POLSKA
Like

WCzc.Jarosław Kaczyński raczył był nazwać mnie oczywistym dywersantem

12/07/2013
1916 Wyświetlenia
8 Komentarze
13 seconde czytania
WCzc.Jarosław Kaczyński raczył był nazwać mnie oczywistym dywersantem

Kaczyński o działalności Korwina: Operacja czysto dywersyjna Na co odpowiedziałem na http://korwin-mikke.blog.onet.pl/ Mój główny blog znajduje się na portalu http://korwin-mikke.pl   Inne zapisy autora: Demonstracja za przywróceniem Kary Śmierci 11 lutego – Warszawa i Szczecin!W tym tygodniu Ursus, Mława oraz Uniwersytet WarszawskiW tym tygodniu zapraszam na spotkania otwarte mieszkańców okolic Krakowa i PodhalaJestem dziś o 21:30 w PolsatNewsDziś o 14.15 Radio Polska Live, we wtorek spotkanie w Radomiu

0


Kaczyński o działalności Korwina: Operacja czysto dywersyjna

Na co odpowiedziałem na http://korwin-mikke.blog.onet.pl/

Mój główny blog znajduje się na portalu http://korwin-mikke.pl

 

Inne zapisy autora:

0

Janusz Korwin-Mikke
Janusz Korwin-Mikke

Blog Janusza Korwin-Mikke

1865 publikacje
0 komentarze
 

 1. Avatar MacMac

  Jak się piszę takie brednie, jak poniżej, to nic nie dziwi, że tak Pana postrzegają, ja kiedyś Pański zwolennik także.

  “Ja tylko przypominam, że kiedy WCzc.Jarosław Kaczyński nie robił nic, a śp.Lech Kaczyński pisał doktoraty o przewagach marksizmu-leninizmu, to ja siedziałem w więzieniu – a dziś jestem: zwolennikiem gen.Czesława Kiszczaka, miłośnikiem Adolfa Hitlera, agentem sow… pardon: rosyjskim i białoruskim oraz unio-fobem potępiającym znakomicie wynegocjowany przez b-ci Kaczyńskich „Traktat Lizboński”

  To co raczył Pan napisać, to są właśnie brednie dla kretynów, a można by się spodziewać choć min. prawdy, tymi słowami sam Pan siebie nieuwiarygadniania, tym bardziej, że toczy się walka polityczna o odzyskanie choć części z tego co już przepadło, a to może obecnie dokonać tylko J.Kaczyński, a takie działanie jak Pana to czysta dywersja. Powiem jeszcze na zakończenie, że jak Pan uprawiał dywersję, to w tym czasie zamordowano Prezydenta Polski i pozostałą delegację, której domniemam jest przeciwny, bo dla Niego nie istnieje pamięć klęski i ofiary.

  0
  • Jakbyś był kiedykolwiek świadomym zwolennikiem JKM-a to nigdy byś nie wiedział wybawcy w Kaczyńskim. czyli nadal nic nie rozumiesz z tego co się dzieje w państwie. Teraz wybierasz tego wykreowanego jedynie słusznego opozycjonistę który po dojściu do władzy będzie się tak samo gospodarzył jak obecnie Tusk. Przecież oni mają tylko jeden kierunek, by zacieśniać współpracę z innymi prowincjami unii europejskiej. Kaczyński będzie się starał być jeszcze lepszy od innych prowincji w tej pogoni za czystym socjalizmem europejskim.
   Świerc brata w katastrofie choćby i był prezydentem nie daje mu automatycznie wyłączności na głoszenie prawdy.

   0
   • Avatar MacMac

    Kolega bzdury wypisuje, p.Korwina o tyle popierałem, bo chciałem by zasiadał w sejmie, jako głos w wielu sprawach, ale co potem zaczął głosić, to stwierdziłem, że do niczego się nie nadaje, swoje teorie liberalne, to niech realizuje na bezludnej wyspie, nie w społeczeństwie. Co do Kaczyńskiego, to wolę już ten jego socjalizm, jak Mu zarzucają, bo bez tego się nie da, co widać po zwolennikach Korwina, co to zwiewają do socjalnych krajów jak Niemcy, Anglia czy Irlandia! Jak do tej pory, jeszcze tylko Kaczyński ma szansę co pożytecznego dla Polski i Polaków zrobić, bo już zrobił, był za mało radykalny i stanowczy, co sam przyznał, ale trzeba też zrozumieć, że jak się okazało, miał za koalicjantów V kolumnę Giertycha i Leppera, sam Giertych przyznał u Olejnikowej, że celem było rozwalenie koalicji!
    Powiem tak, jeżeli by obecnie zabrakło Kaczyńskiego, który im ciekł “spod noża”, to obecna mafia, bezkarnie by zawłaszczyła Polskę, afer by nie było, bo by je zalegalizowano, byś kolego jak i ja, nie pisalibyśmy dzisiaj na portalu co chcemy, sam o tym wiesz.

    0
 2. Avatar Don

  W polityce najważniejsza jest skuteczność .Obaj panowie są siebie warci i nieskuteczni Kaczyńscy w pewnym momencie mieli pełnie władzy i przegrali wszystko a Korwin skutecznie ośmieszył i zmarginalizował ruch prawicowo -liberalny .

  0
  • Avatar MacMac

   ciekawe w którym momencie władzy jej pełnię?????

   0
   • Taki Wildstein, choć nie miał władzy wyniósł chociaż spis TW z IPN-u i upublicznił. A Lech Kaczyński? Wyniósł jedynie bratu Aneks do Protokołu Likwidacji WSI, a następnie publicznie go utajnił. A dlaczego to nie mieli bracia pełni władzy? Czyżby sterował nimi ktoś inny? Może coś więcej MacMac by powiedział na ten temat skoro, jak wynika z jego wypowiedzi,coś o tym wie!
    Żurek Janusz

    0
  • A co to Korwin-Mikke jakiś mocarz, co to uwięził i zakneblował innych prawicowych liderów?
   Proszę: nazwiska, adresy, kontakty. Osobiście nie znam. Że co? Że Giertych, Marek Jurek, Łopuszański? – Wolne żarty.
   Janusz Żurek

   0
  • Czyżby na podobieństwo Szczawiowo-Mirabelkowego Korwin-Mikke ośmieszał i marginalizował co kilka dni w telewizji ruch prawicowo-liberalny? Nie przypominam sobie. Don, proszę o konkrety. No, chyba że chodzi o ruch prawicowo-liberalny pod nazwą PiS! A to co innego. Zdarzało mu się! I to często, ale chyba na razie z marnym skutkiem.
   Janusz Żurek

   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816