HYDE PARK
Like

Wipler poza PiS – to szansa dla PiS

04/06/2013
560 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Wipler poza PiS – to szansa dla PiS

Żaden parlamentarzysta, porzucający dotychczasowe barwy klubowe, nie dostał w ostatnim czasie takiej promocji medialnej, jak Przemysław Wipler. Jak skończy ambitny wolnorynkowiec? Choć dla wielu wyjście Wiplera z PiS mogło być zaskoczeniem to, co bardziej wnikliwy obserwatorzy rodzimej sceny politycznej spodziewali się takiego ruchu. Pytaniem pozostawało nie „czy”, tylko „kiedy”, uosabiany z wolnorynkowym skrzydłem formacji Jarosława Kaczyńskiego warszawski parlamentarzysta, zdecyduje się na pójście inną ścieżką. Wolną od chrześcijańskiej socjaldemokracji, w której tkwią po uszy jego – do wczoraj – partyjni kompani. Kilka tygodni temu o „tajnych” rozmowach na linii Wipler – Gowin donosiło „Uważam rze”. Tematu nie podchwyciły wiodące media, a zaprezentowany we wspomnianym tygodniku scenariusz materializuje się na naszych oczach. więcej: http://prawy.pl/z-kraju/3197-wipler-poza-pis-to-szansa-dla-pis Inne zapisy autora: PARTIA PODATNIKÓW MOŻE ZAMIESZAĆ ?Botoks Michaiła […]

0


Żaden parlamentarzysta, porzucający dotychczasowe barwy klubowe, nie dostał w ostatnim czasie takiej promocji medialnej, jak Przemysław Wipler. Jak skończy ambitny wolnorynkowiec?

Choć dla wielu wyjście Wiplera z PiS mogło być zaskoczeniem to, co bardziej wnikliwy obserwatorzy rodzimej sceny politycznej spodziewali się takiego ruchu. Pytaniem pozostawało nie „czy”, tylko „kiedy”, uosabiany z wolnorynkowym skrzydłem formacji Jarosława Kaczyńskiego warszawski parlamentarzysta, zdecyduje się na pójście inną ścieżką. Wolną od chrześcijańskiej socjaldemokracji, w której tkwią po uszy jego – do wczoraj – partyjni kompani. Kilka tygodni temu o „tajnych” rozmowach na linii Wipler – Gowin donosiło „Uważam rze”. Tematu nie podchwyciły wiodące media, a zaprezentowany we wspomnianym tygodniku scenariusz materializuje się na naszych oczach.

więcej: http://prawy.pl/z-kraju/3197-wipler-poza-pis-to-szansa-dla-pis

Inne zapisy autora:

0

Marcin Palade
Marcin Palade http://palade.pl

W 1997 roku założyłem własną firmę - Ośrodek Badań Wyborczych (OBW). Od 2003 roku współtworzyłem Polską Grupę Badawczą (PGB), jedną z pięciu firm socjometrycznych w Polsce dokonujących w latach 2004-2006 cyklicznych pomiarów zagadnień społeczno-politycznych. Aktywność PGB spotkała się z ostracyzmem ze strony dużej części socjometryczno-medialnego mainstremu. W sposób szczególny po 2004 i 2005 roku, kiedy to współkierowana przeze mnie firma, zwyciężyła w rankingu zgodności wyników sondaży z wynikami wyborów opracowanym przez Centrum Smitha.

4 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758