Bez kategorii
Like

Wirtualna pokazała nowy film z Katastrofy Smoleńskiej

02/02/2011
300 Wyświetlenia
0 Komentarze
25 seconde czytania
no-cover

…tyle, że mi za cholerę nie wygląda to na film z katastrofy. Luzik, słonko i jakieś kawałki jak po eksplozji. Czy eksplozje można nazwać katastrofą? Gdzie nerwowość? I te szczątki takie jakieś stare jak ze składu złomu. Oceńcie sami:    Inne zapisy autora: Nie daj się nękać!Czym jest annuit rozbójniczy?Znaczenie Powstania WarszawskiegoSztuczny problem z medyczną marihuaną, bo i problem narkotyków jest sztucznyPomaganie a „pomaganie”

0


…tyle, że mi za cholerę nie wygląda to na film z katastrofy. Luzik, słonko i jakieś kawałki jak po eksplozji. Czy eksplozje można nazwać katastrofą? Gdzie nerwowość? I te szczątki takie jakieś stare jak ze składu złomu. Oceńcie sami: 

 

Inne zapisy autora:

0

Tomasz Parol

Tomasz Parol - Redaktor Naczelny Trzeciego Obiegu, bloger Łażący Łazarz, prawnik antykorporacyjny, zawodowy negocjator, miłośnik piwa z przyjaciółmi, członek MENSA od 1992 r. Jeśli mój tekst Ci się podoba, lub jakiś inny z tego portalu to go WYKOP albo polub na facebooku. Jeśli chcesz zostać dziennikarzem obywatelskim z legitymacją prasową napisz do nas: redakcja@3obieg.pl

502 publikacje
2249 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758