HYDE PARK
Like

Wiadomość z Fundacji Dobrych Mediów

11/05/2014
532 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Wiadomość z Fundacji Dobrych Mediów

Szanowna Pani Subskrybentko, mam dla Pani świetne wieści! Udało nam się zebrać 100% kwoty potrzebnej na stworzenie nowego portalu, który będzie działał pod domeną www.ChwalaBohaterom.pl. Będzie to strona na wzór Demotywatorów, z tym że z jedną zasadniczą różnicą. Będą umieszczane na niej wyłącznie grafiki promujące patriotyzm, polskość i naszą historię. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zbiórce! Powstanie tej strony to Wasza zasługa! Wszystkim Fundatorom zadedykowana będzie specjalna zakładka, na której wymienimy ich jako głównych Donatorów tej inicjatywy!

0


 

Przy okazji przesyłam prezent w postaci 5 wybranych filmików o Polsce, które naszym zdaniem obowiązkowo znajdą się na tej stronie. Gdy się je ogląda ciarki przechodzą po plecach. Miłego oglądania!

Polska jest piękna

Animowana historia Polski

Rocznica PW
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ejd2rsXoQSI

Polska husaria

Historia Polski w 10 minut

Nadwyżka kwoty, którą udało nam się uzyskać, czyli 191 zł zostanie przeznaczona za opłacenie promocji nowego portalu na facebooku. Planujemy uruchomienie strony na 2 maja – Święto Flagi Narodowej! W maju będzie intensywna promocja naszej strony.

P.S. Jeśli chciałaby się Pani uzbroić we flagę narodową z drzewcem w najpopularniejszym rozmiarze i otrzymać ją jeszcze przed majówką, to zapraszam do składania zamówień w Sklepie Patrioty, który należy do Fundacji Dobrych Mediów:http://www.skleppatrioty.pl/product.php?id_product=2934

Z najlepszymi życzeniami
Maciej Gnyszka
Fundator Fundacji Dobrych Mediów

 

0

Wiadomosci 3obieg.pl

Napisz do nas jeśli w Twoim otoczeniu dzieje się coś, co wymaga interwencji dziennikarskiej redakcja@3obieg.pl

1314 publikacje
11 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758