Bez kategorii
Like

Wielki dzień dla Nowego Ekranu!

06/07/2011
426 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Jak mi donoszą ludzie generała Ściosa, któremu, jak już ustalono, podlegam służbowo, właśnie dokonał się przewrót kopernikański w „Nowym Ekranie”.

0


Otóż z pierwszego miejsca na liście najpopularniejszych blogerów spadł szczur, szuja i szumowina ubecka, a raczej, bo to za mało powiedziane: SZCZUR, SZUJA I SZUMOWINA UBECKA, czyli niżej podpisany Seawolf. W dodatku po specjalnym przeszkoleniu w rozbijactwie odbytym w UB, razem z blogerką eską ( prawda- siedzieliśmy w jednej ławce! Ja nawet dostałem świadectwo z czerwonym paskiem, byłem lepszy w marszobiegu, eska nawet nie dobiegła do mety). Tak mnie pieszczotliwie tam nazywają od czasu, jak przestałem tam publikować felietony w połowie maja, jak wyszło szydło z worka, co to za projekt.  

Jak mi spiskowcy- trzeciodrogowcy wyjaśnili, moje judaszowe pisanie jest spowodowane właśnie tymi srebrnikami od Jankego, połową prokuratury i portalem Niepoprawni, które dzielić jednak muszę 50-50 z Michnikiem. Przydziela te dobra niejaki Bączek, do spółki z Igorem Janke właśnie. Trochę to skomplikowane, przypomina teksty z  filmów o gangu Olsena, ale w sektach się przyjmuje rzeczy na wiarę, bez zbytniego mędrkowania.

Igorze Janke, skoro już o tym mowa, spóźnia się ostatnia judaszowa wpłata! Proszę zainterweniować!😉

Żeby nie było, że zwariowałem, to wszystko są dosłowne cytaty.

No, dobrze, dosyć żartów, trwało to parę tygodni, bo mamy już lipiec, ale wreszcie sytuacja, w której ubecka szuja i szumowina ( znaczy, ja) okupuje bezczelnie, za judaszowe srebrniki, pierwsze miejsce w portalu, który mozolnie montuje kolejną na polskiej scenie kolejną kanapę, czyli tajemną Trzecia Siłę, była niezręczna i dla owej kanapy i dla mnie. Zatem szczerze i bez złośliwości gratuluję grupie blogerów występujących, jako Fiatowiec, 307 tysięcznego czytelnika i życzę powodzenia, bo to w końcu bratni Solidarnościowcy.

Nawiasem mówiąc, ta połowa prokuratury, którą posiadam ( część zajął komornik, ale jeszcze trochę zostało), może okazać się bardzo przydatna, bo mam obiecany pozew o usiłowanie morderstwa ( czyli napisanie, ze poleci samolotem, hi,hi!) jednego z pocieszniejszych  Spiskowców-  Trzeciodrogowców, współudział właściwie. Miał on złożyć pozew jeszcze w maju, niestety, stchórzył. Potem miał rozrzucić mi w miejscu zamieszkania ulotki demaskujące moją nikczemność, niestety, znowu stchórzył. Szkoda, bo to i promocja, i śmiechu by było, a i parę tysiączków odszkodowania sądowego by wpadło. Może wciąż poprawia błędy ortograficzne, bo w szkole orłem raczej nie był.

No, dobrze, to tyle na temat NE, idźcie, chłopaki, swoją drogą, a ja swoją.

Wy „trzecią” ( niby nową, a w istocie po raz kolejny tą samą, zawsze tą samą), ja, oczywiście, swoją- Jarosława Kaczyńskiego i PiS.

P.S. Poza tym, po wakacjach Gazeta Polska rusza ( WRESZCIE!) z nową gazetą, oczywiście zamierzam tam pisać, z góry zapraszam!

http://www.wsieci.rp.pl/opinie/seawolf

http://freepl.info/seawolf

http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/

http://niezalezna.pl/bloger/69/wpisy


http://seawolf.salon24.pl/

 

0

Seawolf

Dziennik Pokladowy Seawolfa, kapitana , oszoloma, jaskiniowgo antykomucha

151 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758