Bez kategorii
Like

Więzienie uzdrawia.

24/11/2012
281 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Oto na naszych oczach odbywa się cud resocjalizacji zadający kłam wrażym siłom oskarżającym nasze więziennictwo o produkcję przestępców.

0


 

Oto główny bombiarz kraju po kliku dniach pobytu w areszcie zrozumiał swój błąd i podupadł na zdrowiu psychicznym. Wymaga stałego dozoru służb więziennych oraz regularnych wizyt psychologa aby nie targnął się na swoje życie.

 

A pamiętacie jaki był jeszcze niedawno ten zatwardzialec.

Ze śpiewem na ustach przygotowywał zamach na 460 zdrajców narodu, tu mogę zrozumieć jego brak rozterek. Ale w Sejmie znajdowało by się mnóstwo postronnych osób pracownicy,dziennikarze może jakaś wycieczka szkolna. Mogło zginąć z pół tysiąca niewinnych obywateli.

 

Dopiero ojcowskie rozmowy z naczelnikiem skruszyły nieczułe serce.

 

Nie dręczmy go już dłużej, niechaj proces odbędzie się jak najszybciej by mógł on w spokoju przemyśleć swe błędy. Z terminem nie powinno być problemu, Premier zadzwoni do prezesa któregoś z sądów i wokanda się znajdzie.

Jest może jedynie jest mały problem dowodowy który wyjaśniał by to opóźnienie. W jednej z czołowych rozgłośni podano że ten obrzydliwiec dokonywał prób na przęsłach mostów. Prawdopodobnie ABW aktualnie prokuruje, nie zapomnieć skasować, zbiera dokumentację zdjęciową z tych szalonych wyczynów.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Cezary Bialik

Mój oglad swiata nieco sarkazmu za to na powaznie

32 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816