Bez kategorii
Like

Większość Polaków uważa, że Stan Wojenny to dobro?

11/12/2011
224 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Telewizja Polsat, podala w swoich wieczornych wiadomościach, w dniu 11 grudnia 2011 roku, że 44 procent Polaków uważa Stan Wojenny za usprawiedliwiony, za konieczny, czy też za dobro

0


 Telewizja Polsat, podala w swoich wieczornych wiadomościach, w dniu 11 grudnia 2011 roku, że 44 procent Polaków uważa Stan Wojenny za usprawiedliwiony, za konieczny, czy też za dobro – natomiast tylko 34 procent Polaków, opowiada się, że Stan Wojenny to zlo.

Muszę się przyznać, że te dane bardzo mnie zaskoczyly, ale nie tylko te, o czym za chwilę.

Jestem bardzo ciekaw, skąd te dane (wedlug mnie – brednie), zostaly zaczerpnięte? A może zaczerpnięto je z tego samego źródelka, z którego niedawno, podano do wiadomości, że 80 procent Polaków jest szczęśliwych (odnosi się to pewnie do wynagrodzeń, umów o pracę, poziomu życia, slużby zdrowia itp.) – zaś niezadowolonych jest tylko 20 procent obywateli.

Podsumowując calość powyższego materialu – to można śmialo wnioskować, że zwykly śmiertelnik powinien dojść do oceny – iż już wkrótce z nieba, na naszą kochaną Zieloną Wyspę, powinny posypać się z nieba banany ( jak w tej slynnej piosence o Kalifornii – to banany lecą z nieba tak jak deszcz).

Kończąc (konstatując) mam nadzieję, że te banany, nie posypią się na nasze grzbiety (ja jeszcze pamiętam dobrze, te banany ze Stanu Wojennego).

Edward Snopek

Inne zapisy autora:

0

Edward Snopek
Edward Snopek

Tyle czlowiek ma wolnosci, na ile kieszeń mu pozwoli, czas i zdrowie.

224 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816