dotychczasowe osiągnięcia tego funkcjonariusza opisywane są w materiałach prasowych dostępnych w internecie.

 

 

Mariusz Cysewski

 

 

 

 

 

 

O próbie demontażu pomnika NKWD w Katowicach 10 lipca 2013 r.:

http://naszeblogi.pl/39664-godzina-w-w-katowicach-wyrzucamy-sowietow

http://naszeblogi.pl/39881-z-kilofem-na-ruski-pomnik-godzina-w-w-katowicach

 

Kontakt: tel. 511 060 559

ppraworzadnosc@gmail.com

https://sites.google.com/site/wolnyczyn

http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn

http://mariuszcysewski.blogspot.com

Inne zapisy autora:

0

Wolny Czyn
Wolny Czyn https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

W matriksie ""3 RP""... https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

644 publikacje
103 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758