Bez kategorii
Like

WG. MONIKI OLEJNIK SPOŁECZEŃSTWO. Ale jazda:)

18/04/2011
288 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

W rozmowie z Minister Hall; – Monika Olejnik uderza takim tekstem: „Ale jak pani wie jesteśmy dosyć prymitywnym społeczeństwem, jeżeli ktoś chodzi do psychologa albo do terapeuty, to jest źle widziane”.

0


I tu Pani "Stokrotka" pokazała geniusz; Silny umysł, wyborca PO. Jednoznacznie określiła Pani Olejnik, że kto nie chodzi do psychologa jest prymitywny, bądź, kto uważa wizytę u psychologa za "osłabienie psychiczne" klienta psychologa, jest zacofany rozwojowo.
Wyjaśniam natychmiast, zanim lemingi ruszą do psychologów grupowo, psycholog jest dla Ludzi, którzy potrzebują porady "obcego", by zrozumieć "o co kaman" w jego życiu i psychice.
Człowiek ma rozum by z niego korzystać. Gdy korzystanie z własnego rozumu nie przynosi korzyści wówczas należy udać się po poradę do tzw. rozumu udokumentowanego jakim jest, wg stokrotkowej Olejnik Moniki, PSYCHOLOG!
Jeżeli Pani Olejnik korzysta z porad Psychologa to jest nowoczesna, czy bezradna w życiu społecznym?
Teraz wyobraźmy sobie, że oświecona i nie zacofana Monika Olejnik idzie do Psychologa, a Psychologiem jest np. Jacek Kurski.:)
Ale by jej "psychę" zmajstrował:)
Nie oszukujmy się! Psycholog jest dla ludzi słabych psychicznie, psychiatra jest dla ludzi chorych psychicznie. Tyle w tym obszarze.
Nikt mi nie wmówi, że wizytę u psychologa mam traktować jako coś cool, nowoczesnego, trendy czy "inteligo".
Osoba, która po wizycie u psychologa czuje się lepiej jest zwykłym zacofańcem, zamkniętym w sobie "metalowym kaskiem", który nie potrafi rozmawiać z bliskimi i woli za kasę pogadać do np "brzozy".:)
Monika Olejnik popadła w sidła propagandy swojego nurtu! Ale jaja!:)
WG PANI OLEJNIK OSOBA POSTĘPOWA POWINNA SIĘ LECZYĆ?!

Inne zapisy autora:

0

extremo99

Porucznik Aldo Raine

25 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758