POLSKA
Like

Wezwanie od Straży Miejskiej w Człuchowie.

05/08/2014
293 Wyświetlenia
2 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Witam Adam 208 Zawracam się z gorąca prośbą o pomoc w następującej sprawie. Wczoraj otrzymałem korespondencję od Straży Miejskiej w Człuchowie (zdjęcia korespondencji  w linkach poniżej) w sprawie przejazdu przez skrzyżowanie na czerwonym świetle w dniu 26.07.2014r., jako właściciel pojazdu Skoda Fabia (widocznego na zdjęciach  w wezwaniu). Nadmieniam iż trudno mi wskazać kierującego w miejscu i czasie wskazanym w wezwaniu gdyż kierowaliśmy na zmianę: ja, żona i znajomy. http://przeklej.org/file/Jhdy9Z/Wezwanie-1.jpg http://przeklej.org/file/phWyLA/Wezwanie-2.jpg http://przeklej.org/file/5LrD6p/Wezwanie-3.jpg http://przeklej.org/file/GPfsTR/Wezwanie-4.jpg Proszę o przesłanie instrukcji krok po kroku (wraz z wzorami pism-odpowiedzi do SM w Człuchowie, aby nie zawalić sprawy zbędnym stwierdzeniem)  jak powinien postąpić aby uniknąć lub choć znacząco zmniejszyć kare. Z góry WIELKI DZIĘKI Pozdrawiam.   Inne zapisy autora:

0


Witam

Adam 208

Zawracam się z gorąca prośbą o pomoc w następującej sprawie. Wczoraj otrzymałem korespondencję od Straży Miejskiej w Człuchowie (zdjęcia korespondencji  w linkach poniżej) w sprawie przejazdu przez skrzyżowanie na czerwonym świetle w dniu 26.07.2014r., jako właściciel pojazdu Skoda Fabia (widocznego na zdjęciach  w wezwaniu). Nadmieniam iż trudno mi wskazać kierującego w miejscu i czasie wskazanym w wezwaniu gdyż kierowaliśmy na zmianę: ja, żona i znajomy.

http://przeklej.org/file/Jhdy9Z/Wezwanie-1.jpg

http://przeklej.org/file/phWyLA/Wezwanie-2.jpg

http://przeklej.org/file/5LrD6p/Wezwanie-3.jpg

http://przeklej.org/file/GPfsTR/Wezwanie-4.jpg

Proszę o przesłanie instrukcji krok po kroku (wraz z wzorami pism-odpowiedzi do SM w Człuchowie, aby nie zawalić sprawy zbędnym stwierdzeniem)  jak powinien postąpić aby uniknąć lub choć znacząco zmniejszyć kare.

Z góry WIELKI DZIĘKI

Pozdrawiam.

 

Inne zapisy autora:

  0

  Avatar
  Adam 208

  1 publikacje
  2 komentarze
   

  2 komentarz

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

   
  Authorization
  *
  *
  Registration
  *
  *
  *
  Password generation
  334816