Bez kategorii
Like

Wnuk szefa WSI: prasa kłamie

01/06/2012
513 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Dzisiaj Dzień Dziecka, oddajmy wiec głos młodej generacji. Wnuk generała Marka Dukaczewskiego, ostatniego szefa WSI, ma 8 lat i już wie że polska prasa kłamie. Gratulujemy dobrej edukacji obywatelskiej, ale czas wyjść z tą prawdą poza rodzinę WSI.

0


Podczas kiedy w Wyborczej, Wprost i Newsweeku dwoja sie i troja aby nachalnie przypodobac i podlizac sie salonowi, sam salon zdaje sie miec o wiele trzezwiejsze podejscie do swoich prasowych lokajow i wyrobnikow.

General Marek Dukaczewski, ostatni szef WSI, jest ojcem i dziadkiem. Syn generala, Marcin, od ponad dekady robi duza kariere w Grupie Prokom prezesa Krauzego.

Marcin Dukaczewski jest takze dumnym ojcem, ktory jak widac bardzo dobrze dba o swojego syna. Dwa lata temu Marcin Dukaczewski umiescil ciekawy wpis na Facebooku (cytat):

"Zachęcałem dziś moje dziecko by pojechać i zobaczyć nowy stadion Legii. przekonywałem go, że będzie dużo atrakcji dla dzieci, o których czytalem w gazecie… Prasa kłamie – odpowiedział mój szescioletni syn… Taki mały, a już tyle wie o życiu.."

Jest wiec oczywiste ze maly wnuk generala Dukaczewskiego slyszal juz to i owo w domu o polskich mediach i polskiej prasie. Przysluchiwanie sie rozmowom dziadka z tata ksztalci dzieci. Jest to optymistyczna nowina, byc moze mloda generacja ktora nam dorasta nie bedzie juz czytac Wyborczej, Wprost i Newsweeka w grupowym odruchu godnym psa Pawlowa.

Jest to bardzo dobra nowina dla kulawej polskiej demokracji w powijakach, ale tez rownoczesnie zla nowina dla redaktora Tomasza Lisa i pani redaktor Moniki Olejnik.

 

Generał Marek Dukaczewski w rodzinie – przyszedł czas na prawdę ? 

Marek Dukaczewski

 

Inne zapisy autora:

0

Stanislas Balcerac

Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wplywie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polske -- czytaj cala prawde calodobowo -- na www.wsi24.pl oraz Facebook / Goodbye ITI -- i mysl samodzielnie, bez TVN24 !!

676 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758