BIZNES
Like

Wojna ekonomiczna z własnym społeczeństwem przez dług i inflację

04/03/2014
819 Wyświetlenia
1 Komentarze
49 seconde czytania
Wojna ekonomiczna z własnym społeczeństwem przez dług i inflację

Jesteśmy niewolnikami systemu i uczymy się, że to normalne. Umieramy ze świadomością, że jest nie uczciwe nie spłacać długów. Nieświadomi, że ten dług powstał wyniku oszustwa.

Mam pytanie do blogerów ekonomistów o omówioną tu kwestie zaczynająca się 19 minuta 20 sekund filmu poniżej –  Zeitgeist Pieniądz rządzi światem Lektor PL.  Co sądzą o wyroku sądu Amerykańskiego? Czy w taki samo sposób powinny się bronić zwykli ludzie i mali przedsiębiorcy w tej wojnie ekonomicznej? Czy macie jakieś inne pomysły?  Dla mnie można pisać wywody na temat kreacji pieniądza i jak uzdrowić świat. Ale do tej pory z przykrością stwierdzam nic sensownego nie przeczytałem w temacie pieniądza i uzdrowienia światowej gospodarki, czy krajowej.

0


 

Usłyszałem ostatnio fragment książki „Rekonfiguracja”. Nie zacytuje dokładnie, ale mniej więcej brzmiało to tak – Korporacje są w posiadaniu mediów i tak wywindowały ceny reklam w tych mediach, że żaden zwykły przedsiębiorca nie ma szans na to by dać reklamę w tych mediach.

Co na to wszytko kościół? Czy nie staje się współudziałowcem współczesnego niewolnictwa może nieświadomy udziałowcem? Ucząc, że trzeba spłacać długi. Zapominając, że wobec bliźniego swego a nie instytucji jaką jest Bank.

 

0

Tenbez

4 publikacje
0 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758