Bez kategorii
Like

Władza duchowa narodu polskiego, więc narodowców, mieści się w Watykanie.

21/01/2013
631 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Czego nie przyklepnie Kościół, tego nie ma. Wynika to z naszej tradycji i jej głównego hasła ”Bóg, Honor, Ojczyzna”.

0


Mówię to by nie było wątpliwości, niedomówień i podziałów.

Jeśli ktoś uważa inaczej, możemy o tym porozmawiać, aż dojdziemy do obopólnego TAK,  jeśli jednak uparcie będzie stał przy swoim, stawia się poza Konstytucją i prawem, nie ma prawa głosu w wyborach, ale podlega prawu stanowionemu w Polsce.

 

Tak powinno się od początku tego portalu stawiać sprawy, by  obszar zgody dążył do objęcia wszystkich wspólnych dziedzin, nie dotykając jednak spraw personalnych, które są święte i podlegają tylko własnemu sumieniu i Bogu.

Tylko tak możemy zbudować Polskę na jednym wspólnym większości porządku. Bez porządku prawnego nie ma panstwa.

 

W tym sensie każdy polityk który chce na prezydenta, albo do sejmu lub rządu, musi wykazać się znajomością teologii, przynajmniej rozumieniem Katechizmu Kościoła.

 

Politykowi nie wolno podważać świętej nauki i autorytetu Kościoła. Ludność zaś może wyrażać swoje zdanie, ale w karczmie, albo na targu. Marksizm i błędne względem nauki Kościoła ideologie szczególnie ideologia Szkoły Frankfurckiej  winny być jednak zakazane w Sejmie. Media mogą szczekać, ale obowiązuje tu brak przywilejów dla którejkolwiek ze stron.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
circonstance

Iza Rostworowska. Crux sancta sit mihi lux / Non draco sit mihi dux Vade retro satana / Numquam suade mihi vana Sunt mala quae libas / Ipse venena bibas

719 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758