Globalnie i Lokalnie
Like

Władza załatwia problem emigrantów w portowym Dover rękoma skrajnych bojówek

04/02/2016
1183 Wyświetlenia
2 Komentarze
8 minut czytania
Władza załatwia problem emigrantów w portowym Dover rękoma skrajnych bojówek

Kiedy plany wymykają się spod kontroli a wyzysk korporacji, które płacą najniższe stawki, powoduje tylko bunt i frustracje (a w takich miejscach pracują najczęściej w UK kolorowi emigranci i emigranci z Europy Wschodniej) – do głosu dochodzą ci co zwykle – obrońcy Państwa, białej rasy, tradycji i reszty tego typu repertuaru. Co ciekawe, ci sami łysogłowi „biali herosi” z organizacji skrajnie prawicowych, jak The National Front czy neonazistowskiej bojówki Combat 18, wolą wzorem emigrantow „waletować” na zasiłkach, niż swoje ręce skalać pracą, której nikt nie chce wykonywać w smrodzie i brudzie po kilkanaście godzin dziennie. Wielka Brytania potrzebuje emigrantów do najgorszych prac – lecz w sytuacji politycznych intryg na arenie europejskiej – tych samych emigrantów opluwa i straszy wydaleniem!

0


1

Anti-immigration-demonstration-at-Dover (1)Dover to pierwszy cel dla migrantów z Calais – miasta w północnej Francji, leżącego po drugiej stronie  La Manche, gdzie ok. czterech tysięcy migrantów koczuje w slumsach, nazywanych z powodu panujących tam złych warunków oraz bandyckich wybryków działających tam gangów – „Dżunglą”. Ci emigranci trafiają tam poprzez sieć przemytniczą, która w samym 2015 roku zarobiła 16 miliardów „krwawych” euro. Po drodze do Francji opłacani są policjanci i służby celne. Oburzeni złotouści politycy obudzili się z idylii łapówek w koszmarnym śnie problemu, którego nie da się zatrzymać. Emigranci z „Dżungli” stoja setkami na drodze do portu w Calais. Trzymają w rekach maczety i noże, a kierowcy tirów są przerażeni i sterroryzowani tą sytuacją. Jeśli ukrytego emigranta znajdą brytyjscy celnicy, za przemyt odpowiada również kierowca. Francja dla zaprowadzenia „porządku” w rejonie Calais chce użyć wojska.

Anti-immigration-demonstration-at-Dover (2)David Cameron pragnie zmian w prawie europejskim, umożliwiających zaprzestania wypłaty świadczeń socjalnych na dzieci imigrantów z UE, które nie mieszkają w Wielkiej Brytanii na stałe. Premier Cameron zaprezentował plany ograniczenia dostępu imigrantów z Unii Europejskiej do pieniędzy na opiekę. Obecnie obywatele UE, którzy przyjeżdżają do Wielkiej Brytanii do pracy, mają prawo do zasiłku na dziecko, nawet jeżeli ich dzieci mieszkają poza Zjednoczonym Królestwem. Do zmian zasad wypłacania świadczeń potrzebna jest jednakże modyfikacja traktatów unijnych. Proponowane zmiany dotknęłyby szczególnie Polaków, mieszkających na Wyspach. Plasujemy się na drugim miejscu, pod względem narodowości, pobierających w Wlk. Brytanii  zasiłki, wyprzedzają nas jedynie Pakistańczycy.  Cameron chce deportować imigrantów, którzy nie zdobyli pracy w ciągu sześciu miesięcy od przyjazdu na Wyspy i wprowadzić restrykcje dla imigrantów z Unii Europejskiej, którzy ściągają na Wyspy członków rodziny spoza Wspólnoty. Do tego dłuższe zakazy wjazdu dla tych, CZ_S3eJWwAAt3JEktórzy byli tu żebrakami, bezdomnymi oraz tymi, którzy naciągali miejscowe urzędy. Zawężając rodzaj zasiłków do tzw. Child Benefit, Polacy wysuwaja się na czoło. Z brytyjskich publikacji wynika, iż ze świadczeń na dzieci korzysta ok. 24 tys. rodzin imigrantów. Jest też druga strona tego populistycznego jazgotu. To są twarde fakty! Od czasu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej Wielka Brytania zarobiła na pracownikach z Polski ok. 22 mld euro. Szacuje się, że w kolejnych 7 latach Polacy zwiększą PKB o 63,7 mld euro. Jak widać chaos w zakresie niekontrolowanej emigracji oraz brak pomysłów władz lokalnych – stał się wodą na młyn skrajnej prawicy. Ta zapowiedziała, że sama rozwiąże problem, ściągając swych wyznawców do portowego miasta – wyłapując i linczując wszystkich kolorowych. Swą demonstrację zapowiedzieli na 30.01.2016 w Dover jako Front Narodowy i Południowo-Wschodni Sojusz  a na kontrmanifestację awizowali się też i przeciwnicy radykalnej prawicy – Antifa, socjaliści, radykalna lewica, Dover Stand Up i Racism Network Kent Anti (Karn), ekolodzy i wszyscy ci, którzy nigdy nie byli miłosnikami „białej siły”.

