NEWS
Like

Watykan zakazuje ujawniania przestępstw seksualnych wśród księży i staje się organizacją zbrodniczą

06/08/2013
397 Wyświetlenia
1 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

http://www.denverpost.com/breakingnews/ci_23640102/pope-criminalizes-leaks-sex-abuse-first-laws http://www.bostonglobe.com/news/world/2013/07/11/pope-updates-vatican-law-crminalizing-sex-abuse-leaks/URHItA5fuIxJNruXaGO2jI/story.html Niedawno papież Franciszek I ogłosił, że Watykan zaostrzy prawo ws. przestępstw seksualnych księży. Tymczasem okazuje się, że nowy papież wykazał się iście orwellowskim mistrzostwem. Zakazał molestowania seksualnego jednocześnie chowając wszystko pod dywan. Częścią pakietu nowych praw papieża jest taka kryminalizacja. Osobie ujawniającej publicznie różne informacje, w tym seksualne nieprawidłowości grozi do 12 lat więzienia w Watykanie. Jaką mamy pewność, że nikt nie pilnuje śledztwa? Mamy wierzyć? Tak jak w USA i Irlandii nikt nie pilnował? KK w USA dostał milonowe kary a z Irlandii uciekł jego abmasador po przemówieniu premiera. Do tej pory kryminalizacja faktu ujawnienia złamania prawa przez księży była teorią spiskową. Teraz już nie. http://itccs.org/2013/08/03/the-roman-catholic-church-is-declared-a-transnational-criminal-organization/ I w związku z tym  staje się organizacją zbrodniczą wedle konwencji […]

0


http://www.denverpost.com/breakingnews/ci_23640102/pope-criminalizes-leaks-sex-abuse-first-laws

http://www.bostonglobe.com/news/world/2013/07/11/pope-updates-vatican-law-crminalizing-sex-abuse-leaks/URHItA5fuIxJNruXaGO2jI/story.html

Niedawno papież Franciszek I ogłosił, że Watykan zaostrzy prawo ws. przestępstw seksualnych księży. Tymczasem okazuje się, że nowy papież wykazał się iście orwellowskim mistrzostwem. Zakazał molestowania seksualnego jednocześnie chowając wszystko pod dywan.

Częścią pakietu nowych praw papieża jest taka kryminalizacja. Osobie ujawniającej publicznie różne informacje, w tym seksualne nieprawidłowości grozi do 12 lat więzienia w Watykanie. Jaką mamy pewność, że nikt nie pilnuje śledztwa? Mamy wierzyć? Tak jak w USA i Irlandii nikt nie pilnował? KK w USA dostał milonowe kary a z Irlandii uciekł jego abmasador po przemówieniu premiera.

Do tej pory kryminalizacja faktu ujawnienia złamania prawa przez księży była teorią spiskową. Teraz już nie.

http://itccs.org/2013/08/03/the-roman-catholic-church-is-declared-a-transnational-criminal-organization/

I w związku z tym  staje się organizacją zbrodniczą wedle konwencji genewskiej.

BTW. Watykan nie ma już banku. HSBC powiedziało mu właśnie goodbye, bo nie chce być zamieszany w pranie brudnych pieniędzy z czego już słynie Watykan.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
JohnGaltSpeakin

28 publikacje
6 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816