POLSKA
Like

Właściciele Polski

05/03/2014
1172 Wyświetlenia
9 Komentarze
1 minut czytania
Właściciele Polski

Witam!

Gdy zastanawiamy się jak pomóc Polsce zazwyczaj spoglądamy na Dekalog Narodowy Ligi Polskiej. Wynika z niego, że walka ekonomiczna jest co najmniej tak samo ważna jak militarna czy polityczna.
Ostatnio coraz częściej mówimy o wspieraniu polskiej przedsiębiorczości poprzez kupowanie produktów o kodzie kreskowym zaczynającym się od 590.

0


Niestety nie jest to do końca miarodajne bo spora część produktów o tym kodzie kreskowym jest produkowana poza granicami Polski, głównie w Chinach. Aby dokładnie rozpoznać czy produkt jest rzeczywiście polski należy poszukać informacji o producencie i sprawdzić jego prawdziwe pochodzenie. Wymaga to nieco zachodu. Aby Wam ułatwić to zadanie zamieszczam parę linków pomagających w tym dziele:

http://www.kupujnasze.pl/
http://www.kupujepolskieprodukty.pl
http://www.590powodow.pl/partnerzy.html
http://590x.pl/
http://www.madeinpolska.net/

Polecam też stronę:
http://wlascicielepolski.pl/

No i powinniśmy dołożyć jeszcze kolejne działanie – jakich zagranicznych produktów powinniśmy unikać bardziej niż innych. Jako, że ekonomia w tej chwili jest głównym narzędziem ekspansji Niemieckiej w Europie to może powinniśmy trochę im przeszkodzić? Od jakiegoś czasu już staram się nie kupować czegokolwiek z napisem Made in Germany lub z kodem kreskowym zaczynającym się od 400 do 440. Ograniczenie zakupów niemieckich produktów jest w tej chwili najlepszym, niezależnym od państwa sposobem na walkę z niemieckim planem opanowywania Europy.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
TKor

2 publikacje
20 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758