CZ-zcMoWkAA1hzRMarsz rozpoczął się o 13:00, a kamery pokazywały duże grupy demonstrantów z obu stron oraz  obecność policji wraz z ciężkim sprzętem do tłumienia zamieszek. Demonstracja skrajnej prawicy zaczeła się w Rynku Dover, ale szybko zamieniła się w chaos ulicznych pościgów, ganianek i przepychanek.

Czym jest rasistowski  Front Narodowy w Wielkiej Brytanii?

Front Narodowy jest kompilacją neonazistowskich organizacji oraz piłkarskich pseudokibiców, czujących się białymi rasistami, wyznajacych slogan (znany jako Czternaście Słów – C14), który stanowi: „Musimy zapewnić istnienie naszych ludzi i przyszłość dla białych dzieci.”

Na ich stronie internetowej czytamy: „Multikulturowość była katastrofą dla Anti-immigration-demonstration-at-DoverWielkiej Brytanii – tylko polityka, która wymusza całkowity zakaz imigracji i humanitarną repatriację wszystkich imigrantów i ich potomków do ojczyzny ich przodków może uratować ten kraj z chaosu”.

Krzyczą złowrogo „To jest nasz kraj i chcemy go z powrotem.”

Ich przeciwnikami stali się mieszkańcy Dover i radykalna lewica, która ma inne zdanie nt. problemu emigracji.

O ile neonaziści  nazywają emigrantów „szumowiną Trzeciego Świata”, ten obraz obnaża horror migrantów, którzy tracą życie, próbując przedostać się przez morze do Europy i życia wolnego od okropności wojny i ubóstwa. Tylko w sobotę prawie 40 osób utonęło – w tym  dzieci i kobiety w ciąży – a 75 zostało uratowanych u wybrzeży Grecji. Ponad milion uchodźców i imigrantów CZ_X189UYAAxOtzprzybyło do Unii Europejskiej.  3.600 zmarło. Migracja jest też dramatem dzieci – aż 10 000 z nich uważa się za zaginione. Padły ofiarą mafii handlarzy organami, mafii zajmującej się adopcjami za gratyfikację czy pedofili lub morderców…

Bilans zamieszek zaskakuje:

– Na ulicach zostali zaatakowani fotoreporterzy mediów, relacjonujących zajścia.

– Sześciu mężczyzn w wieku od 25 do 53 zostało aresztowanych w związku z podejrzeniem stosowania przemocy. Rzecznik Kent Police powiedział: „Skonfiskowano ponad 20 niebezpiecznych przedmiotów:  noży, masek zakrywajacych twarze, kijów z powbijanymi gwoździami, młotków i cegieł”.

Faszystowska bojówka zaatakowała stację paliw .”Pracownicy stacji paliw zaryglowali drzwi i przez okna widać było dużą grupę faszystów” – powiedział. „Mieli na sobie koszulki  Combat 18 (Combat Adolf Hitler) i jeden miał koszulkę Enoch Powell.”

Anti-immigration-demonstration-at-Dover Niedaleko Maidstone w drodze do portu obie demonstracje spotkały się na tej samej ulicy. Antyfaszyści przerwali kordon policji i doszło do regularnej bitwy z użyciem niebezpiecznych narzędzi.

PAY-Anti-immigration-demonstration-at-DoverOstatnie dni przyniosły ataki na tle narodowościowym grup chuligańskich w Szwecji (około dwustu mężczyzn atakowało kolorowych w metrze) czy w Niemczech (Kolonia). Rownież w Polsce skrajna prawica i chuligani zapowiadają podobne akcje.

Czy to jest droga do rozwiązania problemu migracji?

Roman Boryczko,

styczeń 2016

Za: www.SieMysli.info.ke

0

Dorota J

Dziennkarz w 3obieg.pl/

209 publikacje
0 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758